bugün

entry'ler (325)

izlenecek dizi kalmaması

imkansız olan durumdur. Yılan hikayesi var mesela? Ben başladım tekrar. Sihirli annem bile sarıyo. Lise defteri var 10 game of thrones gücünde. Bunlar önemli diziler.

fermuarımın kendi kendine açılması

Penis cinleridir. Korkutucudur. Öldürene kadar boşaltır ta ki sperm yerine kan gelene kadar.

dolabın kapağının kendi kendine açılması

Az önce karşı karşıya kaldığım durum. Eni 1.5 metre yüksekliği 70 cm. sandık tarzı kapağı üstünde yukarıya doğru aÇılan bir dolap. Yayları gevşese mekanik bi problem olsa yukarıya doğru aÇılamaz ki bi piston sistemi de yok yukarıya atsın. Ömrümce hiÇ bir şeye inanmadım birazdan zeustan başlayıp sırayla kim varsa ibadet etmeyi planlıyorum. Kapak hala aÇık bana bakıyo oradan gel de bi bak ne var burda der gibi. Vay amına arkadaş hiÇ de başıma gelmezdi böyle şeyler.

en efendi ve ahlaklı hayvan

salyangozdur. dokunduğunuz an utancından kabuğuna girer.

en korkutucu tehdit cümlesi

Net bi şekilde ananı sikerimdir.

kürdistan karayolları

acılırsa tercih edeceğim karayollarıdır. kürt yarağı gibi uzun ve tek şerittir. başınıza her an her şey gelebilir adrenalin bağımlılar icin birebir. daha samimi. duble yol ne amk ?

levi s nasıl okunur sorunsalı

Levays diyen kırsal mağara cahillerinin söylemeye tenezzül bile etmemesi gerekir. Vay ayılar vay amk. Davar mısınız?

babasının yanında sütyenle dolaşan kız

izmir kavmininin süre gelen anlayışını devam ettiren, helakını hızlandıran kızdır. parklarda gizlice erkeklerle öpüşür. çekirdeğe çiğdem, çamaşır suyuna klorak, simite gevrek der. sanki özerk bölge amk.

quentin tarantino

(bkz: tarantin quentino).

şu an kadiköyde olan yazarlar

şu an kadiköyde olan yazarları tespit etme yöntemidir. kadiköyde evimdeyim çıkıp kimseyle buluşacak değilim.

çocukluk döneminde statü farkı yaratan detaylar

sik mavisi rengi helvacıoğlu flütle krem rengi yamaha flüt. bir de bok kahverengisi helvacıoğlu vardı o en fakirlerde oluyordu.

gece çekiçle gözlerinize çivi çakan yabancı

korkmayındır. bizim ülkemizde bu tarz mandatörlükler meydana gelmez. yorganı kaldırıp güzelce siker ne gözü ne çivisi.

üniversitede okurken aileyle yaşamak

ne bekliyordun yarraam diye cevap verilecek durumdur. üniversteye başladın da adam mı oldun hemen diye de saldırılabilir.

balans

son zamanlarda istanbulun çoğu yerinde ismini duyduğum gruptur. son zamanlarda izlediğim en iyi sahne performansıydı herifler yardıra yardıra çalıp eğlendiriyorlar. uzun süredir takipteyim şimdi de albümleri çıkmış. müzik piyasasına bomba gibi yeni bir grup geliyor.

albüm için
https://itunes.apple.com/...-single/id1012899933?l=tr

excuse me while i kiss the sky

(bkz: purple haze).

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Amınızakoyim nası şarkılar dinliyosunuz?- Pink Floyd.

en zor üniversite dersi

turk 101. 5 senedir veremiyonm amk.
bi de mimari tasarım.

düşünüp taşınıp ak partiye oy vermek

Düşünememek.

ilişkimize ara verelim saçmalığı

Son yılların Neo entelleri tarafından sarf edilen sözler. Kısacası bitirelim yani amk diyince de gotleri atar.

bir erkek için intihar etmek

Doğru yol. Gerekirse bu uğurda öleceğini bile kolpadan göstermeye çalışan Kezban modeli. Vermeden ölen amcık kuruları.