bugün

sözlükte açılan saçma salak başlıklardan, cinselliğe özel hayata saygının kalmamasından dolayı sözlükte az sayıda olan terbiyeli ve saygılı hanım kızların sözlüğe küsmesi durumudur.

cinsel içeikli başlıklar açılmasın arık.
Bodrum'a uzağız ondandır.
sözlükteki malların ciddi oranda çoğalmasıyla oluşmuştur.
Olanlar da çatır çatır öbüşüyor.
Belki uslu çocuklar olursanız kızları siz de görebilirsiniz.
(ses:#562)
küsüratlı bir oran verilerek inandırıcılığı artırılabilecek iddiadır.

mesela "sözlükteki kız oranında yüzde 12,73 lük bir azalma var" derseniz herkes inanır.

istatistik böyle bir bilimdir.
Küfür çok şiddetli olduğundan doğal olarak kızların hoşuna gitmiyor tabi.
bu sert ortama dayanamayanlar bir bir düştü.

ilk bakışta kan kaybediyoruz gibi görünse de aslında en dişli olanlar kaldı.

insanlar öbüşüyor filan artık.
kuruttunuz kökünü kuruttunuz lanet olsun dostum.
sözlükte kız azalması yoktur, daha makul başlıklar açılsa mutlaka fikirlerini beyan etmektedirler.
(tatilde olma ihtimalleri de olabilir)
Sorun teşkil etmemektedir.
bugünlerde kız sayısında bir azalma görülüyor ama ilkbaharın gelmesiyle birlikte havalar ısınacak ve o doğrultuda kız yağışı da artacaktır. bugünlük hava durumu bu kadar. yarın görüşmek üzere, esen kalın.
(bkz: sazan avı part 95425)
Ne y/azınca
ne azalınca yaranamamız durumudur.

Meme var yen mi?
görsel
lookin nickli yazaar meme yedirmeye pek meraklı sanırım, sen kimsin de senin iğrenç memeni yiyeyim, sözlükteki abazanlara ver afiyetle yesinler, mümkünse sözlükte yedirtme sözlük dışında yedirt.

terbiyesizlik yapmayın denince saygısızlaşıyor çirkinleşiyorsunuz.
Çok da umurumdaydı .
uygunsuz özel içerikli yazılardan bıkınca bırakmışlardır mantık olarak kız olanların eninde sonunda yapacağı iş bu sözlükte.
Ne kızmış arkadaş. Fazlalık gibi hissettim. Hadi kendimizi kurban edip siktirolup gidelim diyeceksiniz diye korkuyorum artık.
Gelen kutusu sorunun cevabıdır. Bir rahat bırakmadınız ki kızları.
kız avında olanların canını sıkan durum. Birkaç tane tanıdığım iyi yazan dişi vardı. Gerisi eften püften şeyler yazar. Aslında daha bile iyi olabilir kızların gitmesi. Kızların azaldığını anlayan abazancanlar da gider. Sözlük bize kalır. işte bunlar hep doğal seleksiyon.

not: I have a dream in which we are in a sözlük without kezbans and abazans and that dream is nearer today.
Sözlükte kadinlara atılan onca cinsiyetçi laftan sonra gayet normal olan bir durumdur.
Yok sigara içen kız yok cinsel hayati olan kadin yok onu yapan kız böyle diyen kadın bilmem ne bir sürü şey söylüyorsunuz sonra da sözlükte ciddi oranda kız açılması diye başlık aciyorsunuz. Ya kadın erkek diye birsey yoktur neden anlamak istemiyorsunuz insan vardır ve bir insan bir şeyi yapabiliyorsa diğer insanlar da yapabilir. Bunun anlaşılması zor bir şey olduğunu düşünmüyorum ama erkeklerin birçoğu (hepsi demiyorum asla) bunu anlamamakta ısrar ediyor. Şu kadınları bir rahat birakin da istediğimiz gibi davranalım arkadaşım yeter!
şaşırtmayan durumdur. o kadar dalga geçtiniz, gitmesi normal.
haklı olan azalmadır. zira sözlük bitmiş zate. ergenler doluşmuş, pislik saygısızlık iki cümle kuramayan cahillerle dolu bir platform olmasından bıkmış kızdır. bi de erkek de zekaya bakan kızların sözlükten gitmesidir.