bugün

sözlük yazarlarının öldürmek istedikleri kişilerdir.
aldatan eski sevgilidir, yatacak yerin yok lan !
EDiT: ALDATAN ESKi SEVGiLiDEN DAHA KÖTÜSÜ VARMIŞ...
liste uzun ama, apo köpeği number one.
(bkz: abdullah öcalan) edit: bunu eksileyen arkadaşın annesine selam söylüyorum.
bürokratik memurlardır. özellikle öğrenci işlerinde çalışanlar.
(bkz: beyler sakin)
(bkz: cenk etme seviş)
bayan kuaförlerinin tümü.
tüyü bitmedik yetimlerin hakkını yiyen ibnelerin hepsini.
yargılayıcı ve kendi hayatına bakmayıp başkalarının hayatına burnunu sokmayı yaşamak sanan zihniyetleri.
kendini birşey sanıp bir gün kendisininde öleceğini unutanları.
başkalarının yanlışlarını düzeltmeyi kendine görev edinmiş salakları.
nedense arada bir en yakın arkadaşımın suratını tutup lavaboya defolarca vurasım sonra leşini pencereden fırlatasım var tamam sakinim.
hayli kabarık bir listedir.
uludağ sözlük moderasyonudur, komple. darbe yapacağım da.
ta kendisidir.
(bkz: kurtlar vadisi pusu) senaristleridir. böyle şey mi olur lan, selviyle memati evleneceklermiş. işleyecek konu mu bulamadınız, resmen kardeşine tecavüz eden adamların haberlerini izler gibi hissettim kendimi...
mesleği şöför olan herkes (minibus yada kamyon şöförü diye ayrım yapmam).
tabi ki kimse yok ama illa esprili bir cevap vermek gerekirse bilgisayar virüsü yazanlardır.
kardeşim. geçen yastıkla boğdum ölmedi ibne..
herhangi bir nedenden can sıkan herkes, bozuk para yok diye trip atan dolmuş şöförüde olabilir, yolda yürürken karşıdan gelen cins cins bakan kadında olabilir, öylede kalabalık bir liste yani.
kendim.
benliğimde yer alan vicdanımı öldürmek istiyorum ama yerini bulamıyorum.
diğer kişiliğim.
lewis hamilton. net. hayatımda daha çok nefret ettiğim daha çok yapmacık bulduğum bir kişi daha yok.
buraya direkt olarak ad soyad yazan kişileri ölümleriyle zan altında bırakacak olan kişilerdir. lan olm deli misiniz yoksa cahil mi? es kaza bu yazdığınız insanlardan biri ölse göt altına gideceksiniz.
hiç düşünmeden yengem.
sonrasında başınızı ağrıtabilecek isimler yazmamaya dikkat edilmelidir. aksi halde kişiyi hedef gösterdi diye mazallah ciddi suçlamalara maurz kalırsınız.
yönetim uyuma
sonradan ilave: bunun bir de adı varmış sanırım; (bkz: halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama)