bugün

yeni gelen yazarların yaşadığı bir durumdur. kişi aklından aynen şunları geçirir:
sanki bütün yazarlar birlik olmuş aile kurmuşlardır ama sen dış kapının dış mandalısındır. seni birilerinin görebilmesi için ne yapman gerektiğini bilemezsin, açtığın başlıklar büyük ihtimal okunmaz entry girilmez, kimse seni ciddiye almaz, kimse seni sevmiyor mudur yoksa sen bir kompleksli şizofren misindir? *
(bkz: sözlük beni bağrına bas)
(bkz: çok yalnızım be sözlük)
günlerce hiç oylanmayınca düşünebildiğiniz durumdur.
(bkz: şu andan itibaren sözlük dışındasınız)
nick altı yazılmayıncada hissedilen durumdur.
zor hacı zor *
http://www.egonomik.com/w...sarikaya-ergen-isyani.jpg
(bkz: siga)
(bkz: ben tek siz hepiniz)
Bir başlığa entry girmek isteyince 5000 den fazla entry girilince oluşan duygu.
Yazacak başlık bulamayıp, nick altının boş olduğunu görmek ve uzun süredir yeni mesaj almadığını düşünmek suretiyle oluşan histir.
Başlarda olur sonra birkaç entari ile alakalı yorumlar gelir. Bir bakmışsınız ortamınız olmuş. Kendinize zaman ve yazılarınıza değer verin yeter.dikkat çekmek için de sacmalamayın o zaman direk küfür yersiniz.
çok fena hissediyorum.
bu benim. ama yeni yazar olduğumdandır herhal.
harbi sen kimsin amk dışlamışlar galiba cidden de. hahaha neyse gülmiyim başıma gelir.
Sözlüğü dahil olunması mümkün görülen bir topluluk olarak algılama ile gelen durum.
Her yazarın zaman zaman hissettiği şey.
dışkılanmış hissetmekten iyidir siz halinize dua etmeye devam edin.
Arka arkaya eksi yiyince hissedilen durum.
Bir sinek kafar değerim yok burada galiba...dersiniz.
beni bile dışlıyorlar sen kimsin amk.
daha sıçtığın bok denize varmadı üzülme biraz yaz nick altına gelir öyle dışlarlar.
Ne istiyorsun çocuğum ilgi mi, sevgi mi?
her sözlük erkeği bir gün dışlanma hissini tadacaktır...
bu saatten sonra ocak dışısın.
Saçın arkadan iyi.

Hehe.
genel sözlük anlayışı ölçüsüzce belli konular üzerinde yoğunlaşmak, kankacılık oynamak ve eleştiriye tahammülsüz olmak üzerine kuruludur şimdilerde. bu gerçekten yola çıkarsak ölçülü, her konuda yazan, kankacılık oynamayan, eleştiri konusunda adil davranan biri olduğunuzu göstermektedir.
mesela çoğu kişi beni anlamaya çalışmıyor ve sevmeyip saldırıyor. umursamıyorum çünkü kendime özgü olarak davranıp yazıyorum.