bugün

sozluk yazarlarin pismanlik duydugu entryleri,basliklari ya da kendisine ait itiraf ettigi durumdur.
"ne kadar eksi oy alsam da, hala hata yaptığımı düşünmüyorum sözlük. ne yazdıysam senin için yazdım, seni genişletebilmek için. pişman değilim".
901. entry mi kendi rumuzum altına yazdıgım ıcın eksi oylanmaktan utanc duymuyorum.*
"ismim hexagram degil,ayrica sozlugun istatistiklerini cok az buluyorum,1000 entrym de 10 ya da 15 tanesi copy paste.ama ben sizlere yararli olsun diye copy paste yaptim.amac bilgi edinmek degil mi?,bu arada kucukken altima isiyormusum.hatta ilk okul 3.sinif ta altima etmistim.cok utanmistim o gun.ferda hocam ise 'bisey olmaz gotun pisik olur o kadar" diyince daha da utanmistim.
14 ocak'taki saldırı sırasında sözlükten haberdar oldum. üye oldum. "uludag sözlük birinci geleneksel halı saha zirvesi" diye bi başlık açtım. akabinde ekşi'deki accauntumdan uludağ sözlük başlığı altına "uludag sözlük birinci geleneksel halı saha zirvesi gibi zirvelerin yapıldığı klonumsu sözlük" yazdım. evet utanç verici. ama dün dündür.
itiraf ediyorum.sozlukte uktesavar a tiklayinca Hexagram a yoneliyor.hic bir alakasi yok.neden oraya yonlendiriliyor diye agliyorum.
itiraf ediyorum.basligi actigim icin pismanim.sanirim daha once buna benzer bir acilmis.korum ya da yeterince okumuyorum.
itiraf ediyorum sözlük, hexagram'a uktesavar dediğim için çok pişmanım ama inan o başlıgı ben yönlendirmedim. hiç kimse bana inanmıyor çok yalnızım sözlük. *
itiraf ediyorum. july4th dayak yiyince moralim bozuluyor. ağlamaklı oluyorum adeta.
bunları duyan başka bir yazarın "günlük mü lan bu" gibi bir tepki vermesi muhtemel itiraflar.
itiraf ediyorum arnold çok iyi laf soktu.
itiraf ediyorum,

sözlükle baş başa kalmak için, sabahlara kadar online bekliyorum.
itiraf ediyorum yav entrylerimizi iyi ya da kötü oylayanları görememek çok sinir bozucu. tüpçüyü çağırırım bak *
(#18588)
yukarıda ki entry sayesinde ilk defa seri eksi veren biri oldum. ibne demeyin yahu hemen. 4 tane - verdim. ama bir baktım ki sonradan editlenmiş,düzeltilmiş,ama geç kalınmış bir hadisedir. ki bir anlık alevle yapılan hamledir. depresyona girmemek için kendimi zor tutmaktayımdır.
itiraf ediyorum yazdıklarıma iyi kötü demeden eksi oy veren arkdaşı çok merak etmiyorum. nasıl bir kişilik olduğu anlaşılıyor zaten. şöyle ki, benimle olan sorununu yazdıklarımdan çıkarıyor neyse kolay gelsin sana...swh
itiraf ediyorum:

buraya kayıt olurken pek takılacağımı sanmıyordum hatta çaylaklıktan yazarlığa geçmeden sıkılırım diye düşünüyordum ama büyük aşklar kavgayla başlarmış bunu öğrendim. ayrıca nickimdeki "n" ve "l" nin yerinin yanlış olmasının nedenide özensizce, düşünülmeden girilmiş olmasıdır. *
benim nick de birinin fake iydi...
itiraf ediyorum şu sözlükte fake nicki olmayan tek adam benim galiba. umarım birinci nesil accountlar ilerde çok kıymetlenmez.
(bkz: buralar önceden dutluktu)
itiraf ediyorum fake nick ne demek bilmiyorum.
itiraf ediyorum.. sözlük.. ben.. sanırım.. sana.. aşık oldum.. * evet sözlük bu gerçek! bilgisayarı açar açmaz hemen sana geliyorum. neler yaptığına bakıp entryler giriyorum. sen yokken etrafımda yaşanan olaylarla ilgili içimden tanımlamalar yapıyorum.. hepsinin sonu -dır la bitiyor.. itiraf ediyorum sözlük seni seviyorum. artık buna bir ad koymalıyız. benimle evlenir misin sözlük? * *
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
(bkz: seoviyi yazar nicki sanmak)
itiraf ediyorum; nick altı yorum yapmamaya yemin ettim.
(bkz: sözlükle ilgili iftiralar)
itiraf ediyorum karmamı 100 yapmak için çok uğraştım ama 1 puanla kaçırdım, o yüzden şimdi defolup uyuyacağım.