bugün

tanım: sözlükte anormal olduğu bilinen bir yazara dair yapılan uyarı cümlesi.

bir? yalnızca bir (sayıyla 1). ulan sözlük olmuş kurtlar sofrası adam hala bir diyor. ne kadar iyimsersiniz canlarım benim ya.
Birden fazladır, yüz bulamayınca çirkinleşen, tipik abazandır.
(bkz: çok cahilsin keşke ölsen)
(bkz: kara murat benim)
itiraf ediyorum benim.
bende diyorum nickimi kim okşuyordu diye, iyi oldu bunu duyduğumuz.
sözlükte bir değil onlarca sapık var. bu yüzden yanlış iddiadır.
Sözlükte bir değil çok daha fazla sapık var.
Bir görüştür.
yeni mi farkettiniz. Sözlüğün yarısı kız fotoğraf atınca ağızlarının suyu aka aka entry giriyorlar.
Sözlüğün o yarısı içinde fetiş dediğimiz halti yiyenler de var.
bir kız mesaj atınca eli sikine gidenler de var. Erkek olduğum halde bazen kız misim gibi gelen mesajlar da var. Artik erkeklere bile halleniyorlar. Artık bu adamlar askere gidince tanka da hallenirler.
Sapık tabiri hafif kalır. Bu silik tiplere yakışacak tek tabir orospu çocukluğudur.
Mod tanıdığı akranı arkadaşı sayesinde kızlara yürüyen laf söyleyeni de çaylak yaptıran orospu evladı bunu okuyorsan hadi beni de çaylak yaptır.
Bu özel bir sapık arkadaşlar,

Kurumsal, mod kontrolünde,

Sarkmadığı yavşamadığı kadın yok, yazma dersin yazar, git dersin gitmez, donuzlasan entiri yorumundan sakız gibi karakterini sergiler.

Prototip,

Bu salakça parazitliği baştan çok önemsenmez, zavallı denir, sonra bir msj gelir alakasız bir insandan, utana sıkıla "ya şu x var ya senle buluşmuş falan öyle diyor ama doğru mu" wawwww

Oysa her kız için aynı karı dedikodusu yaparmış, birinin sevgilisi, öteki ile yatıyor, diğeri ile ilişkide oooowwww... Playboy.

Lakin garip olan bunu nikaltına attığınızda nedense bir anda olmayan modlar belirir ve yazılan tüm eleştirel imalı ve sair hakaret olmayan sadece gerçeklerden ibaret olan entiriler hoooppp silik yer...

Neden ama neden?

Başlık açılsa başlığı açanlar (yumurta topuk vs yalnızlık manifestosu) gibi arkadaşlar neden 7 gün yer, başlıklara yazanlar neden 3 gün çaylak yer.

Bu sözlüğün efendileri neden sözlük kadınları yerine böyle sistemli sapıkları korur kollar. Hanginizin feyki? Hanginizin şizofren kardeşi...

Gitsin ötede oyanasın. Sözlüğün suçu ne.

Neden kolluyorsunuz arkadaşım, silin iti gitsin.
keşke bir olsa.
Ne yapıyorsunuz orada çok merak ediyorum, yok mu insan evladı mod da şunun ipini çeksin, ne işe yararsını anlamıyorum ki bakınızı silmekten, forum chat tarzı silmekten başka,

Adamın kaçıncı niki, millet illallah etmiş, buna nasıl göz yumabilirsiniz.

En az hiç araştırmadan öyle tesadüfen on kadın yazar toplandık bile araştırırsak daha kimler var?

Zalla mı gitmemiz lazım, sözlük çok umurundaymış gibi, haberlere mi verelim uludağ sözlük feyk sapık üretip kızlara musallat oluyor diye,

Siz çare olmayacaksanız çare olacak olanı bulamaz mıyız?

Bir de merak ediyorum, zaten sözlükte sadece bir iki kişinin bildiği ama şahsına kesinlikle mailimi vermediğim bu adam benim mailimi nereden biliyor?

