bugün

yazarların seks hatıralarıdır. evet.

lise dönemimde burcu diye bir kız vardı bizim sınıfta. kız sarışın uzun boylu seksi ve güzel bi kızdı. ben de gene okulun en jön en yakışıklı çocuğuyum

neyse bi gün müzik dersi var son ders , ben müzik derslerine pek girmezdim herkes müzik sınıfına gitti ben sınıfta kaldım. neyde burcu da girmemis derse sınıfa geldi ben çıplaktım benim vücudumu görünce birden azdı ve sınıfın kapısını kitledi ve gerisi malum. evet.
Kusura bakmayin beyler sag elin verdigini sol el bile bilmezmis o yuzden anlatamam uzgunum.
Bazıları çok Unutulmaz ve bir o kadar komiktir..

Unutulmaz dediğim karşımdaki kadından ötürü değil, olayların ilginçliğinden kaynaklı, yoksa unutulmayan kadın mı var amk, yüzünü ismini bile hatırlamadımlarım var.

Sene 2007 yer ısparta 21 yaşında filimta gibi yeni atanmış kamu personeliyim, üni biter bitmez atanıp işime girdim, haliyle biraz aykırı tipte memurdum hala da öyleyim amk memur olduğuma o zamanda kimse inanmıyodu şimdi de inanmıyor, saçlar dik kravatlar janjanlı giyim slim fit falan. Üni öğrencileriyle arkadaşlık ediyordum o zamanlar. Bursa da evlenmeyi düşündüğüm daha sonra evlendiğim şu an boşanmış olduğum kız da vardı, ıspartada görevdeyken 7-8 aylık bir ayrılık yaşadık, tabi o arada boş duramadık amk. ilknur diye baya baya güzel bi kızla tanıştık falan. 5 gece sadece seks yaptık, başkaa hiiç bişey yok. Bi akşam mesaj attı ben ayrılmak istiyorum yapamıyorum diye, bende amk malı sevgilimiydik de ayrılıyoz sadece 5 gece seviştik hepsi bu dedim gönderdim. Oda karşılığında oç yazdı ueheuhe. Öyle ama ihtiyaç giderdik birlikte hepsi bu amk sanki aşk yaşadık.

Neyse aradan 2 hafta geçti, başka kız arkadaşların evinde denk geldik bunla, günlerden cuma saat 7 civarı falan. Uykusuzluktan da ölüyorum ama, yerde battaniyenin üzerinde öyle uyukluyorum, bu eve gelmiş benim sağım solumla oynuyor falan, kızım dedim işine bak siktirgit falan, bana tokat attı allaaaaah, kalktım buna iki tane sağlam geçirdim, sen dedim ne ayaksın lan? Sırıtıyo amk kızı. Dedim sen bi odaya geçsene 2 dakkaya geliyom ben dedim. Aaaaa yiaaaa nedenkieeaaaa yaptı, geç lan dedim. Neyse bu odaya geçti, ben bizimkilere dedim kızlarda var ortamda şunu skip geleyim bi. Odaya girdim başladık yiyişmeye, allah var kız güzel sevimli ama maldı, zaten sohbet etmiyoduk ki adam gibi sevişip duruyoduk. Mallığı beni çok da enterese etmiyodu yani, Tabi sonunda içeri giricem yani, demir gibi oldu alet. Tam iç çamaşırını sıyırıcam ki o muhteşem sözleri duydum..

-aşkıaaaam ben hastayım.. Kanaması var mış yani.

Ulan dedim şimdi mi söylüyorsun bunu dedim sikerim hastalığını dedim sıyırdım çamaşırı girdim içeri. 20 dakkaya falan iş bitti. Bana dedi iğrençsiiaaan. Amk malı dedim insan o raddede söyler mi hasta olduğunu baştan söyleseydin dedim. Biraz kan revan oldu ortalık ama yapacak bişey yok. Bu da böyle biraz kanlı bir anımdı. Sevgili kızlar karşınızdaki erkeği hastayken lütfen azdırmayın. Yarrak demir gibi olduktan sonra dönüşü olmuyor yani.

