bugün

25 yaşındayım ve hayatım boyunca kimseye aşık olamadım. galiba sorun bende.
biri benimle dalga geçiyorsa hiç sırası değil. eğer bir gram vicdanı varsa bıraksın bu oyunu lütfen. yorgunum..
öldüğümde buraya gömülmek istiyorum.

http://www.butterboom.com...uploads/sept08/chanel.jpg

http://farm3.static.flick...3759576498_e0fdd4afb9.jpg

http://cdn.wn.com/ph/img/...c0e6663517f8ed-grande.jpg

http://external.ak.fbcdn....meticsspacestreetview.JPG
nasıl bir takıntı anlamadım ama, random harflerler gülemeyenlere çok pis ayar oluyorum. o ahengi sağlayamıyorsan gülmeyeceksin öyle. güzel olmuyor ki. bi kere şunu kafana sok. random harflerle gülerken ç,ş,i,ğ,ü gibi harfler kullanılmaz kesinlikle. hoş durmuyor.

adam açıklamış bak: #3339656
bazı şarkılar beni çok etkiliyor. teması fark etmez. ama mesela ayrılık şarkısı dinleyip de çok beğendiysem, direk o şarkının psikolojisine giriyorum. bu yüzden sevgilimle olmadık kavgalar etmişimdir. her ne kadar anlamasa da her zaman alttan aldı sağolsun. evimin direği. yirim.
yazdığın entry hoşuma gitmedi, seni eksiliyorum. eksilemekle de kalmayıp nick altına gelip sana savaş açıyorum.

evet herkes görsün, duysun. xxxxx nickli yazar şöyle şöyle yazmıştır, ben de katılmamışımdır. aşağılık bi insandır. şudur, budur. ben katılmadım yazdığı şeye, onaylamadım. dercesine, aferin beklercesine insanların nick altına misafir olan yazarlardan nefret ediyorum. evet, hoşuna gitmedi değil mi?

ulan o özel mesaj butonunu niye koymuşlar oraya hiç düşündün mü? akıl yordun mu bunun için? akıl mı? hangi akıl? sen de haklısın!

o değil de, benimle derdi olan, karnını ağrıttığım biri varsa rica ederim bu kıymetli butonu kullansın. bana nick altımdan sen şusun, yazdığın bilmem nedir diye çemkirmesin. davetsiz misafirlerden hoşlanmıyorum. ben yapamam abi sizin gibi. yazamam öyle hede hödöler. nick altı olayı bana ters. kalıyorum sonra mal gibi mına koyim.
itiraf ediyorum, artık mutlu olmak için elimden ne geliyorsa yapacağım. kendime söz verdim.
sol elimi sağ elime nazaran daha çok seviyorum. sanki daha bir benim gibi.
1yıl sonrada olsa hayatımdaki en değerli insanı tekrar kazanmıştım ama kendi salaklığım yüzünden tekrar kaybettim.
itiraf ediyorum; duygularımı kızıştırıp ortaya salıyorum. tavuk ve horoz dövüşü misali savaştırıp, bir de karşısına geçip izliyorum.
yarın dişçiye gideceğim ve dişim hiç ağrımadığı kadar şiddetli ağrıyor. hissetti mi yoksa lan ?
herkes farkli olmak isterken ben ayni olmak istiyorum.
şu an msn'de ikimizde online olmamıza rağmen; o bana yazmıyor ben de ona.. bakalım hangimiz daha inatçıyız. bakalım kim daha çok dayanabilecek bu hasrete..

not: biz sadece arkadaşız hacettepeli.. * *
herkes sevişmek isterken ben uyumak istiyorum.
gay arkadaşım olsun istiyorum sözlük, ama öle sapık supuk olanlardan değil normal insan olanlardan. tanımak istiyorum onları o kadar yani.
yok olasım var.
ulan ne adamlar var ya:
görsel
tövbe estağfirullah.
geçmiş olsun dilekleri için girişler buradan>>>>(#10077399)
sanırım çok düşüncesiz bir aileye sahibim sözlük. ya da ben çok düşünceliyim. şurda başka bi şehre üniversiteye gelmişim, hem anneme ve abime hem de babama uzağım. her öğrenci kadar soruna sahibim, onlar üzülmesin diye nerdeyse hiçbir sorunumu onlara anlatmazken, onlar kendi sorunlarını bana anlatıyorlar. arada kalıyorum. kendi sorunlarımı düşündüğüm yetmezmiş gibi bir de onların dertlerine, tasalarına kafa yoruyorum.

itiraf ediyorum sözlük, sırf bu yüzden onlarla çok sık konuşmamak için her aradıklarında ders çalışıyorum diyorum. yalancı ve kötü bi evlat mıyım?
her yarayı kapatmak için bir yara bandı kullandım da şimdilerde aynada kendimi göremez oldum. mumya gibi sarılmış yara bandı ile her bir yerim.
şu an müzik dinlemeyi uyumaya tercih ediyorum resmen. ve müzik dinlemeyi çok seviyorum ben sözlük derse, ortama, karıya kıza tercih ederim müziği... bütün albümlerimi baştan dinlesem sıkılmam arşivimi çok seviyorum. özenle en kalitelisini oluşturduğum arşivim...

ben öldükten sonra arkamda bırakacağım en büyük mirasım kitaplarımla beraber tabii ki.
etraf tencere kapak kaynıyo be sözlük.
bir insan bu kadar mı nefret edilesi olur sözlük.
Yanlızım sözlük.. Bir sevgilim bir ailem var ama yanlızım işte.. Tarifi yok..
küçükken yan komşumuzun kızına bakıyodum sözlük. 8. sınıftaydım. o zamanlar açılmıştım ona. bir hafta kadar muhabbetimiz olmuştu. sonra bana s*ktiri çekti. çok koymuştu o zamanlar. sonra bende tavır yapıp kendisini sallamamaya başlayınca, bu sefer o yalaklanmaya başlamıştı. bu sefer altta kalmamalıyım diye ben vermiştim yolu ama şuan köpekler gibi pişmanım. ne güzel kızı kaçırdım ona yanıyorum. onun gibisini birdaha bulamadım işte sözlük. bırak onun gibisini hiçkimseyi bulamadım, sen düşün artık.
bugün bir çok kişinin hayatlarında unutamayacakları bir 1 saat yaşattım. çoğu küfürler savurdu bana bugün içinden ama hiyerarşiden ötürü sesleri çıkmadı, çıkamadı. hakedenler olduğu gibi haketmeyenler de vardı içlerinde. vicdan muhakemem beni iyice köşeye sıkıştırmış vaziyette. her ne kadar içim sızlasa da aynı şeyler yine tekerrür ederse yarın da böyle olacak. olmak zorunda. daha önce defalarca uyarmış olmama rağmen yapmamaları gereken şeyleri yaptıkları içindi hepsi. kişisel hırslarım, egolarım, sinirimle kesinlikle alakası yok olanların, yaptıklarımın. oyun belli, kurallar önceden yazılmış sadece.