bugün

mad world 'ü piyanoyla çalıyorum.
(bkz: var mı daha iyisi)
taklit yapmak, tenkit etmek ve şiir yazmaktır.
götümle ceviz kırabiliyorum.
benim diyen solisti ortadan ikiye yaracak kadar iyi bi sesim var.
pes in alayında yenerim.
en fazla 5 basamaklı sayılar içinde herhangi bir sayının hiç bir araç gereç kullanmadan kafamdan karekökünü alıp virgülden sonra 3. basamağa kadar söyleyebiliyorum. *
bir kişiyi sevgiyle ve ilgiyle ve heycanla boğmak. özetle bir sevgiyi bir ilişkiyi bitirmek.
masaj yapmak
bi de oyunculuk.
müziklede ilgim vardır.
sanırım bundan ibaret.
Acayip kopya çekerim. En çektirmem diyen hocaların gözünün içine baka baka, nasıl gelişti bilmem ama lisede tavan yapmıştı bu yeteneğim. doğru düzgün çalışmadan üçüncü olmuşluğum var not ortalamasıyla, galiba dersleri de kopya yazarken falan baya öğrenirdim sözlüler de iyi olurdu.

Ha hiç unutmam bigün üst sınıflara gitmiştik hoca yine aynı sorar diye o gün ilk defa platonik aşkımla konuşmuş sayılırdım aslında konuşmadık da böyle yanıma kadar gelip simit yerken ağzını aça aça bir şeyler söylemişti. nasıl mutlu olduysam, yine nasıl hayal alemine daldıysam ilk defa yakalanmıştım nasıl yakalandım anlamadım tam da hocasına yakalandım iyi yemiştim boku.
ingilizce şarkılara çok güzel küfür yerleştiririm, bir iki örnekle açıklamak gerekirse:

dont wanna kiss, dont wanna fuck, alejandrooo(kenarımın leydisi - alejandro)

bir de enrique iglesias şarkısı var, doğrusu şöyle:
i can feel your heartbeat
çarpıtılınca:
i can feel you fuck me

gibi gibi...
bir oturuşta bir file sıkma portakal yemişliğim var sayılır mı bilmem!
kafa sikmek.
bozulan eşyaları tamir etmek, çiğ köfte yapmak, gaz vermek.
bir oturuşta 1 kiloluk çikolata yemişliğim var sayılır mı bilmem!
uçmak, süpürgem de var. sayılır mı bilmem ama saymazsanız lanetimden kurtulmazsınız.
arada bir dikkatle baktığım insanları düşürebiliyorum.*
kesinlikle spoon bending * sadece aref mi yapabiliyor sandınız.
donald duck gibi konuşabilmek.
Herşeyi gözümde büyütebiliyorum.
Pastanede satılan herşeyi çok iyi yapabilmek.
adana dürüm bükebiliyorum. bi oturuşta rahatlıkla 5 adana dürüm bükebilirim

(bkz: the last adanadürümbender)
Düsünebiliyorum. bu zaten basli basina kisiye öz bir yetenektir. Cogumuzun hayvandan farkinin kalmadigi su 21. yy'da.
6 lahmacun ve üstüne orta boy pizza yiyebiliyorum. kilom da 78.
üst üste, 5 tane, koçanda, haşlanmış mısır yiyebiliyorum. mısıra karşı öyle de bir pis boğazım yani.
boş konuşanları götümle dinleyebiliyorum.
güncel Önemli Başlıklar