bugün

kodumun okulu..
otobüs.
http://www.etstur.com/Yur...zhou-Canton-Fuari-1-Devre

hacı gidicem de para yok.

(bkz: genç girişimciler sponsor arıyor)
resmen her öğrendiğimi unudurum.
(bkz: avcı böreği) ve (bkz: mozaik pasta)
babamın üvey dayılarını sevmiyorum onlar da beni sevmiyor. Büyük dedem yani babaları da sevmezmiş onları.

evet sülalem geniş. Hayır doğulu değilim. Evet fazla kişisel oldu. Hayır bu beni rahatsız etmiyor. Evet moderasyonun zoruna gidecek.

ve evet şeyimde değil.

tanım: bir nevi tanım gibme hareketi.
ekstre ne kadar gelecek acaba' dır.
(bkz: the walking dead) başlasa da seyretsek.
bu ay alacağım maaşım+sekron primim+bayram ikramiyem+%20 yıllık primim...
12500 dolar yatsada çatır çatır yesek.*
Başlığı gördüğüm saniye ıssız bir adada alisson lohman'a doğum yaptırmakta olduğumu düşünüyordum.

1 yıl önce küçük bir jetle yolculuk ederken jet bozulmuştu. Ben de paraşütle atlayıp ıssız adaya düşmüştüm. Ne tesadüftür ki amerikalı aktris alisson lohman da 3 gün önce yatının batması sonucu küçük küreklisiyle adaya çıkmıştı. Yatın yaşlı kaptanı alabora esnasında kafasını bi zopçiğe çarpıp ölmüştü.

ilk karşılaştığımızda koşarak birbirimize sarılmıştık. P gece hayatımda ilk kez prezervatifimi çıkarmıştım.

Şimdi alissonum doğuruyor ve ben doğumun nasıl yaptırıldığını bilmiyorum.

Evet... aklımda tam da bunlar vardı. Ben bi acil yardım kursuna gidip fiyat sorayım bari ne olur ne olmaz amk.
portakalda vitamin olduğum günler. aaahhh ne dertsiz günlerdi.
adam olacaklar.
ankara'daki en büyük göt.
uçan tekme atmak.
Aklımdan ne geçiyor amk.
allahım kör et beni allahım kör et beni
dünyam olsun kaza zından, esirgeme kulundan
allahım kör et beni allahım kör et beni
aksın gözümün nuru aksın, bundan böyle kör baksın...
Birinci öğretim olup harç ödemek...
buranın kedileri de çok çirkin amk.

tam bu geçiyordu başlığı gördüğümde.
son mohikanı eşşekler sitsin.
uzun uzun bir tatil hiçte fena olmaz. mevsimini kaçırdık kayak falan da yapmaya gidemeyeceğime göre hayaller silsilesi işte.
8 yildir calistigim is yerinden bugun itibariyle ayrildim. Bundan iki hafta sonrada boyle soklanmis gibi olacak miyim bilmiyorum. Su an pek farkedemedim ayrildigimi.
acaba tekrar yazacak mı?
niye real madrid galatasaray'a tecavüz ediyor ki. evet.
(bkz: seks)
Katsura ve Sougo figürüm ne zaman gelecek ? Daha öncede oradan alışveriş yaptım sonuçta , sayfanın sahibi ne zaman geri dönecek acaba? Neyse beklemeye devam . Sorunları varsa demekki .
güncel Önemli Başlıklar