bugün

sozluk yazarlarına bir turlu yaranamama durumudur, tematik yapılır, sol frame in ebesinden bahsedilir, geyik yapılır ciddi olmamaktan bahsedilir, siyasi yazılır polemik cıkartmakla suclanılır, sarkı sozu yazılır sozlugun sarkı sozu sitesi olmadıgından bahsedilir,
sonuc olarak sozluk yazarlarına hiçbir sekilde yaranılamamaktadır, surekli bir memnuniyetsizlik almıs basını yurumusdur
ayrıca (bkz: ben bunu bugun gordum)
(bkz: yalova kaymakamı)
(bkz: anamın derdi sakız babamın derdi öküz)
sözlük yazarlarının yaşları itibariyle kanlarının kaynamasından dolayı yaşanabilecek bir memnuniyetsizliktir.
henüz yazar olamamış çaylaklara "bulmuş da bunuyor" dedirten, lakin yazar olunduktan sonra memleketteki her vatandaş gibi bir şeylerden şikayetçi olmak adına yürütülen eylem.
şikayet edilen şeylerin hoşnut olunan şeylerden daha fazla dile getirilme ihtiyacı hissettirmesi sonucu ortaya çıkan durumdur. zira insan ufak mutluluklardan bahsetme ihtiyacı hissetmezken hoşnutsuzluk veren durum ne kadar ufak olursa olsun dile getirme ihtiyacı hisseder.
Herşeyden memnun olan kişinin sözlüke ihtiyacının olmamasından kaynaklı durum.
Yarım saattir daha önceden sürekli twitterımda paylaştığım yazıların burada insanların gülebilmesi için paylaşıyorum ve hala bu hesabı 4 kişi yönetiyor diyen var, kendi hesabımdan kopyala yapıştır yapmak için 4 kişinin olmasına gerek yok sanırım ?

(#15809205)