bugün

Aileden uzak olmak çok koyuyo be usta . Annem demişti ben gülüp geçmiştim .
(bkz: hınkırmak)
Tek kelimeyle şu günlerde ayrılık.
Öyle ki önünü alamıyorum mutsuzluğun, çoğaldıkça çoğalıyor..
aç olmak.
hiç sevmediğim ve alışamadığım bir şehirde daha 1 aydan fazla kalacak olmam.
rüyamda gördüğüm kıza aşık olmak.
Son sene olduğu iÇin projelere boğulup kalmak ve evde tıkılmak. Bir bira iÇemedikten sonra neyleyim pazarı.
evde yiyecek bir şey kalmaması üşengeçlikten geçtim doğru düzgün kahvaltı yapem dedim hiç bir şey kalmamış ya la.
Birazdan sözlükten çıkıp, ders çalıyor olmak.
* bugünün pazar olması
* her hafta sınav olması
* ve tabi ki bu haftada sınav olması
* sevgiliden ayrılmanın verdiği hisle kendine öz saygının gitmesi
* ölümün olduğu bi dünyada hiçbişeyin mutlu etmemesi
* bir mutluysam bedelini 100 mutsuzlukla ödemem
* haftanın 5 günü sabahtan akşama kadar okulda olmam
* hayatıma yeni birinin girmesini istemem, ama aynı zamanda eski sevgilimi de unutmamam

* he bi de kalem kutuluğumu kaybetmem.. ya arkadaş o kadar orjinal kalemim vardı renkli kalemlerin vardı simlisinden tutta gökkuşağı renkte pilot kalemlere kadar ama kaybettim.

en kötüsü de bu be..
yarın pazartesi.

edit : liseli değilim.
Unutmaya çalışırken bu acının geçmeyeceğini anlamak. Yaklaşık 3 haftadır düzelmiştim, ama olmadığını anladım. Düşünmedim çünkü 3 haftadır, mutluluğuma baktım, ama bir an düşününce yine eskisi gibi oldum. içim hiç rahat değil..
Hep ben ağladım, hep ben özledim, hep ben acı çektim. Kalpsiz olan o. Nefret dediğim şey burdan başlıyor. Ayrılıktan sonra 2 ay boyunca resmen hayatım sikildi. Ama bu kızların egosunu yükseltiyormuş, bir erkeğin acı çekmesi. Ben baktan hata yaptım, gereğinden fazla değer verdim, ayrıldıktan önce de sonra da. Şımartmakmış sonucu.
Ve ayrılmadan 3 ay önce -yaz tatilinde- resmen beni ayakta uyutmuş, sevmeye sevmeye 3 ay birlikte olmuş. Bu da kötü.
Her neyse, birşeylerin farkına şu an vardım. Kimse onun yerine geçemiyor be sözlük, kimse olmuyor onun gibi, kimse gülemiyor onun kadar tatlı. Ama salağım işte, hala bunları diyorum. Sevmeyen o, acı çektiren o, ne diye hala böyle yaparsın ki be gönül, ezilme lütfen daha fazla, toparlamıştın eskisine dönme. Mutlu ol be. Mutlu ol, o mutlu, mutlu olmasaydı geri dönerdi. Sen daha niye böyle yaparsın ki. Vazgeç, sert taraf sen ol, umursamaz sen ol, varsın etrafında dolaşsın, gülsün yanında başkalarına, başkalarını sevsin. Umurunda olmasın, ona değer verdiğini gösterme. Nefret etmeye çalışıp uzaklaş ondan. Bunları yap. Artık ezilen taraf sen olma, sen kendi mutluluğuna bak. Unut ya unut. Düşünme kimse onun gibi olamıyo diye. Daha fazla acı çekiyosun, yine ağlıyosun. Yetmedi mi be gönül, yetmedi mi.. Bak yarın onu göreceksin, aynı ortamdasın sonuçta. Ama acı çekmemeye çalış, sakın ona gösterme mutsuzluğunu. Varsın mutlu olsun, kaybeden o. Senin hiçbir hatan yok, o kalbini sevmeyenler düşünsün, bağlanma artık ona. Sevme artık..
beni yürekten sevebilecek bir sevgili. Öyle çifte kumrular gibi gösteriş peşinde koşanlar gibi değil.
bilmiyorum, anlatamıyorum belkide böyle bir şey yok kendi kendime kuruntu yapıyorum ama canım sıkılıyor ve mutsuzum. belli bir sebebi yok hani böyle boş boş otururken ya da monotonlaşan hayatınızdan sıkıldığınızda farklılıklar beklerken bulursunuz ya kendinizi ve bekleyen derviş geberir öyle bir durumdayım.
230 lira olan montu alamıyor olmam.
soğuk havadır.
Su an mutsuz olunan bir durum bulamamak.
android developer olamamak.
Ayaklarımın üşümesi ve kalkıp terlik giymek çok zor geliyor sözlük.
sütü bozuk bir insan..iyisiyle kötüsüyle, göğüs kafesimizde olan bozuk insan..
yeni yaptırdığım dövme hakkında tereddütte olmam.
Her seferinde cocuk olan vagonu bulup 2 saatcik yolculugu zehir etmem.
en fazla 2 yıl içinde ölecek olmak.
birazdan karate antremanım başlayacak sırt çantam, kimonom hazır beni bekliyor ama dışarda deli gibi yağmur yağıyor ve pek sık otobüs geçmeyen bir yerde yaşıyorum ayın 23ünde de kuşak sınavım var yağmur neden rahin aldın ki beni.
ıslansam da antremana mı gitsem, ıslanmasamda yurtta mı kalsam?
yapılacak birikmiş bir sürü iş olması ve insanların vurdumduymaz, sorumsuz halleri.