bugün

efendim sırf bunu hedefe almış olan kişiler dışında ( yani sırf dikkat çekmek için yazanlar ) belli bir görüşe sahip herkez karşıt görüşteki kişinin dikkatini çekecektir.

yani dikkat çekmeyen adam aslında yazmayan adamdır.

mesala şuanda benim bu yazdığımı okuyan izleyici kardeşim. biz onun varlığından bile haberdar değiliz ama bizim yazdıklarımız okuyor değerlendiriyor ve yazamadığı için tepkisini dile getiremediği için dikkat çekmiyor, çekemiyor. sadece okuyor okuyor ve okuyor.
baştan iyi niyetli bir yazarken trollüğe meyletme sebebi olabilecek acı gelişme.
yazar burada benden bahsetmiş..
--spoiler--
3000 in üzarinde entry sahibiyim, genelkültürüm de yabana atılmayacak cinsten ancak sorun şu ki..
küçük göğüslü minik kızlı başlıklara yazmdığımdan gözlerden uzakmışım gibi görünüyorum..
ha bundan da gocunmuyorum o da ayrı.
--spoiler--
her yazarın ortam kurana kadar yaşadığı süreçtir. *
sözlükte dikkat çekmeyen yazar olmanın sonu troll olmaktır. böylece daha fazla dikkar çekilir.
(bkz: geldim geldim)
(bkz: yalnız değilsin)
ergenusların mı trollerin mi, kimin dikkatini çekemeyen yazar, popülist kültürden uzak yazardır.
(bkz: helal olsun)
(karma mevzuunu önemseyen var ise diye yazıyorum) karmanın haklı bir şekilde güzel bir puana ulaşmasına yol açar. badi tazyiği ile değil zeka kabiliyeti ile alınacak güzel karmalara ulaştırır.
Cool yazar olmak demektir.
pek önemli değildir. ama bazen insanın psikolojisini bozuyor. özelikle kişi * sinirliyse. tam sakinleşecekken kimse benle ilgilenmiyor diye bir sorun yaratmasına sebep olur. ama onun dışında gerçekten çok ta problem olmaz.
(bkz: dikkat çeken ama nickaltı dolu olmayan yazar)
hayatta da hiçbir zaman istemedğim ve dolayısıyla burda da asla istemeyeceğim birşey..tamamen seçimle alakalı.
en güzel yazar tipi. kendi halinde. bkz içine kendi nickimi yazmama gerek yok sanırım.
(bkz: sonunda yakalandım)
(bkz: kendine yazar olmak)
(bkz: kırık kalpler durağı)
(bkz: ben olmak)
evet (bkz: tam üstüne bastınız) dikkat çekme çabam yoktur çekmiyorumda zaten yazımı yazarım kenara çekilirim.
geniş bir hareket alanı sağlar.
çekenlere nazaran rahat olacak yazardır. zira dikkat çeken bir yazar olunursa, sonuçları sözlük ortamında sakat olabilir.
evet bu benimdir, hani derse geç kalınca kapıyı sessizce tıklatıp gidip yerine oturan elemanlar vardır ya ders arası olunca bu ne zaman geldi lan dersin, adamın duvardan geçebildiğini filan düşünürsün, sözlükte ben o kişiye tekabül ediyorum.

milletin birbirine girdiği,kan gövdeyi götüren başlıklara bile yazı yazınca ne bir helal olsun ne de allah belanı versin şeklinde tepkiler alamıyorum bazı yazılarım bir derece beğeni topluyor ama ben dikkat çekmiyorum, acaba çok mu kötü yazıyorum lan? kızların piç tiplere ilgi gösterdiğini görüp içlenen adam misali sözlükte trollere bakıyorum hacı.
(bkz: cromagnon)
milletin dinine anasına bacısına siyasi düşüncesine atasına laf atmayan efendi gibi yazan yazar olmaktır.
(bkz: yazar burda benden bahsetmiş)
(bkz: her delik boncuğun bir kör alıcısı olur)