Neyse iyi akşamlar.
Bir keresinde sevmediğim bir kadınla birlikte olmuştum öyle fiziği ve kendisi güzel diye. Sonra işte beynime kan gitmeye başladı ( malum diğeri o ana kadar pek izin vermiyor). Sonra kafama kaynar sular döküldü ne yaptım ben diye çektim çıktım. Kız memleketinden okula erken gelmişti benim için sırf çok anaç biriydi böyle ama böyle yaptık. Pişman oldum hep yaptığım için yazık kıza çok ayıp ettim. Bir daha da yapmam. Özür bile dilemedim.
Sevgilim telefonda patronuyla hararetli bir şekilde kavga ediyor, mallar eksik miymiş, yanlış mallar mı gelmiş ne. Mutfakta bir şeyler hazırlarken duydum bunu, içeri geçtim, aşırı sinirli, üzerinde de sadece boxer var.

Oturduğu yerde önüne diz çöktüm, bacaklarını ayırıp arasına geçtim, çenemi çamaşırına bastırıp ona baktım, kaşlarını yukarı attı "yapma" der gibi. Bu benim için harika bir oyun fırsatıydı, zira düz seksten hiç hoşlanmam lan.

Gülümsedim ve çamaşıŕını azıcık indirdim, dilim kendisine değince zıpladı yerinden. Saçımı tuttu suratıma tükürdü, küfreder gibi.
Durmadım; dilim, dudaklarım derken ağzımın tamamı kendisiyle ilgileniyordu artık.

Patronla konuşuyor adam, kapatamadı da, cümleleri azaldı, kelimeler heceleyerek çıkıyor artık ağzından.
Koltuğun ucuna kadar getirdi kendini o anın atmosferi ile. Ellerim bacaklarında iken ağzımda iyice sertleşip büyüyen erkekliği vardı.

Telefonu kapatmak için firsat kolluyordu ve nihayet konuşmasını sakinleştirip kapattı telefonu.

Telefon kapanınca suratıma öfkeyle bakti, telefonunu diğer kanepeye atıp tuttu koltuk altımdan, kanepeye yaslayıp arkama geçti, çamaşırımi diz altına indirdikten sonra kulağıma eğilip;
"fena bir *r*sp*s*n bunu biliyorsun değil mi" deyip güçlü bir şaplağını yedim.

Sonrası rtük.
cinsel seks mi?
öyleyse yok öyle bir şey.
otobüste giderken ani fren sonucu demiri tutan kızın eline elim değmişti. kendimden geçmişim. bayılınca otobüsten aşağı atmışlar hareket halinde iken.

millet sevgilisine horonspum falan diyor bir de bize bak. çok üzülüyorum..
görsel
(bkz: geçen yine sevişiyorum)
bu anımız istanbul karaköyde geçiyor.

sene 2004 bursadayım, yaş 19 üni 2. sınıfız. istanbuda taksimde oturan bir arkadaşım dostum vardı şimdi rahmetli oldu trafik kazasında Allah gani gani rahmet eylesin. ramazan bayramında ille bize gidelim, gezeriz eğleniriz dedi. istanbula ailesinin yanına gittik evleri 3 katlı 3. katı kendi eviydi biz orda takıldık hep. neyse. gittiğimiz günün sonrası daha bayram gelmemiş ramazan ayı hala. oruç da tutuyoruz allah kabul etsin. iftarı açtık ailecek, sonra vurduk dışarı kendimizi, gel dedi bi yere gidicez. ben karaköyde o zaman ne olduğunu bilmiyorum para verip sex yapmadım ki hiç, bu tipe sekse para mı vercem bi de amk. dedim nere gidiyoz turgay? geeeel dedii taksimden karaköye kadar yürüdük. böyle kampüs alanı gibi bi yere geldik, kapıda polisler falan var içeri girdik sıra sıra evler var, evlernin önünde de karılar var. ulan ramazan ramazan getireceğin yeri sikeyim turgay dedim amk senin ya. ben gidiyom dedim. tuttu kolumdan ben ısmarlıyom olum dedi ya ısmalarlamanı sikeyim ben gidiyorum derkeeen bir karı gördüm amk. ulan dedim bu ne? bunun burda ne işi var? olum dedi daha buralarda neleri var gel sen gel dedi. yok ben sabit fikirli biriyim zaten ille de bu o zaman dedim amk.

