bugün

Katil olmaya meyilli.
aylarca bir iş için uğraşmak (ağustos ayından beri) ve hiç bir yol kat edememek 12 aralık itibariyle, yapılanlara acımaktan çok nasıl bu kadar sarpa sardı diye düşünceden boğulmak.

kimseden de yardım alamayacak bir durumda olmak, yardım edebilcek bir kişinin de imkaansız olması ile elde var 0 olmak ama kendinden çok şey kaybetmek.

boka giden bu konudan kurtulunamayacağı gerçeğini de halen kabul edememek ama sadece itiraf edebilmek boyutundaki berbat bir boğulmuş içindeki ruh halidir.
Birşeyler öğrenme ve öğretme derdinde. herşeyi bilebilir ama bildğini sandığı şeyin doğru olmadığına da tanık olabilir...
bıkkınlık, mutsuzluk ve umutsuzlugun hafif asabiyetle karışmış hali.
daha fazla şarap içmek istiyorum... litrelerce... unutana kadar... her yere, herşeye bir sessizlik hakim oluncaya kadar... en çok kafamın içindeki tüm sesleri susturuncaya kadar... bayılıncaya kadar... ölünceye kadar...
kimse beni tekrar bulamayıncaya kadar... sükunet komasına girinceye kadar...
daha fazla içmek istiyorum... çok daha fazla...
çıldırıncaya kadar...

şarap bitti.
herşeye lanet olsun!
alkolik olma yolunda emin adımlarla ilerleme psikolojisi..
bide kaybolmak, kimsesiz olmak falan istiyorum.
böyle aylarca kimse haber alamasa benden,aramasada ama..gitsem gitsem falan..gelmemde belki geri? herkes daha mutlu olur belki bende olurum bu sefer?
gergin!
(bkz: ölü)
bomboş.
anarşi isteği ile yanıp kavrulan, uykusuz, ruh ve beden sağlığı aşırı bozuk.
bitse de gitsek.
pazartesi sendromlu, daha çalışılması gereken bir sürü konu olmasına rağmen sözlükte bulunmanın verdiği psikolojik baskı, yine de her şey sınav değil diyerek kendini avutma hissi. böyle karmaşık haller işte.
mutlu, sinirli, duygusal, ve komik bugün şu ana kadar hepsini yaşadım.
yolunmuş tavuk gibiyim.
parmak atılsa, tepki veremeyecek bir mazlumluk var üzerimde.
uykusuzluğun verdiği huzursuzluk. gün ışığı rahatsız ediyor beni. çok boktan bir his lan.
24 saat içinde iştirak etmesi gereken iki adet vize sınavının olmasını müteakiben yorgun, uykusuz ve alabildiğine depresif.
Bana sorulan bardak sorusuna "hangi bardak?" diyebilecek kadar boş. içimde şu aralar hayata dair hiç bir kıpırtı yok.
Çaylakların ruh halleri dememiş,öbürleri üzgün,sakin,kaygılı,buruk,karamsarmış.Tam ezik çaylak cümlesi oldu bu.Kimse bize sormuyo,çaylağız ya...
türkiye yi terketme planları ıcersınde. sadece bir işaret bekliyor.
(bkz: parçalı bulutlu)
mal. harbi mal.
yorgun mutsuz umutsuz her zamankinden yani.
değişik bi beklenti içinde gerzekçe korkma gibi bişey hissediyorum sözlük.
kurtlu. içi içini kemiriyor.
sıkıntılı ve bu güzel havada bile eve tıkılmış durumda.
güncel Önemli Başlıklar