bugün

sözlükte daha kimseyle tanışmamış ve bu yüzden şahsen tanıdığı olmayan yazarlardır. entrylerinden, başlıklarından bazılarını tanırlar belki ama bir merhabaları yoktur.
birilerinden ayar almaları sonucu;
"lan *** şu yazar bana ayar verdi gel bi ayarlayalım şunu,
ayar verilmez alınır" diyerekten başlığı rezil edemeyecek yazarlardır. *
anket yaparak çevre yapmaya çalışırlar.
en rahat olan yazarlardır. keyiflerine göre at koşturma lüksleri vardır. belki vardır tanıdıkları, haberleri yoktur ama zaten karşılaşmak da istemezler. ahaha genel konuşup kendimi anlatıyorum. manyak.
2. nesil yazarlardan olmasına ragmen tanınmayan ama varlıgını icraatlarıyla hissettiren yazarlar da bu guruba dahildir.
Sözlükle bir tanıdığı*sayesinde tanışan fakat sonra tanıdığının elinden tutmadığı yazardır.* (bkz: buyrun benim)
benimde dahil olduğum yazarlar grubudur.

konsantre olup 3 defa sözlük bana arkadaş bul lan allahsız dedikten 10 dk sonra mesaj kutuma bakıcam yeni mesaj yoksa asosyal olduğumu kabul edicem.

edit: seri eksi veren .bne tanıyormuş beni. saygılar.
alışabildin mi lan? sorusuyla sıkça karşılaşması muhtemel kişi.*
sosyetik olmayan yazardir. nickine baslik acilmayan yazar cesidine de girebilir.
yeni kaydolmuş olma ihtimali yüksek; bu sebepten tek işi okuyup yazmak olan kişiler..*
sözlüğü msn muhabbetlerine çevirmek istemeyen yazardır.
"çok yalnızım be atam" tribine giren bahtsız yazardır.
öncelikle gayet de pis polemiğe girbilen yazarlar olur aralarında. hatırlatmakta fayda vardır.*

ha bu arada

(bkz: çok yalnızım be sözlük)
ortama alışma ve tanıma aşamasında olan yazardır.
sözlükteki azınlıktandır, zira sözlüğe genelde arkadaş tavsiyesiyle gelinir. zamanla sözlükten geniş bir çevre yapacak yazardır ayrıca... *

(bkz: zirve)
(bkz: moderatyonun tiki)
bu adamlar genelde pek yazamayan sadece okumakla yetinen yazarlardır.tanıdığı olmadığı için yazmaya endişeli bakarlar.
(bkz: ben kimim burası neresi)
sözlük diye bir olgudan bir tanıdıkları vasıtasıyla yeni haberdar olan taze yazarların "ya bu adamların nasıl haberi olmuş uludağsözlükten" şeklinde meraklanmalarına sebep olan yazarlardır.
"yahu bu alemde ekşisözlük diye bir şey var; sözlükte tanıdığı olmayan ve olsun diye bir derdi de olmayan uludağsözlük yazarlarından 6-7 senedir oralarda at koşturanları var, sen nerden çıktın" diyesi gelir insanın. ama demez tabi, badilerine eksi oylatır falan neyimize lazım, kabilece dolaşır bu tanıdığı olanlar.
(bkz: tanıdığı olan yazarlar)
(bkz: eyt be)
yeni açtığım başlığı okudun mu diye soracağı kimse olmayan, abi bee şu tanımın da süpermiş helal olsun sözünü duyamayacak olan yazar.
sözlükte bissürü tanıdığı olsun diye kasan ortam maymununa yeğ tutulacak insandır. siki taşağı kadardır bu insanların, sözlük yansa oralı olmazlar. dünya onlara güzel mna koyim.
tanısan bir dert, tanımasan bir dert... *
güveneceği artı oy vereceği özel mesaj atacağı kimse olmayan uuser'dır.
(bkz: ben miyim o aynadaki)
(bkz: çok yalnızım sözlük)
tebrik almak için arkadaş çevresine ihtiyaç duymayan yazardır. ***
zaten arkadaşlarınla konuşmak istiyorsan bunun sözlükten daha kolay *yolları var **.
burada ise paylaşmak esastır.kalabalıklara, derdini olmasa bile en azından* düşüncelerini aktarabilirsin özgürce. eğer sizde evimin camından halka 15 dakika seslenebilsem peşimden gelirler diye düşününüyorsanız işte size fırsat.*
(bkz: uludag sozluk)
bu durumu pek uzun sürmeyecek yazardır. ***