neyse içeri girdik, lunaparklarda çarpışan otolara binerken bir jeton verirler ya, heh aynısından veriyolar vizite 17 liraymış, orda öğreniyorum herşeyi hiiiç öle bi ortama girmedim amk. eee dedim napcam bu jetonu karının göte mi soıkcaz amk öyle mi çalışıyo bunlar dedim, baya bi kahkaha attı ama turgay bi de jetonu veren abi. neyse hava da soğuktu sobanın başına geçtim, benim karı dedi hazır mısın ısıtcam beni şimdi... bi yandan şaşkın bi yandan ben nerdeyim amk noluyoz diye aklımdan geçirirken hazırım hazırım dedim, beton gibi...

odaya çıktıııııııık, komedi burdan sonra başlıyor.. aramızdaki diyalog şöyle...

Karı: eeee vizite 17 lira muamele istiyosan 20 lira vereceksin.
B: ya ben öğrenciyim hem arkadaş ısmarladı amk para mara veremem yok çünkü.
Karı: heee para yoksa muamelede yok çabuk işini gör git..
B: iyi de böyle seksmi olur..

o ara attı yatağa kendini, gel üstüme dedi.. abandık üstüne.. yatağın yanı boydan boya cam,kendimi gördükçe gülesim geliyo zaten hafif sırıtıyorum, karı ne gülüyon amk malı işini bitir çabuk dedi.. ya tamam dedim yapıyoz ya işte amk, canı da yanıyo biraz. öpmeye falan çalışıyorum, siktir git lan diyor orospu çocuğu ekstra para yoksa başka bişey yok.. her teşebbüsümde ana avrat sövüyor amk karısı.. baktım olacak gibi değil ben de gidip geliyorum ama doruğa ulaşamıcam belli. zaten zor boşalan biriyim. dayanamadım en sonun da gidip gelirken dedim ya karı dedim 10 lira versem olmuyo mu, sırıtııyom bi yandan ama. ulan dedi amın üstünde pazarlık mı yapıyon dedi boşal çık çabuk. . ne beter bi karıya denk geldik anlamadım ki, ben karıyı şeyyapıyorum, karı sülalemin içinden geçti amk herkese sövüyor. dedim no no no no no böyle yaparsan sabaha kadar boşalamam, altımda inleyip durursun. ses mes çıkar bişeyler yap. sağolsun sonra bişeyler yaptı da boşalıp çıktık.

bu da böyle komikli mutlu sonlu bir anımdı. bir daha da karaköye asla uğramadım. karaköy diyince aklıma glen şey baklavacısı ve börekçisi vardı o yani. hala açık mı onu da bilmiyorum ama.
Bi gün yine cinsel sex yapıyoruz.

Gerisi seni ilgilendirmez.
Bir ergenin mastürbasyon defteri niteliğinde..

Tebrikler.
görsel
Bu olay Fransa da geçiyor, yalnız olayın kahramanı 50 yaşında sarışın bir afet ve Türk. 50 yaşında nasıl afet olunur demiceksiniz heralde.

