bugün

ısınmalar hep küresel, soğumalar hep kişisel.*
mutluluktan hiç ağlamadım ya da ağlayacak kadar hiç mutlu olmadım. Ey sevgili yaşam! Bu itiraf sana...
müthiş bir cumartesi gününün 14 saatini uyuyarak, 2,5 saatini uzanarak geçirdim sözlük.
kaybedenlerden oldum.. ne erkim kaldı, ne halim.. bitip başlayanlardan oldum.. hani hep başkalarının başına gelirdi, hani bana kıyamazdı, ilişmezdi hayat.. hani özeldim lan ben.. herkese aynı muameleyi çeken orospuya aşık olmuş birinin olayı kavrayış anındaki hezeyanı yaşadım.. pırıl pırıl oldum lan..
komünistlerin "komünizm, kapitalizm karşısında yalnızca bir ütopyadır" demesini anlayamıyorum.

niye boş işlerin peşinde koşuyorsunuz o zaman anacım?

not: apolitiğim, özele mözele gelmeyin.
alt komşumuzla çok seviyeli! ilişkimiz çok değil yarımsaat önce level atladı .
artık 3.katın kapısından geçerken nasıl davrancağımı bilemiyorum.
çok cool ve hiç olmamış gibi davranmayı şuan için uygun görüyorum..gerçi onun bana bakarkenki tavrı acep utangaç mı olcak yoksa tam tersi paralı orospu mod on a mı gircek ?? ilerleyen günlerde burdan takip edebilirsiniz.
ders çalışırken acılı, arabesk şarkılar dinlediğimde daha iyi anlıyorum ve daha çok çalışıyorum.
(bkz: seri eksileyen ayar yemiş yazar)
itiraf ediyorum. işte bu benim.
bu şehirde henüz kış yok. dereceye baktım 18i gösteriyor bu saatte dışarısı. ama bizim geri zekalı yönetici kaloriferi yaktırmış. kapı pencere açık yazlıklarla oturuyorum. çoluk çocuğu olan varmış efendim apartmanda. zannedersin hakkarideyiz. yarın kömür bitsin kışın ortasında, nah para veririm ben sana dallama. sıcağı seven ben bunaldım vallahi bunaldım.
ben bardak kırsam, sakarım. annem bardak kırsa, nazar var. babam bardak kırsa, o bardağın orda ne işi varrrr ???
bu nası bi bakış açısı lan....
acayip mutluyum bunu kimsenin bozmasına izin vermem.
10 güne kadar askerim ama gitmek istemiyorum.
bira içip kafa yapayım dedim . ne var ki bu bira bozulmuş. hiç bir boka yaramadı lem. sarhoş etmedi. bir tane daha içmek istemiyorum. çünküm tam uykumun en datlı yerinde sürünerek tuvalete gitmek zorunda kalıyorum. birayı bu yüzden sevmiyorum. ee ne diye içiyon o zaman yarram diyenlere selam eder suratlarının ortasına gafamı gömerin ve sana ne la yarram derim. içimi kolay sabaha kafam sağlam oluyor falan filan. aslında içmemeliyim göbük yapıyo piç. öff bee amma zırladım. hadi kaçtım. hala sıcak ev. sövmekteyim yöneticiye. kapı pencere açık. el insaf. hava kirli diyorlar bir de. hay bu insanların kafasını s*keyim ben.
pazartesi önemli iki vizem var ben çalışmıyorum sözlük evdekilere çalışıyorum diye yalan söylüyorum ben kötüyüm sözlük.
sözlük 6 ay içinde çok yakın 2 arkadaşımla görüşmeyi kestim ve bunu yaparken arkadaş grubumuzun geri kalanının benden yana olmalarını da sağladım.

ilk okuyuşta kötü gibi geliyor, yaptığım ayıp gibi geliyor olabilir sözlük ama inan işin aslı öyle değil. bu elemanların her ikisi de erkeklik gururu denen şeyi alt üst etmiş, en yakın arkadaşlarının arkasından iş çevirmiş, yalan söylemişti. bu konuda prensiplerim biraz katı heralde, bana yapılan hataları, özellikle yakınlarımdan geldiyse, affetmem oldukça zor oluyor. ha bazen bu yaptığımı abartı bulmuyor muyum? evet, ama dediğim gibi, bazen.

neticede artık çocuk değiliz, en azından kendimi çocuk olarak görmüyorum, insanın prensipleri yerleşmeli ve bunlara uyması lazım, zor gelse de yapılması gereken bu.

eleştiriliyorum bazen bu yüzden, duygusuz olduğum, çok mantıkçı olduğum şeklinde ama ben bunu eleştirilecek bir nokta olarak görmüyorum. çünkü duygularımı dinlediğimde yediğim kazıklardan ders çıkardım, robotlaştım mı nedir, bilemiyorum.

ama sözlük işin doğrusunu söylemek gerekirse yakın arkadaşımla ilişkimi kestim diye hiç üzülmüyorum. bende bi bokluk var kesin.
benden bi' cacık olmaz.
şu aralar formspringte birinin anonim sapığıyım sözlük. * yaparım, sapıklık da yaparım. çok da güzel, çok da iyi yaparım.
ev arkadaşımın bir gidişine bir de gelişine seviniyorum.
gelirken; yaprak sarmalar, biber dolmalar, patlıcan oturtmalar, un kurabiyeleri..
giderken de evden ayrılması.
yeni bir güne yine itiraflarla başlandı. sikerim böyle işi sözlük, yeter.
sözlük ya playlist yaptım dinleyeyim dedim gece gece 200 şarkının içinden dönüp dolaşıp demet akalın'dan evli mutlu çocuklu şarkısı çalıyor. listeye hatta bilgisayarıma nasıl girdiğini bile bir türlü çözemediğim bu şarkı acayip sinirlerimi zıplattı. bi şey anlatmaya çalışır gibi sanki. hatta yüzüme vurur gibi. *
komşunun karısını yatağa nasıl atarım diye düşünmeden geçmediğim bi günüm olmadı.
hem daha 14 yasındaydım o zamanlar. o 23 fılandı..
yaş ilerledikçe yalnız kalmak daha bi'koyuyor insana. yalnız uyumak, tek başına kahvaltı etmek, kendi kahveni kendin yapmak... yalan bile olsa bir kaç tatlı söze muhtaç kalmak, olmadığında bunları aramak. hayat zor be sözlük.
komşunun kocasını yatağa nasıl atarım diye düşünmeden geçmediğim bi günüm olmadı.
hem daha 14 yaşındayım o zamanlar. o 65 filandı..
komşunun yatağını nasıl kocasına atarım diye düşünmeden geçirmediğim günüm olmadı.
hem daha 12,5 filanım o zamanlar. o ise 22,5 filan.
ilk kez bir kızla öpüştüğümde 8 yaşındaydım.