bugün

baktım sözlükte mesajlaşılan kızın çirkin çıkması var. ama sözlükte mesajlaşılan erkeğin çirkin çıkması diye bir tespit yapılmamış.

bunun sebeplerini şöyle sıralamak mümkün:

1. sözlükte bunu değerlendirecek kız yok.
2. sözlük kızları sözlük erkeklerini pek de sallamıyor.
3. sözlük erkeklerinin hepsi bir casillas, bir juanes, bir mehmet günsur.

evet kızlar doğru bildiniz, 3. ihtimal ağır basıyor.

fotoğraf paylaşmıyorsam, bileklerinizi kesmenizden korkmamdır. dibi dibi rek diye duvarları yumruklamanızı, bilgisayar ekranına sarılıp uyumanızı, meyve soyarken ellerinizi doğramanızı istemediğimdendir.

i am sexy and i know it...
geneli çirkin olduğu için şaşılmaması gereken durum. Yakışıklı çıkarsa şaşır sen aga.
mesajlaştığımız kızın çirkin çıkma olasılığı ile aynıdır.
dumur olmanıza neden olacak hede.
edit: tipsizim ve erkeğim, keşke ölsem.
Kuzenim yazmış böyle anlarda kullanılır.
insan olsun yeter ya. kalender meşrep olmak lazım ama gönüle eğlence de etmemek lazım insanları.
Kalbi guzel olsun yeterdir.
sivilceli ve yarım dünya isem, asosyal isem size ne kardeşim? ben de şahsen beni beğenmeyen sözlük kızlarını beğenmiyorum.
Onemli olan ic guzelligidir.
Benimle mesajlaşan her kızın başına gelen hede.
Nabalım, allah böyle yaratmış.
allah ce ce'nin bazı insanları üretirken ön izleme yapmadan dünyaya gönderdiği habercisidir.
Sozlukte yakisiklimi varmis?
Sözlük sözlük değil evlendirme ve sevgili bulma dairesi. Çirkin olsun yakışıklı olsun kime ne? Ha etkilenmişsindir o zaman da umrunda olmaz.

(Troll başlığına ciddi entry girmenin dramı)
tarafımdan önermesinin ışık hızıyla çürütüldüğü; evet pek hoş olmayasi bi durum karşı cinsim adına. neyse ki öyle bi kaygım olmadı hiç. kurban olduğum Allaha'a gece gündüz dua etsem az zira nazar boncuğu gibi gözler kumral ten uzun boy güzel ve başarılı akademik kariyer..*
yemin ediyorum gina geldi şundan, kusucam:****
(bkz: yakışıklı olan mesaj atsın)
Yaratilani severim yaratandan ötürü...Yine sacmalamis bir kisinin beyanati..Isiniz gücünüz yok mu sizin burasi sözlük izdivac programi degil..
(bkz: sözlükte erkek aramak)
(bkz: sözlükte yakışıklı erkek aramak)
(bkz: sözlükte sevgili aramak)
(bkz: sözlükte koca aramak)
henüz bana mesaj atılmamış olması gerçeğidir.
Nefes alsın yeter, sorun yok.
sasirtmayan durum.
burada yazan krolarin yakisikli oldugunu dusunup onlarla mesajlasan hemcinslerime aciyorum.
evlat olsa sevilmez tipini sey yaptiklarim.
(bkz: öyle başa böyle tarak)
(bkz: öyle göte böyle yarak)
bir sözlükte mesajlaşılan kızın çirkin çıkması değildir. zira erkek sayısı çoktur, nerde çokluk orda bokluk malumunuz.
Normal olan durum.

Sanki arkadaş grubunuzdaki tüm erkekler veya dışarıdan bulduğunuz erkek arkadaşınız nick bateman ve turevlerinden. Adamların tipleriyle ilgilenmek neden amk bi ben anlamadim bunu.
Artik profillerimize foto koyup bayan yazarlari olası hayal kırıklıklarından kurtarıyoruz. Yani ay bu kelek çıktı durumu yok artik. *
karpuz mu afedersin.