Yakın zamanda fransaya geziye gittik bir kafile ile, Fransanın thuir bölgesi touluse yakın. Bir fransız şatosunda kaldık, harika bir yerdi öncelikle. Neyse malum burası fransa ve burada şarap içeceksin. Her akşam deniz mahsulleri ve şaraptı yemeklerin başkahramanı. Kafilede ortalama yaş 40ın üzereydi. Şirine olarak ben kardeşim ve bizim yiğen vardı. Sohbetler, şarkılar türküler falan. Afetle sürekli kesişim ve ayrı bir sohbet halindeyiz. Kadına bakıp bakıp ulan bu gençliğinde ne taştır amk diyorum ama kadın hala taş. Yani 20 liklere taş çıkarır derler ya aynen o şekil. Fizik harika, gözler, saçlar, tavırlar bir tatlı neyse.

Döneceğimiz günün gecesi saat 11 civarı falan. Salonda yine sohbet ediyoruz, bir kaç şarkı söyledik falan. Alkışlara yağmalamalar sesin çok güzel yaaaaa lar. Şato kocaman 10 dan fazla odası var rahat. Herkesin kendine ait odası var. Ben bi lavaboya gidicem dedim, afette ay benim de gitmem lazım diyereeeeek ışığı yakar gibi oldu, yani o kadar bakışmadan sonrada bi zahmet olsun. Evde de en az 4 wc var. Beraber kalktık gidiyoruz. Merdivenleri çıktık ortalık biraz sessizleşti, o bana baktıı ben ona baktıııım dudaklar birbirine kavuştu. Elle kalçalara falan, direkt odaya.

Yatağa attık kendimizi. Afet benim oğlanla oynuyor ama bazı sakıncalı yerlerim var ki ellenince gülüyorum, oralar dokunuyor. Yapma etme diyorum ama o da gülüyor, neyse saksafon çalmak diye tabir edilen bir olay var ya heh o kısımdayız. Afet yavaş yavaş yapıyor işini sindire sindire ama ben sert hareketlerden hoşlanıyom napiyim aq.

Hanımefendi dedim çok güzel çalıyorsunuz lakin bunlar çok slow dedim biraz daha hareketli bişeyler çalmanızın imkanı yok mu? Ne yalan söylim seks esnasında gülmek veya güldürmek hiç tarzım değil. Buna ikimizde koptuk amk. Ben kendime gülüyorum o bana gülüyor bi yandan söyleniyor. Yaklaşık 45 dakikalık bir güzel anıdan sonra aşşağı döndük. E aşağıdakiler de mal değil amk anladılar tabi ve kardeşim bu yüzden hala bana küs. Neden 50 yaşındaki kadınla olmuşum beni rezil ettin falan. Allah aşkına bunun neresi rezillik?
Fazla uzatmıcam. Alkollüydük, zaten zor boşalan biriyim. Saat de 4 e geliyor. Yeminle hatun altımda uyudu. Gülmekten öldüm, yalanım varsa şurdan şuraya gitmeyeyim. ilk kez başıma geldi amk ya hala gülüyom ahahahahaahhaha.
Evli barklı adamız Ayıp olur.
görsel
Anılar ile yaşıyor bazı yazarlar.
Sözlük yazarlarına özel kalması gereken anılardır.

Seks gibi tutkulu bir eylemi, sırf dikkat çekmek veya “bak ben sevişiyorum” dedirtmek için böyle başlıklarda basitleştirmek bana göre değil. Üstelik seviştiğiniz insanlara yazık. Onlar sizin özeliniz ve öyle de kalsın.
Bir gün bi kız uzaktan bana gülümsemişti, ben de ona gülümsedim. Bu sayılır mı? *
Parkte bulusup gizlice ufak masum dokunuslar benim icin en guzel anilardi.
Ulan sözlüğün whatsapp grubuna katıldım, katılmaz olaydım. Eksilerden de belli oluyor ki harbiden çoğu osbirci bu ibnelerin, karılarında çoğu 18-22 arası.

Şuraya bişeyler öğretelim diye yazıyoruz yok abi, sizden bir sik olmaz.
Her zaman veren kadın bu akşam vermedi ben şok ben iptal. Telefonda bir şey mi yakaladı acaba aq ya?

Bu da böyle bi anım.
görsel