bugün

kirlenmek güzeldir (bkz: bir sözlük yazarı olarak omo).
müzik çalan bir mekanda yürürken gaza gelip şekilden şekile girmek. müziğin kesilmesiyle de noluyoruz amk diyip titreyerek kendine gelmek.
5 senelik bir üniversiteye giderseniz, 70 ekran tüplü televizyonun gelince tam HD 1080 lik bir ekran olduğunu görürsünüz.
(bkz: Yaşadım ben bunu)
masaya gelen cerez tabaginda ilk olarak antep fistigini ve kajuyu bitiren insana borc para verilmez.
aza kanaat getirmeyen çoğu bulamaz.
sözlük pkk sempatizmanı tuba büyüküstün ve amy winehouse düşmanları ile dolmuş.
burger king in patatesleri eskisi gbi güzel değil.
pazar günü çalışmak, diğer günlerde çalıştığın gibi olmuyor.
bebek bezleri, kadın pedleri yıllardır geliştiriliyor; bir türlü mükemmele ulaşılmadı. sürekli daha esnek, daha emici, ultra esnek, ultra emici, esnek kanat, esnek yan bantlar diye reklamları izliyoruz. yahu yok mu bunun bi sonu? ne zaman tam kuru, tam emici olucak bunlar?
bu kadar karışık bir kafayla nasıl derli toplu bir eve sahip olabilirim bilmiyorum. bu yüzden ev bu kadar dağınık, başka hiçbir sebebi yok.
yaşamayı (hakkını vererek yaşamayı) bilen bir insan asla zengin olamaz.
Bu yazın pazartesi'den cuma'ya cnbc-e ve e2'de 4-5 saat içinde (22'den 2 buçuğa falan) toplam 3 kez aynı conan bölümü gösteriliyor. seviyor ve 1 kere izliyorum ama 3 kere de fazla be arkadaş.
ilişkide karşınızdaki kişi sürekli bak evlilik ciddi bir şeydir kesin karar vermen gerekir diyorsa ve de sürekli abuk sabuk şeyler şartlar öne sürüyorsa, kendisi çok hazır da size güvenmiyormuş gibi yapıyorsa biliniz ki şüphelenilmesi gereken kişi odur. çok ciddi şüpheleri var hakkınızda ama bir zamanlar ki kesin tavırlarına lanet okuyup geri adım atamıyor. siz bir "ya aslında.." diye söze başlasanız dünyalar onun olacak, gerisinde ne diyeceğiniz önemli değil.
murphy kanunları her an yanımızdadır.sağolsun.
eğer mevki-makam sahibi olmak istiyorsan; yalayacan arkadaş! bu devirde hakkıyla bir yerlere gelen nadirdir.
yeni bir ilişkiye başlayınca konuşacak birşey bulamıyor,sıkıntıya giriyorsunuz. lan biz sevgili olmadan önce daha iyiydik diyor ve sevgilinizin sıkıldığını düşünüyorsunuz.sıkıntıya da girebilrsiniz,aşk acısı çeker gibi sigara içip düşünceli olabilirsiniz. ama önemli olan fenerbahçe şike olaylarıyla bilmiyorum artık ne olur.
uludağ sözlüğe diğer sözlüklerden de girenler olduğuna eminim. özellikle inci. çünkü bazıları için küfür vazgeçilmez olmuş. onlar için küfür vazgeçilmez bir ihtiyaç. biz küfür etmeyenleri de yapmacık buluyorlar. oysa bu terbiyeyle alakalı, yapmacıklıkla filan değil.
duygularınla değil, aklınla hareket et. duygularında hareket edersen sonra çok pişman olursun.
dönüş her zaman gidişten daha kısa sürer.
insanlar sakızı ya mutluyken çiğniyor, ya da çiğnerken mutlu oluyorlar.
kesin olan bir şey var ki; sakız çiğneyen garip bir psikolojiye bürünüyor.
sakız çiğnemenin erkeğe yavşak bir ifade katması da ekstrası.*
yalnızsan ve mutsuz isen bil ki sorun sende değil, çünkü zeki ve akıllı olmak sizin seçtiğiniz bişey değil.
herkes baba olabilir ama sadece çok özel biri babişko olur. * *
yolda yürürken önünden geçtiğiniz mağaza ya da dükkanın vitrininde ki aynaya kafanızı çevirip bakarsınız. * *

edit: imla.
düşünüyorum öyleyse varım.
herkesin, hayatında en az bir kere çok temiz dayak yemesi gerektiğidir.