bugün

yeni yılda kendinizi sorgulayın.
allahım sen konuyu biliyorsun. amin.
2013'e bel bağlayacağınıza, sorun nerede onu bi düşünün.
dil, din, ırk, cinsiyet, sınıf farklarının ortadan kalktigi, sınırların olmadığı, tüm dünya halklarının kardeşçe yaşadığı bir dünyaya açılan kapimiz olsun yeni gelen yıl.
Savaşların olmadığı, insanların politik, sosyal ya da ekonomik nedenlerden dolayı birbirine kıymadigi bir dünya çok uzak görünse de bugüne, her yeni doğan gün bir umut olsun içinize.
Hayallerin gerçek, insanların özgür, fikirlerin değerli olacağı yepyeni yıllar yaşayabilme ihtimalimizin canlı kalacağı bir yıl olsun 2013.

Bir de bol bol sevişsin herkes. *
umudunuzu yitirmeyin bir de içinizdeki çocuğu öldürmeyin.gerisi zaten gelir.
Wishing you a happy new year,
may this year bring you and your loved ones peace and prosperity.
anlamı,
agacım ben burda bir takım garip sesler duyuyorum, lütfen yardım edin.
Her zamanki büyük hayaller küçük icraatlarla dolu bir yıl geçirmemeniz temennisiyle.
yeni yılda sağlıklı mutlu..... derleryaa hadi oradan siktir.
Kasıntısız, rahat, sakin, samsung note2 li, bol cinsel faaliyetli yıllar geçirmeniz dileği ile beyler...
kukinin eli bir daha memiş görmesin, tersadam artık ibnelik yapmasın bazı konularda kuklayı geçti, serefsizimbenimaklimagelmisti daha az çaylak olsun, sevgili dostumda bu sene mutlu olsun, bende neyse beni boşverin. geri kalan herkes önce sağlıklı olsunda gerisi mühim değil.
bol bol son sürüm programların ve esprilerin yer alacağı, az bel ağrı bol muhabbetli, az alkol bol yemekli, az savaşlı bol sevişmeli, az işli bol tatilli dopdolu bir yıl sürdürmeniz dileğiyle..
hak ettiğiniz ve layık olduğunuz güzel şeyler sizlerin olsun.
Kimse noel babadan bir şey beklemesin arkadaşlar. Herkes kendinin noel babası olsun.
ideal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerinize kavuşmanız dileğiyle mutlu yıllar.
bugün ve yarın arasında fark olacağına inananlar hiç bir fark olmayacak ama umarım dilediğiniz gibi olur.
o ikramiye benim bilete vursun ben o zaman oynicam sizinle.
hepinizin yılbaşı en iyi dileklerimle kutlu olsun.
2'li iliskilerde hep basarili olacaginiz
0 sorun ile karsilacaginiz
1'den bir'e tüm hayallerinizi gerçeklestireceginiz
3 ay tatil yapip, 3 ay çalisacaginiz

Fistik gibi bir yil diliyorum tüm yazarlara.
Allah sevdiklerimizden ayırmasın.hep sevdiklerinizle olun meslektaşlarım
ders çalışın, ben öyle yapıyorum.
Güvenlik güçlerinin teslim ol çağrısına ateşle karşılık verilmesin.
Allah sevdiklerimizden ayırmasın meslektaşlarım.
Allah'tan herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu, bol kazançlı bir yeni yıl diliyorum. okuyanlara derslerinde başarı dilemeyi de ihmal etmiyorum.

not : mesaj liselileri kapsamıyor.
yazarların birbirlerine sevgi kelebekleri olmasına neden olan mesajlardır;

4 ay üzerine sözlüğe geri girmeyin. bırakmışken başlamayın tekrar. başladım da ne oldu?
cebinizden para, kalbinizden aşk, cevrenizden güzel hatunlar, taş adamlar eksik olmasın efenim.
+ yeni yıl hepinizi böyle dans ettirsin:

http://www.youtube.com/watch?v=hs4W8CC1oa8
Herkese iyi seneler ben yatar aga.
güncel Önemli Başlıklar