bugün

entry'ler (836)

ben bu yazıyı sana yazdım

Uzun zamandır kullanmadığım bir uygulamayı indirdim. Ve orada, senden yılları önce gelen bir mesajı gördüm. Şimdi ne yaparsın, nerelerde dolaşırsın bilmiyorum. Ama o mesajı senin sesinle okumak… beni biraz üzdü. Hatta çakırkeyf iken ne olursa olsun deyip sarhoş oldum.

Biliyorum. Bunu okumayacaksın. Okusun da ben olduğumu anlamayacaksın. Ama benim için başkaydı. Saatler, günler, seneler geçse de öyle kalacaksın.

Ve şarkımızı dinledim. 5. Kadeh viskimden sonra. Beni viski değil de sesinle okuduğum mesajın, şarkımız, anılarımız sarhoş etti.

Son nefesimi verirken bile seni içimden uğurlamayacağım. Mutlu ol. Hatanın birçoğu bende. Çok pişmanlığım var ama vicdanımda yer eden tek sana karşı olan.

Mutlu ol. Arkandan tek bir olumsuz bir cümle bile kuramadığım sevgilim…

uykusuzluk

Ya mutsuzlar ya da yalnızlar için geçerli olan bir sıkıntı.

soft seks vs hard seks

Soft başlayıp hardlaşan seks en idealidir.

Baştan sona, soft seks kadar sıkıcı bir şey de yoktur.

kelebek

Başucu kitaplarımdan. Özgürlüğün ne kadar değerli, ne kadar emek isteyen bir şey olduğunu yalın bir dille anlatır.

seni güçlü biri yapan şey nedir

(bkz: big dick energy)

Tam da bu.

galatasaray ın iptal edilen golleri

Faul gerçekçisi ile iptal edilen goller karşılaştırıldığında, Ali koç tarafından yaratılmaya çalışan birçok algının aksine Galatasaray’ın nasıl doğrandığının anlaşıldığı istatistiklerdir.

En çok kollanan takım en çok ağlayan takım. Ama bu sene Galatasaray taraftarı uyandı. O algılarınızı sezon başından itibaren çürütecek. Ads ve Göztepe maçları asla unutulmayacak.

gecmişinizde kalan insanlar

Nasıl kaldıkları, nerede kaldıklarından önemlidir.

Kimisini anarken yüzünüzde aptalca bir tebessüm oluşurken kimisi için ise atlı-eşekli küfürler içinizden taşar.

flörtöz erkek iticiliği

Genelde enerjisi yüksektir ve “sabah sabah bu ne enerji amk” diye küfrettirir.

sözlük erkeklerinin elleri

görsel

Kolayca iğne vurulabilecek ellerdir.

yazarların arabaları

2018 Ford mondeo titanium.

Acayip zevkli bir otomobil.

vücut kitle indeksi

Basit bir ölçümdür. Daha güzeli yağ/kas oranıdır.

Bir şeydir. Ama her şey değildir.

koca götü göbeğiyle mutlu olduğunu söyleyen şişko

Benim anlam veremediğim mutluluktur. Son zamanlarla “kendinle barışık ol” diye bir motto türedi, bu insanlar da kendisiyle fazla barıştı.

Ya kilolu olabilirsin. Bundan mutlu da olabilirsin. Ama bunu bize her seferinde hissettirmene gerek yok. Biz seni görünce, özellikle mini etekle falan, mutlu olmuyoruz.

Hadi estetiği siktir et. Sağlığını düşün. Sağlıksız olmak seni nasıl mutlu edebilir amk?

çıplak duş almak

Bebekliğimden beri vazgeçmediğim eylem. Çok zevkli.

iki sözcükle şu an yaşadığın şehir

Turizm, Konyaaltı.

türk erkeklerinin rus kız hayranlığı

Konunun sadece erotik olduğunu düşünenlere çok gülüyorum. Bir şekilde, Slav kadınları ile ilişki yaşamışlar bilir ki; kapris-trip olmadan hayatın tadını alarak yaşamak anlamına gelir.

O seviyeye ulaşamayanlar da konunun sadece “erotik” olduğunu düşünür.

arabada seks yapmak

Arka koltuğu geniş bir arabada bile rahat edemezsiniz. Heyecanı, tutkusu bambaşkadır. Gönül ister ki arka koltuktan sonra ön kaputta devam etsin seks ama Türkiye şartlarında mümkün değil *

Sonrasında ise arabanın motoruna 3 su bagajına 3 su aldırmayı unutmayın. Yoksa motor iner.

ofsaytımsı

Var teknolojisi varken verilen “hissiyatımsı” penaltı kadar vahim değildir.

Bazıları bunu dile getirip durur. Sonrasında sivas’ın beraberliği yakalamasına rağmen GS’nin galibiyet aldığını da söylemez. Ayrıca o sene içeride-dışarıda 3 yediklerinden bahsetmezler.

ofsaytımsı

Var teknolojisi varken verilen “hissiyatımsı” penaltı kadar vahim değildir.

Bazıları bunu dile getirip durur. Sonrasında sivas’ın beraberliği yakalamasına rağmen GS’nin galibiyet aldığını da söylemez. Ayrıca o sene içeride-dışarıda 3 yediklerinden bahsetmezler.

akp nin ali koç u sevmeme nedeni

Aynı dönemde servetine servet ekleyen koç ailesi’nin sevilmediğini iddia ettiğidir. Sadece Tüpraş bilen biri bile bunun düşünmeyen taraftarları kandırmak olduğunu anlar.

Güç sahipleri kavga etmez arkadaşlar. Çıkarları noktasında uzlaşır.

en karizmatik hayvan türü

Bal porsuğu.

Sessiz, sakin, sempatik. Ama cesur, gözü kara.