bugün

her turlu tartisma ortaminda mevzuyu alevlendirebilecek alengirli soz obegi. kavga esnasinda, ozellikle mahalle kavgalarinda bazi tipler olur. araya girerler ve "beyler sakin" diye yuksek sesle canhiras bagira cagira ortami sakinlestirirler.
okulumda ve yurtta heralde ismimden sonra en çok duyduğum söz öbeğidir. artık alışıldığı için çok da fazla bi etki göstermemektedir.
(bkz: arkadasim once o elini bi indir)
sebebini anlayamadığım; fakat acayip bir biçimde okulda zavallı elemana karambol yaparken arkadaşlarla kullandığım bir söz öbeği.
Nickine yakisir sekilde ortami germeden farkli bakis acilarini yansitabilen, ayni zamanda uzlasma ortami dogurabilen efendi yazar. *
kendisiyle barışmış, hatta barışıklık sistemdeki gelişimini nick'ine ve etrafına yansıtabilen sakin bir yazar.
beni cok seven yazardir. aynı hisleri bende kendisine karsi beslemekteyim. lakin kendisinden uzak durmamı rica ediyor. (bkz: emredersiniz komutanım)*
kavga edenlerin illa erkek olduğunu düşünen; kadınların da ne kadar kavgacı, ne kadar cazgır, ne kadar çirkef olabileceğini düşünemeyen kişinin ortaya ettiği laftır.
#3805138 entry'si ile çok doğru bir konuya değinmiş, takdirimi kazanmış yazar.
(bkz: gayler sakin)*
metal düşmanı. kendisine ibrahim erkal'ı tavsiye ederiz. bu arada metal kullanmamasını da bekliyoruz kendisinden.
beyler ayip oluyor insanidir o. güzel tespitleri var, şiir falan deniyor arada; hayallerini yıkmak istemiyorum da severek okuyoruz.
türbanlı/türbansız kadınlar hakkındaki yorumlarıyla takdirimi kazanmış yazardır.

(bkz: biraz sakin)
hali saha mottosudur. illa bir alfa erkek cikip oyunun herhangi bir sekansinda bu lafi etme gereksinimi duyar.
(bkz: kendimden biliyorum)
nickten pipi boyu tahmini yapmaktadır. *
işte o entry

(bkz: #4986805)
sol framedeki anormal hareketliliği görünce aynı kulvarda at koşturduğum yazar arkadaşlarıma dediğim şey. bu gazla bir sonraki sözlük zirvesi kanlı bitebilir, en iyisi futbol-seks-magazin triosuna dönelim 3 günlük dünya.
genelde okullarda sık kullanılır. bu cümleyi kullananın ibnelik seviyesinin yüksek olması muhtemeldir.*
(bkz: ayağa kalkın)
(bkz: #5702148) entry sinde taahhüt ettiği üzere pogo dansı yapması için çayın hararet aldığını
onlarca pratik örnek
yüzlerce bilimsel makale
binlerce satır yazıyla
açıklamış olmama rağmen ikna olmayan yazar. *
mekan sahibi ya da etkinliği organize eden kişi söylemidir. ama artık o kişinin katli vacip olmuştur.
(bkz: dördüncü nesil silik)
muhtelif yalaşmalara karşı söylenmesi makbûldür.
halı sahaların vazgeçilmez repliği.
aynı lafı söyleyen adam bunu da söyledi: (bkz: çııııııııııııııık) *
o artık gammaz asteğmen.
hakikaten lan, referanduma evet referanduma hayır şuan onlarca yazar birbirinin boğazına sarılmış geber ulan köpek vaziyetinde. ben de payıma düşen hakaretleri aldım onore oldum.