bugün

dur dostum panikleme, her geçen gün altıncı nesiller yol almakta!

sözlük abazan paniklemesi. anında /msj butonuna yeni başkaldırışlar gerçekleşir.

durmak yok, yola devam!

edit: mesajlaştıklarımdan biri eksiledi. tamam kız. yola seninle devam. *
avlanmaya çıkmış abaza bir yazarı oldukça rahatsız eden durumdur. adamın o kadar hayalleri vardı. tatlı tatlı konuşuyordu. ama karşısına hiç beklemediği çirkinlikte bir kızcağız çıktı. yazık değil mi bu adama? halbuki sözlüğe ne umutlarla gelmişti. "kız kaldırırım, kendime güzel bir sevgili bulurum şurdan" diye.. yazık çok yazık...

edit: noldu lan çirkin mi çıktı kız? içine mi oturdu? *
bu kadar brad pitt tipli erkeklerin bulunduğu sözlüğe hiç yakışmayan bir durumdur. sırf bu yüzden kimseyle mesajlaşmıyorum artık. olmuyor ki böyle.
+benim
-yaa
+ne oldu?
-ben de ilyas salman hayranı sandım seni *
ben seni arkadaş olarak görüyorum denip ortamdan sıvışılması gereken durumdur. her gün en az beş kez diyorum bu cümleyi o derece. hem çirkin, hem utanmadan yazıyor. allah nasıl biliyorsa öle yapsın sizi. *
mesajlasılan kızın cirkin cıkmasıdır. *
farketmeyen durumdur mesajlar bilindigi üzere yazı yolu ile oluyor o yüzden karsıdakinin güzel cirkin erkek kadın homo ibne travesti dönme zengin fakir yavşak zurafa yok o olmaz. farketmez yani bütün cirkin kızlar kendini cirkin hissedenler bana mesaj atabilir. *
yüzde elli şansınız vardır.öyle internetten sevgililik aşık olmak fln da olmaz ancak şu vardırki kız ultra çirkin olsa bile muhabbet edilebilir kıvamdadır.
(bkz: tipsiz ve cirkin yazarlar silinsin kampanyasi)

kardeşim şu kampanyayı başlatın artık da adamlar rahat etsin be. etmeyin elemeyin.
(bkz: genç abazanlar rahatsız)
(bkz: güzelliği dışta arayan zihniyet)
türkiye genelinde güzel kızın % 5 olması dolayısıyla çok da şaşırılacak bir durum değildir.
sözlükten fashion tv olmasını beklemek, ayıptır zaten.
sözlükte mesajlaşmak için kız bulamamaktan iyidir.
sözlükte mesajlaşılan erkeğin çirkin çıkmasından çok daha az gerçekleşen bir olay.
güzelliği hayatlarının merkezine koyan abazanlar için berbat bir durumdur.
mastürbasyonunuza engel mi oluyor, nedir abi asıl sorun?
(bkz: abazanlar anlatıyor)
(bkz: karması 100 altı olan bacım olur) *
(bkz: eli nasır tutmuş yazarlarımız)
neler umdum neler buldum şarkısının söylenmesine neden olabilecek durumdur.
insanlar kelimeleri kadar güzeldir. kelimeleri güzel, cümleleri hoş ise afet-i devran olmaya gerek yoktur.

ben, senin bana uzun cümleler kurma ihtimaline hastayım..
hemen, bir şey yazmayıp, yazdıklarım gelmiyor mu denilip, engellemekle son bulacak eylem.
kadını seks objesi bellemiş güruh.
hepiniz çirkinsiniz. ben değilim.
ayrıca:
(bkz: sanki tanıştığı her kızla yatıyor haspam)

edit: ben bayan değilim abazan yazarlar. mesaj atmayın yüzünü göster diye. çirkin diye size hitap ettim zaten bayan yazarlara değil. ne yani onlara mı çirkin diyecektim? aklınızı peynir ekmekle mi yediniz allasen?
verirse senindir, vermezse zaten hiç senin olmamıştır.

vur geç kardeşim.
ya ne olacağıdı tarram. sözlükte zaman öldüren kız adriana lima mı çıkacaktı?