bugün

versace crystal noir.
(bkz: ungaro)
hypnose.
Diorissimo. (müthiş bir yasemin kokusu)
(bkz: chanel chance)

edit: yeni keşfim (bkz: chloe love)
(bkz: azzaro elixir) Odunsu bir kokusu vardır ve bununla farkındalık yaratırsınız çok sık kullanmam kıymetlidir.
(bkz: jean paul gaultier) bunun kokusuda daha çok ter kokunuzla uyum sağlar genelde kışın kullanırım bunu montuma sinmiş kokusu.
(bkz: privacy lets party) baharatlı bir kokusu var ve çevremın benimle bağdaşlaştırdığı kokudur.
(bkz: tolsom) haftada 1-2 gün bunu kullanırım gerçekten çok dikkat çekici bir kokusu vardır tavsiye ederim.
(bkz: calvin klein man) bunuda uzun bir zaman kullandım gerçekten çok hoş bir kokusu vardır.
(bkz: hugo boss)çok güzel bir parfüm fakat o kadar çok kullananı oldu ki pek espirisi kalmadı o yüzden şişesinde duruyor dolapta.
(bkz: fahrenheit)baba parfümdür fakat pek genç işi degil biraz ağır parfümdür bunuda kullanırım düğünlerde filan.
(bkz: adidas deep energy) yazın da bu parfümü kullandım bayanlar tarafından begeniliyor kışın pek gitmez ama fresh bir parfümdür.
(bkz: axe dark temptation) bunuda bonus olarak kullanıyorum toplumda hemen farkediliyor fakat kokusu çabuk uçuyor sanki.
(bkz: fahrenheit)
(bkz: pur blanca)
Azzaro Chrome.Sakin olun Free Shoptan şu aralar.
pembe belgin kolonyası.
axe chocolate,

dolce gabbana sexy chocolate.
hugo boss
diesel- only the brave.
önceden privacy idi şu anda chic.* * *
(bkz: fullspeed)
chanel-chance.
(bkz: jagler)
Kendimden örnek vermem gerekirse;
(bkz: Volume)
(bkz: Excite)
Genel olarak konuşacaksak;
(bkz: Hugo Boss)
(bkz: Axe) *hem de çikolatalı
Antonio banderas-blue **
önceden hugo boss boss'tu şimdi hugo boss hugo 4 man.
Burberry-classic
Axe-excite
hugo boss-selection
rochas.
(bkz: lolita lempicka).
boucheron - jaïpur
hasan kolonyaları paris gecesi.