bugün

entry'ler (290)

wesley sneijder in galatasaray a transferi

bir türlü inanamadığım entrydir. Hadi gelsinde sevinelim.

1 haftada kız tavlama sanatı

bir kız olarak ''hassiktir lan angut'' denecek başlıktır.

10 kızdan 3'ünü böyle tavlasın ben her şeyi yaparım, söz sözdür. Hiç bir kız dalga geçilen kişi olmak istemez ve onu tavlamaya çalışıyorsanız arkadaşına asla yavşamayın bu sizi istediğiniz ulaştıramaz.

Kısacası bu arkadaşı dinlemeyin.

(bkz: bsg)

kızların anal seks merakı

yalandır.

kızların öyle merakı falan yoktur. yapar fakat analı vajinaya seçecek kız tanımıyorum. kızlığı bozulmadan seçim yapanlarada laf yok.

paris komününden başka bir şey bilmeyen kominist

koministleri seviyoruz denecek başlık.

durun, durun onlar kim ya ?

(bkz: komünist)

güzel bayanlı toplu taşıma araçları

hiç şüphesiz toplu taşıma olarak bakarsak en güzel kızlar metrodadır. hat olarak düşünürsek yine şüphesizki nişantaşı, taksim otobüsleridir. Beşiktaş, Kadıköy, Caddebostan dolmuşlarıda bunlardan bir kaçtanesidir.

ben bir bayan olarak önerim taksim metrosudur.

sözlük yazarlarının itirafları

Yeni yaşadığım bir olayı size itiraf edeceğim sevgili yazarlar.
Bundan beş gün önce yeni arabamla bebekte bir kaç çocukla tanışırım havasıyla turluyordum. Sonra bebekten sıkıldığım için bende istinye Park'a geçtim. Masa adlı bir mekan vardır bilen bilir, oraya gittim. Kısa bir etek giymiştim ve üşüyordum. Sonra kardeşim nidalarında bulunduğum arkadaşım Can geldi. Oturup konuşmaya başladık. Konu döndü dolaştı ve ilişkiye girdi. işin içinden çıkamadık. Şarabın etkisiyle benim dilim bülbül olmuş, sürekli Can'a güzel sözler söylüyordum. Aslında Candan hoşlanıyordum ama bunu kabul edemiyordum. Yakışıklı, kaslı bir çocuktu herkesin istediği türden fakat tam bir aptaldı. Bunla içtikten sonra benim arabaya bindik ve bunun Maslaktaki evine gittik. Şu Mashattan denen aptal kulelere. Çok üşüyordum ve arabadan dahi inmek istemiyordum. Bu elimi tuttu bir anda çok üşümüş ellerin hayatım dedi. Evet can çok üşüyorum ya dedim. Sonra yavaşça diğer elimide tuttu ve arabada ovalamaya başladı. Hava kararmıştı benim arabadada film var ve içerisi cidden görünmüyordu geceleri. Her neyse bende bir an elektriklenme oldu açıkcası öpesim geldi onu ama tuttum kendimi. Bir anda durdu ve aynen şöyle dedi. Nur ben seni çok seviyorum, sen beni kardeş olarak görüyorsun ama ben seni arkadaştan kardeşten öte sevdiğim kız olarak görüyorum dedi. Bende olabilir can böyle şeyler sıkma canını dedim öküz gibi. Ve indim arabadan. gittim uyumaya.

sabah olmuştu uyandığımda 5 tane gelen mesaj vardı. hepsi candandı. klasik erkek yalanı olarak sarhoştum saçmaladım gibi yalan mesajlar atmıştı. hi. hoşlanmadığım bir şeydir hemen aradım telefonla. Can sen adam mısın dedim. evet dedi. adamsan lafının arkasında dur ve sevdiğini tekrar söyle sevmiyorsan da yeniden inkar et yüzüm görmesin seni dedim. Sevmiyorum boş bulundum saçmaladım dedi. iyi dedim telefon numarasını sildim aramalarını açmadı. 2 gün sonra bir hediyeyle geldi kapıya. Açtım kapıyı baktım Can elinde ufak bir kutu. Siktir git can dedim. Bekle konuşmamız gerek dedi. Soktum içeriye. Beraber baktığım pırlanta kolyeyi almıştı bana, şok oldum. Kendimi bozmadım ve tebessüm etti. içeriye almıycak mısın dedi. Şarap ısınıyor dedi. Şarap sıcak daha güzeldir dedim. Ve aldım içeriye. Oturdu ve her şeyi itiraf etti. Çok hoşuma gitti çünkü bende onu seviyordum bende ona onu sevdiğimi çok hoşlandığımı itiraf ettim. Gözleri parladı öyle dediğimde emin oldum sevdiğine. Ardından sevişeceğimizi hissettim ve banyoya gidip kendime çeki düzen verdim ve korumamı yaptım. içeri gittiğimde beni bekliyordu ufak bir köpek gibi. Ayaklarımın üstüne oturdum ve yanına doğru ilerledim. Bir anda öptü beni sonrası malum güzel, zevkli bir seks yaşadık.

Fakat pişmanım neden olduğunu bilmediğim bir nedenle. Henüz kimseye anlatmadım bunu. O günden beri arıyor ve açmıyorum telefonu. Bugün görüşücez ve napacağımı bilmiyorum sayın yazar arkadaşlarım. Sevgilimi olsam, yoksa yoluma devam mı etsem..

yaran twitter iletileri

gülmekten yerlere yattığım bir tweet.

https://twitter.com/Yagiz...status/263387616550998017

vajinal seks sonrası anal seks isteyen kadın

imkansızları oynaya kadındır.
öyle bir kadın yoktur arkadaşlar sakin olalım.

mercedes a serisi

bu hafta içinde bana kavuşmasını beklediğim arabamdır.

ya adamlar cidden çok güzel araba yapmış ya vallahi bravo.

96 yaşında baba olmak

bu kadınla 3 gün yatan bir türk erkeği kısır olur.

paranın satın alamayacağı şeyler

(bkz: general electric) şirketi.

barney stinson ile aynı evde yaşamak

yaşasam bile sevişmeyeceğim erkektir. hiç çekici değil, hiç karizmatik değil.

teröristin elinden bombayı alan öğretmen

göt verilesi öğretmendir. tebrikler hocam.

bir dal sigaranı alabilir miyim diye sorabilen kız

sigara alacak parası olmayan kızdır ya da erkeğe yavşamak için yol bulamayan kızın seçtiği yoldur.
ayrıca tanıdığım hiç bir kız ''dal'' demez.

(bkz: ıyk)

gece vakti sözlükte seksi erkek arayan bayan

imkansızı arayan bayandır.

aziz kedi

kedi gibi sevilen adamdır.

Çok yakın arkadaşım olur kendileri. Ve çok yakın zamanda tomtom sokakta kitap evi açacak. ara kafenin oradan sola dönerseniz tabelasını görmeniz mümkündür.

triwa

renkli saatleri bulunan çok ama çok güzel saat markasıdır.

stone island

yine sevgilime bermudasını aldığım harika bir markadır.

american vintage

çok güzel keten trikolar üreten markadır. ve ürünleri inanılmaz iyi ve ucuzdur.

citizens of humanity

harika kot şortlarına ve pantalonlarına sahip olduğum jean markasıdır. yanılmıyorsam amerikan markasıdır.