bugün

Gs nedense itici bir havası var.
trabzortspor.
Galatasaray’ı hiç sevemedim.
Alyan takımı. Nefret ederim.
cincon. renklerini gördüğüm zaman kusasım geliyor. iğreniyorum. fetönün takımı.
M*nchester united ve b*rcelona başta olmak üzere dünya üzerindeki bütün Türk takımlarıdır.
genel olarak hepsinden. futbolun aptal insanları oyalamak için desteklendiği kanısındayım.
takım tutmamama rağmen fenerbahçe'dir. taraftarı çok ukala ve itici geliyo.
bir takımdan nefret etmenin doğru olduğunu düşünmüyorum. futbol takımlarının hepsi bir amaç için spor için kurulmuş birleştirici bütünleştirici unsurlardır. arkadaşın söylediği gibi ben de tranbzonsporun maçlarından olaylarından yönetiminin zaman zaman olan tutumundan hoşnut olmuyorum. ancak bunu yaratan takım veya oynadığı oyun değil. bunun sebebi bizdeki futbol anlayışıdır. birleştirici bir unsur olmak yerine saldırgan bi hava yaratılırsa; bugün bir fenerbahçe maçında da galatasaray beşiktaş trabzonspor maçında da yakın zamanlarda olan uşak afyon maçında da olaylar çıkar. sonrasında yöneticiler de kışkırtıcı konuşur. seyirciler de adam öldürür. oyuncular da birbirlerine sahada oyun dışı hareketlerde bulunur.
evet trabzonspor maçlarında hep bi antipatim oluyor ama takıma karşı değil. sonuçta onlar da bizi yurtdışında temsil ediyor. ancak olay çıkması ve savaşçı tutum izlenmesi yanlış anlayıştandır. işte ben bizdeki bu anlayıştan nefret ediyorum
galatasaray ve trabzonspordur. en büyük pisliklerin öncüleri olup, o pislikleri hiç yapmamış gibi mağdur edebiyatı yaparlar. herkes bu iki kulübün pisliklerinide geçmişlerinide gayet iyi bilir sizi gidi mağdur kardeşler.
trabzonspor dur.tam bir neden bulamıyorum ama nefret ediyorum bu takımdan.
monaco, zenit st. Petersburg, benfica.
Arap milyarderlerin satın aldığı bütün kulüpler.
(bkz: real Madrid)
(bkz: sunderland)
barcelona.

barcelona.

barcelona.

barcelona.

sebep: bünyesinde barındırdığı ergen popülasyonu ve popülizmi.
konyaspor. hic unutmam besiktas taraftari ile sehri birbirine kattiklarini amacin nedir klasmanin nedir farkinda olacan.not fenerliyim ve konyada hic bulunmadim.
man city, psg, malaga, chelsea gibi futbol kültürü zayıf olan . para babaları sayesinde başarı elde etmeye çalışıp, futbol ruhuna zarar veren takımlar.
chelsea ve lyon. ulan her kupon yaptığımda bu iki takım her defasında yatırır. he bide fenerbahce.
bir zamanlar iddia kuponlarımızın belalısı mantova!
Manchester United
Chealse
Arsenal
Barcelona
Real Madrid

We Are The Best N.Forest * ))
en Fransızın dan 6saray.
(bkz: cska moskova)
(bkz: anderlecht)
(bkz: schalke 04)
(bkz: celta vigo)
(bkz: sevilla)
(bkz: paok)
(bkz: panathinaikos)
(bkz: zenit)
(bkz: dinamo kiev)
(bkz: lyon)
(bkz: tottenham hotspurs)
(bkz: benfica)
(bkz: real madrid)
(bkz: galatasaray)

futbol ve nefreti ancak fanatikler bir araya getirebilir. benimki sadece antipati. bu yüzden sayıları bu kadar çok.
tromsö. lanet takım. beşiktaşlıyım.