bugün

sadece sözlükle sınırlı kalmamalıdır.
girdiği entrylerde her fırsatta belli ediyorsa kız oldugunu ve her fırsatta erkekleri kızdıracak(kendince) demeçler veriyorsa bilin ki bu kız asosyal, sanal hayatı dışında ilgi görmeyen, sözlüklerden medet uman kızdır.
Sağolsunlar sözlük eşrafı da hiç gecikmez gereken ilgiyi gösterirler.
Demem o ki; kız her zaman ağır başlı olur, ne konuşacağını bilirse pek fazla rahatsız edilmez, nick altı dolmaz ve herkese mavi boncuk dağıtmaz. * *
sözlükte abazan kitlenin gözbebeğidir . entryleri coşar , budur işte üstad olarak eklenir açılan boktan başlıklar alır başını gider , birde sıkıntı veren diğer husus sahiplenme , abazanınımız hatun kişiyi sahipleniyor '' hoşgelmiş 7 nesil yazardır'' diyorum hatun kişiye eksiler havada uçuşuyor hoşmu gelmedi benmi kalın geldim yuuhh bu kadarına pes . resmen kardeş bu çöplük bizim bas git yersin kafaya eksiyi modu yaşanmaktadır ve abazan öbeği oluştuysa karma yerlerde sürünüyor misal '' hoşgelmiş '' kötü oylanan entry 50 aman diyorum ben artık bayan yazarlara yazmıyorum .

(bkz: abazan yazarlar öbeği)
(bkz: bırakın uleenn kızı)
(bkz: nihat doğan imajına sahip apaçi)

edit; bu yazıyıda eksileyen abazalar mevcut dokundu demek ki . sizi sizin gibiler bafilesin .
olağandışı bir durum değildir. herkes gibi girer yazarsın. öyle peşinde milletin koşup pohpohladıgı da yalandır.
normal bir durumdur sözlükte hayli tanıdığım bayan yazar arkadaşım var gayette mantıklı pohpohlanmamış güzel insanlar.
ben de anlayabilmiş değilim, iki entry girdikten sonra nedir bu erkeklerin özel msj yağmuru..biz fikirlerimizi söyleyemeyecekmiyiz yani..hele ki sevişmekle ilgili entryler, bi entry girdin mi ne orospuluğumuz kalıyor ne kevaşeliğimiz, kendi abazalıklarına bakmadan saydırmalar..
(bkz: türk kızı)

ondan sonra vay efendim cinsiyt ayrımı, yok feminizm, bikbikbik vikvikvik... bi susun da keyfimizi çatalım.
sözlükte kız olup normal hayatında maço tavırlarıyla tam bir anadolu delikanlısı olan yazar türü.
çok ayıptır, çağ dışılıktır.derhal gidip kadın olarak gelinmelidir. *
(bkz: sözlükte kız kalmak)
sözlüğe kızlar sonradan alınmadı. sözlük, hadi erkekler önce biz kurup sonra kızları alıp onlarla kafa yapalım amacıyla da açılmadı. sadece açıldı. yani kız olmak demek erkek olmamak demek.yani bir fark yok demek. insan demek.
daha kibar bir dille eleştirilmektir.* *
eğlenmesini bilen kızlar için çok zevklidir..oral seks başlığına bir entry girmek yeterli kanımca..eğleniyorum sözlük..
çok merak edenin kız nicki alıp bizzat test edip öğrenebileceği bir durumdur.
çözüm basit sonuç can sıkıcıdır muhtemelen. ekmek arasında helva yoktur yani.
erkek olmaktan pek farkı yoktur. zira düşünceler bir şeyler paylaşılınıyor buralarda. aman da abazanlar varmış turnusol başlıklar varmış. bir takım er kişi yazarların yegane amacı hatun düşürmekmiş(?). yok böyle bir şey. sözlükte kız olmak da okulda, ortamlarda kız olmak gibidir. tanışırsın konuşursun, yavşayan yavşar reddedeceğini reddedersin, beğendiğine sen yazılırsın reddedilirsin belkim falan fişman. aman da çok mesaj atıyorlar aman da eğlenceli demenin pek de bir anlamı yok bence.
zor zanaat !
kız erkek ne farkeder, sözlükte yazan bir insan olmaktır.

edit: fikir baştan aşağı yenilendi.
erkek olup da kız nick i alarak yazanların; iflah olmaz abazanları ağlarına düşürerek çok eğlendikleri durumdur. *
(bkz: kahrol düşman al sana bomba) *
''normal bir durumdur.''

böyle tanım mı olur lan?

çok mühim olmayan bir konu olduğu, yapılan ucuz tanımlardan gayet net bir şekilde belli oluyor zaten. bir de bunun üstüne aynı tanım şeklinin birden fazla yazar tarafından yapılması da ayrıca üzücü bir durum.

karması yüksek olmak, arkadaş sayısı fazla olmak, açtığı başlıklara rağbetin fazla olması, kısa bir özetidir sözlükte kız olmanın. kısacası sözlükte cinsiyeti kız olan bir yazarın, erkek yazarlardan daha fazla tepki aldığı gözlenmektedir. iyi ya da kötü.
nick altında, metrekareye düşen hoşgeldin sayısının ve birbirinden yalaka yorumların erkek yazarlara göre daha fazla olmasıdır.
sözlükte kız olmasına şaşıran erkeklerin açtığı başlıktır kanımca. varsa var amma meraklıymışsın kıza...
ben kızım yeaa, stilinde yazmaktır. ay, ah gibi tek heceli hatunluk belirtileri de sıkça görülür.
kız olduğu için artı alıyor, yaa kız işte baksana nick altı dolmuş hemen bıdı bıdılarına maruz kalmaktır.

http://www.facebook.com/p...55&type=1&theater

böyle bir şeydir işte.
(bkz: erkkız)
erkek gibi yazsan, hatun taklidi yapan erkektir derler.
kadın gibi yazsan, ben kızım ben kızım yazarı derler.

yani hiç kasmaya gerek yok mutlaka birşey derler.