bugün

pınar kido puding yiyorum fakat geç olmuş yahu.
zaman zaman hiç sevmediğim bazı kişileri yapmayacağımı bilsemde nasıl öldürürüm ve kimsenin ruhu duymaz diye düşündüğüm oluyor.
forrest gump isimli filmi tam tamına 67 kere izledim. pişman değilim.
yarın cumartesi, ne bir programa dahil eden var ne arayan... çok yanlızım sözlük...
hissettim yahu gecen sefer de olmustu korkuyorum sözlük kendimden.

bazi seyleri cok erken farkediyorum daha dogrusu hissediyorum.

herseye tamam da o kiz o cocuga asilmamaliydi sözlük.

ne sinirlendim bugün.
geleceği görmek istediğim konularda çaresizlikten , fal tutuyorum..

misal , eğer bu entrymi 3 kişi artı oylarsa dileğim gerçekleşicek.. oylamazsa gerçekleşmicek..

büdüt : oley lan an itibarıyle 3 tane iyi oylanmış.. gerçi birinin yanında :O var ama olsun o kadarcık da.. taam daha oylamayın sakın bu entryi.. hayatımla oynarsınız bak !!!!11
itiraf ediyorum
-bugünkü sınavdan kopya çekerek 90 aldım.
yeni yıla nasıl girersen geyiği gerçek oluyor sözlük...

birlikte hobaaaa diyerek girdiğim arkadaş ile gezer tozar olduk sözlük...
ulan 2009 da 2010 da topu topu 2 sohbet ettiğim adam ile 2011 den beri birlikteyim...
muhabbeti de çok sardı neşeli biri..
Arkadaşlarımın parasını yemeyi çok seviyorum.
-Sen al simidi çayı geliyorum ben.
Brezilya-Türkiye maçında Brezilyanın gol atmasına sevinen ve golün tekrarında,bu sefer Türkiye için sevinen annenin oğluyum.
Sözlük itiraf ediyorum yazdığım bloglardan veya tweetlerden ben bile zevk almıyorum. Canım da sıkılıyor ayrıca niye öyle yazdım diye dertleniyorum.
Bu başlığı seviyorum, tuhaf ama yazdıkça rahatladığımı hissediyorum.

*onu çok özledim. Hiç bir erkek ona benzemiyor. Tam tersi herkes bana onu hatırlatıyor.

*platonik aşk, aşk değilmiş. Karşılıklı aşk, aşkmış bunu hissederek anladım.

*sırf onun yaptığı bir hata yüzünden ikimizinde canı hala yanıyor.

*uzakdoğu sporlarıyla ilgilenmeye başladım. Kendimi bu şehirde korumam şarttı.

*hayatımın yarıdan çoğu bir şeyleri beklemekle geçiyor. kimse benim kadar sabırlı olamaz.
uyuz olduğum yazarlar var, eksilerken inanılmaz mutlu oluyorum.
bir de sevdiğim yazarlar var, saatlerce artılasam yetmiyor.
bir de seviyorsam o yazarı ama eksi verilecek bir entryisi varsa yok sayıyorum. bu böyle sözlük, n'aparsın.
dün gece yattığım bir kadından sırf nasıl bir his olduğunu anlayabilmek için para aldım. olum çok kötü birşeymiş lan orospuluk. o parayı götürüp dilenciye verdim. hala da kendime kızıyorum empati olayını biraz abarttımmı diye ?
Cuma günü bütün sınavlarımın bitmesiyle kendimi kitapçıya atmam bir oldu. Büssürü büssürü kitap aldım, büssürü büssürü para harcadım; pişman değilim.

Evet evet büssürü büssürü.
lisedeydim. bir çocuktan hoşlanıyordum. arka sıramda oturuyordu. bir gün aynı sınıftan bi arkadaşım x sana bişey söylememi istedi, dedi. elim ayağım titredi. heralde çıkma teklifi edecektir diye düşünüp mutlu olurken.. "saçında bit görmüş, dikkat et diye sana söylememi istedi " dediğini duymamla birlikte yaşadığım dumuru anlatmam imkansız. nerden gelmişse bitlenmişim. hayatımda en utandığım andı. bunu bilmeni istedim sözlük.
yine bir final zamanı yine bir asosyel oluşlara tırmanan bir bünye...
son dersimiz boştu, erken çıktık okuldan. durağa gittim, otobüse bindim, çok doluydu. 3-4 durak sonra boş otobüse binmek için indim. durakta yarı dolu bir otobüs vardı, kalkmak üzereydi. birden onu gördüm, biriciğimi. 15 metre yoktu aramızda koştum o yarı dolu otobüse bindim. heyecanlandım, tıpkı sınıfta onu izlerken ara ara göz göze gelmemiz gibi. cüzdanımdaki pasoyu doğrulttum, arkalara doğru hızla ilerledim ona bir kez daha bakmak için. karşıdan karşıya geçiyordu. ama o taraftan gitmezdi evine. beni gördü de yolunu değiştirdi diye üzüldüm. sevinmeli miydim? beni görmesine rağmen yolunu değiştirmemesi daha mı iyi olurdu?

ertesi gün olayı arkadaşıma anlattım. benden gizli konuşmuş okul çıkışında, beni görüp görmediğini, görüp de yolunu değiştirip değiştirmediğini sormuş. hayır görmedim demiş biriciğim, hem niye kaçayım ki demiş. üzüldüm. sevinmeli miyim? beni görüp yolunu değiştirmesi daha mı iyi olurdu?
nil karaibrahimgil'in bütün kızlar toplandık şarkısını çok seviyorum. arkadaşlarım arasında alay konusu oldu. olsun yine de dinlemeye devam.
çok canım sıkılıyor lan sözlük.
herkesin amına koymak istiyorum sözlük. şu bir kaç gündür feci şekilde istiyorum bunu.

şu başlığa gelip sürekli itiraf yazanlara
ben bu yazıyı sana yazdım başlığına ağlak entryler yazan yazarlara,
okulu uzatmam için elinden geleni ardına bırakmayan sevgili(!) profösöre,
ağrıyan başıma
bitiremediğim tezime
ezberleyemediğim teoremlere

her şeyin amına koyim. ayrıca konuyla ilgili olarak;

(bkz: #10505004)
onu çok özledim sözlük, o kadar şey saydım ona telefonda. daha sayarken pişman olup daha da acıttım canını. şimdi kalbimin acısını unutmak için kafamı duvarlara vuruyorum.
sözlük itiraf ediyorum inşallah golü bu akşam arda atar, lan düşünsene barış atıyormuş..

(bkz: allah sana geliyorum)
bundan 5 yıl önce gittiğim sürücü kursundaki trafik hocasını nedense unutamıyorum. adam psikopatın tekiydi bence ama beni bir şekilde kendine çekmiş demek ki. bir gece geçirmek isterdim kendisiyle.
her gün 2312039128390 kez nick altımı kontrol ediyorum. ne yapalım beni böyle seveceksiniz. iplenmeyene bir yazar olduğumu düşünmek istemiyorum ama galiba öyle.