bugün

"sevgilim özür dilerim. ben ona karşı hiçbi şey hissetmiyorum ki. tamam bi hata yaptım ama cezası seni kaybetmek olmamalı. bu çok acımasız... seni seviyorum"
kimsin ?
gelirken 2 litrelik su al.

s*kiyim böyle mesajı. *
"gelirsen 19 litrelik su al"*
iyi geceler.
"12345678912 ayşe aycan iki yüz bin konut kredisi kullanmak ister"

tabi gelen mesaj cuma günü ve saat 23:00 civarında olduğu için geri arayıp da küfür etme isteğini kabartmıştır. ulan hangi bankaya soracağız kısmını da geçtim, nereden geldi o saatte müşteri, bu emlakçıya?
kanka çay demledim içer miyiz birer bardak?
"gel lan"

piyonla evlenen vezir tarafından atılmış. çok duygulandım.
usengeclik guzeldir. biliyorsun isin icinde kitap yoksa.
- eksik, hatalı, kullanılmış veya kampanya kapsamı dışındaki bir ürün şifresi gönderdin. şifreni boşluk bırakmadan tekrar gönder veya yeni bir şifre yolla.

fakirliğin a k
kandiliniz mübarek olsun. (pınar a.)

not: a harfinin yani mesajı gönderen kişinin soyadı da açık bir şekilde yazıyor mesajda ama arkadaşı ifşa etmemek için baş harfini yazdım sadece.
mevlüdün kutlu olsun.*
"yalnız yürüyorsun? yanında yürümek varmış."
ne diyon la sen?

bunu yazan da bir hatun kişi. * *
ceparan kampanyasından kazandığınız 65 kr bakiyenize eklenmiştir. Hediyenizi özel servis vs diye devam eden sms.

Bu mudur ulan. Kadere bak.
”Sogukluk seziyorum send ama neyse.. Ii geceler”
hocam yarınki tiyatroya senin için bilet aldım. bu muhteşem gösteriyi kaçırmamamız gerekir tüm cemiyet orada. Sevgilerle.

yok lan öyle değil tabi ki.

-lan ağzını sikeyim neredesin
+yemek yiyorum bi siktir git
-akşam maça gelmezsen siktim seni bu arada boğazında kalsın.
dido karamel ! taparım sana.
sayın abonemiz lütfen en yakın zamanda yükleme yapınız.
teşekkürler bebeğim utandım.'gülücük'
(bkz: anket doldurdum mutluyum)
"iyi geceler :-)"
turkcellden gelmiş. valla büsürü yazı yazmış adamlar gece gece o kadar yazıyı yazamıcam. en sonda gerçek bir insandan gelen mesajı okuyorum. "lan oğlum hani burdaydı" tarih 20 nisan 2011.

özet: yalnızım, depresyondayım ve turkcelliyim.
p.tesi 10buçukta biniyorum.
gece için sakladığın son kolamı da götürmüşler. tadellemi de yemişler. nasıl mutlu olacığım şimdi ben.
"görüşürüz canım benim. iyi dersler."