bugün

9 trilyonu kazanan adamın gidipte toyota alması. ne akıllısın abi sen. bir de pahalı diyor, yok böyle bir şey. *
muhtemelen güncel olaylar veya hangi entryi gireyim düşüncesidir.
kafalarını kurcalayan ya da meraktan çatlatan şeylerdir.

örneğin, "10 yıl sonraki tipim nasıl olacak?"
hiç birşey cidden.
karı, kız, otomobil, alkol, virajı alamamak, seks, tatilsizlik, serdar ortaç, henüz yakmadığım kitaplar, seksi kızların iç çamaşılarının renkleri ve kakalı mı yoksa değil mi ikilemi, yoğun bakımdakilerin elektriğini kesmek, düğünle evlenen gelinler gelinlik altına iç çamaşırı giyiyor mu, am, zenci götü vs gibi düşüncelerdir.
uu beybi çok gizli bu.
ölümün sessiz ve ani gelişini.
sivasspor fenerbahçe maçı bugün 2-2 biterse ne taşak döner var ya.
acıktım ben.
dışarı çıkmayı. böyle bir havada ve pazar gününde insan başka ne düşünebilir ki?
paketteki son sigarayı içsem mi yoksa yarım saat sonra içip bi yarım saat bekleyip bakkala gitsem mi?
adamakıllı bi konser olsa da gitsek.
"hava sıcak, karı kız düşer mi bugün acaba?"
(bkz: anan) *
bazen nasıl bu kadar iyimser olabildiğim sorusuna cevap arıyorum. bi de "ben iyiyim" derken havanın bi anda açması bi işaret olabilir mi? şaka şaka, o kadar da değil.
ölüm nasılda insanı ummadık bir anda yakalıyor tıpkı hakemin maç düdüğünü çalıp maçı bitirmesi gibi son bir soluk hayat savaşını bitiriyor... En sevdiğim hocalarımdan birini kaybettim şimdi anılarımda ya da kafamda dönen film şeritlerinde rastlayacağım sadece ona. Mekanı cennet olsun.
3. kattaki evi nasıl alabilirim?

(#11825116)
tezimin giriş kısmını yazmam lazım, nerden başlasam acaba.
sabah ereksiyonuyla hatundan başka bir şey değildir.
güzel bi kahvaltı yapmak lazım..
yokluğu birşey değiştirmeyenin varlığı gereksizdir diye düşünüyorum.
bu ayın 27 sindeki finaller.
2 haftada 14 sınav var sıçışlardayım.
karın agrım. bir de akşamki konser
"canım benim" nasıl da ağladı ya içime ateş düşürdü. evet bunu düşünüyorum.