bugün

poğaçaları mı yiyorum. bir yandan buradaki yorumlara göz atıyorum. işteyim. cumartesileri çalışmak oldukça sinir bozucu.
yatmak, muzik dinlemek, evde birilerinin bana yiyecek birşeyler getirmesini beklmek.
evdeyim daha yüzümü yıkamadım, tam mal zamanlarım, kahvaltıyı evde mi yapsam , yoksa dışarıda mı yapsam diye düşünüyorum, balkonda yaparsam belki; üst komşum cavidan hanım ile kesişirim ve göz kırparım diye düşünüyorum.
işyerinde pinekleme.
sabah sporu.
Yataktayım telefondan sözlüğe giriyorum.
Ev kızlığı.
tuvalet.
youtube den şarkıdan şarkıya atlıyorum hem çalışıyor hem twitter hem sözlük hem facebook hem haberler takılıyorum hemde çay içiyorum .
mesai başladı çalışmaya başladık.
Yumurtali ekmek yiyorum.namnamnam.
tuzlu suyun meme kaldırma kuvvetini izlemek.
Çay içmek.
Yaşasın haftasonu modunda, sırt üstü uzanmış vaziyette müzik dinleyip entry okumak.
sabah 7de uyandım, güya kpssye girecektim. uykumu iyi alamamışım, uykumu alamayınca başım döner benim. gittim geri yattım. yarın da 2 oturum daha vardı. girse miydim la acaba... pişman olur muyum ki... geçti lan ama artık naapsak ki...

aha bunları düşünüyorum.
babama bana dizi alsın diye yalvarmak.
filtre kahve ,sigara.
havuz başında entry girmek. asosyallik çok zor dostlar.
Uyanamamak.
LEague of legends'ta 15 dakikadır ranked girmeye çalışmak...
memleketimden kilometrelerce uzakta yeni yerleştiğim ve sanırım hiç alışamayacağım bu topraklarda asosyalliğin dibine vurmuş bir şekilde sözlükte geziniyorum.
Metrobüste hayatımın aşkını aramak. En ufak bir boşlukta bile bakışırım.
Entry girmek.
sabah sigarasını yakmak. http://video.uludagsozluk...-sonat%C4%B1-no-17-12706/ eşliğinde. modların entrylerine bakıyım derken kendimi klasik müzik dinlerken buldum.
Kahve içip, uykusuz dergisi okumak.