Yok mu vicdanı olan bir yönetici bu pislikleri def edemiyor.

Sözlükte at koşturan biridir. Kim bilmem.
Pembiş gözlüklerini takmış yazar beyanı.

9382 sapık var olum burda.
malum sapıktan başka sapıklar da var. sol frame'in anasını ağlatıp, bundan keyif alan liseli çoluk çocuklar var. sapık olmak için birini taciz etmeye gerek yok. açtığı başlıkla ne kadar ezik ne kadar karaktersiz olduğunu gösteriyor bazıları. sizin gibi şerefsiz insanlar türedikçe gelecek nesil saygıyı sevgiyi öğrenemeden büyüyecek. ben ne sizi büyüten ailenize ne de sizin gibi sapık, sefil, haysiyetsiz insanlara hakkımı helal etmiyorum. allah ıslah etsin.
(bkz: bir e kadar saymayı bilen yazar)
(bkz: saymakla bitmez)
Diğer sapıklardan ayrılan yönü moderasyon tarafından korunuyor olması.

Gider ona o kız benim sevgilim der, diğerine o kızla çıktım der, bir diğerine o kızla yattım der. Kulağımıza gelince de "seni korumak için dedim. Öyle demesem yürüyeceklerdi sana." diye kendini savunur.

Tek sapık o değil ama, böyle at koşturabilen tek sapık o. Nedenini çok merak ediyorum.
Daha dün nikaltı canlandı, kız iftira mı attı hakaret mi vardı hepimiz görmedik mi.

Kızı çaylak yapmışlar bile. Neden?

Neden içinde hiçbir hakaret ve iftira olmayan o entiriler on dakikayı görmeden siliniyor da 10 saattir sözlükte yarak fotoları sallanıyor da silen olmuyor.

Vay arkadaş.

Ayıp değil mi?

Şimdi bunlar da silinecek mesela. Çaylak da olacağım, neden polemik ve tartışma çıkardığım için. Neden sapıkseveriz çünkü.

Sözlüğümüzde bulunan diğerlerinden farklı bir sapkındır. Kimse artık.
Kızlar haklı beyler. Mal mısınız amk. Bir tane kızı modlar kayırınca dünyayı ayağa kaldırıyorsunuz erkekleri kayırınca yok siz orospusunuz yok kaşarsınız. Dik durun. 7 küsür entry girilen başlıktaki entryler silinip başlık temizleniyor. Çaylak olanlar var ki ne yazdığını da çok iyi biliyorum.
Çaylak olacak bir entry değil özelden başka bir şey olmadıysa.
Lan geçen hafta canlandır dediğim entry dün mü ne canlandı amk.

Salaklık etmenin lüzumu yok. Birlik olun.
şu sapık var diye sitem edenlerin "bağzılarının" gerçekten sözsel ya da eylemsel olarak bu tarz şeylerden uzak yaşadığına inandığım kimseler olmasını dilerdim.

neyse efendim, kim derse desin, evet sapık var.
her hatun kişisine yavşadığı yetmezmiş gibi, her şey meydanda olduğu belli değilmiş gibi
tepki gösterince de hakaret yiyoruz, yobaz yaftası yiyoruz.

bu terliksilerle beyinsizlerle mücadele etmek zor, bu bir.
ikincisi modların umrunda değil.
üçüncüsü buradaki kimseye ama hiç kimseye güvenmemeniz gerektiğini de görmüş oluyorsunuz.

kısacası kendi başınızın çaresine kendiniz bakacaksınız.
Polemik olmasa da bu bahaneyle entry sildirir. Buradan görülebilir:
bu entry başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili. entry sözlük formatı'na aykırı.
polemik 26.06.2015 16:14

j. d.= Mod.ların kendisine her daim +10 koruma kalkanı sağladığı yazar. mustang i var. kendini çok yakışıklı sanıyor.
Bir tane mi varmış.
bir mi??
tamam amk yüz tane rahatladınız mı? tiplere bak ya.

bir duyuru cümlesi.