bugün

sözlük sanırım şizofren oldum ben. evde yalnız olduğum halde sehpanın üstünde bomboş duran sürahiyi görünce "biri de doldursun şunu ya hep ben dolduruyorum"diye söylenirken buldum kendimi. ulan dumkof sen doldurucan tabi. öteki ehlikeyf biliyon. sen çalışıyosun o yiyor. tek avantajı tıpatıp sana benzemesi. ona bakınca aynaya bakmış gibi oluyom valla. şimdi o çemilenin durumunu merak ediyor mesela. televizyonu aç noooluuurr diye inniyo gavat. bir su bile doldurup vermedikten sonra elime keyfimi bekliycen yarram diyorum açmıyorum. aslında ben de merak ediyorum. açarsam öteki şımarır mı ki? te allam neler diyom ben. şizoya bağladım amk. yok yemek memek yapsa evde akşama dek şizo mizo ses etmiycem. illa benle geliyor her yere. dur bigünde evde aş pişir, temizlik neyim yap. yok illa benle olacakmış. bari işe yara, hooop kime diyom been.
salak saçma yazdığım yazılarımdan olumlu ya da olumsuz oy almayı hiç sevmiyorum.
'şu yazılarımı oylasalar keşke' dediğim bir sürü yazım var ama yüzüne bile bakmıyorsunuz, okumuyorsunuz bile.

ayrıca içime sinmiş tamam budur dediğim yazılarımı sözlüğe her girdiğimde mutlaka okuyorum. hatta 'sevdiği eserleri' adlı bölüme koymak istiyorum ama üzerimde bi mahalle baskısı hissediyorum.

bir de şunu itiraf edeyim; yazdıklarımla ilgili sık mesaj alan biri değilim, ama nadir de olsa bu şekilde aldığım mesajlar hoşuma gidiyor. sebebi; okunuyor olduğumu düşünüyorum farkedildiğimi anlıyorum güzel bir duygu bu evet.
iki kelime konuştun diye kendini bi bok zanneden insanları öldürmek istiyorum. açıklama yapıyorsun bir de mal gibi dinlemiyor bile veled-i zina.

allah belanı versin
son 21 saat sözlük.
bugün ilk defa istediğim gibi biri olmak üzereydim, azıcık minnacık kalmıştı. teşebbüslerim sürecektir.
ikinci itiraf: gerçekten hasta ruhluymuşum.
çok başarılı olacam sözlük.
Hoşlandığım kızın arkadaşı benden hoşlanıyormuş. Hoşlanan hoşlanana. Vazgeçtim ben arkadaşın hoşlandığının arkadaşından hoşlanıyorum artık.
* şimdi mesela komik bir entry giriyorum. kendim okuyorum, gülümseme oluşuyor işte yüzümde. sonra bi bakıyorum, biri artılamış entrimi. entryi bir daha okuyorum, kahkahalar falan atıyorum. nasıl bi durum lan bu? tez zamanda psikoloğa görünmeliyim galiba.

* şöyle güzel bir film, dizi bölümü ya da güzel bir video falan izlediğimde ayağa kalkıp alkışlıyorum mal mal. sinemada harry potter çıkınca alkışlayıp tezahürat yapan çocuklar gibiyim.

* bir şeylere geçiçi olarak çok bağımlı oluyorum. mesela bir kere bana bowling oynatsınlar haftada 2 kere gitmeye başlarım. 2 ay sonra "sokayım bowlinge" olurum.

* içimde acayip bi kelebek korkusu aynı zamanda kelebek sevgisi de var. çok acayip. bir yandan kelebekleri cayır cayır yakıp küllerinin üstüne sıçmak isterken bir yandan da onlarla kırda bayırda dans etmek istiyorum.

* limona bayılıyorum. daha biraz önce 2 tane limon sıkıp içtim. limon sosunu da severim. hatta bir kere bir mevlidde aldım sosu elime lıkır lıkır içtim. masadan kovulduk sonra tabi.
Mucizevi insan olduğuna inanırdım.Şimdi O'nun için söylediğim herşeyi geri alıyorum!
kaybettim bulamıyorum.ama umut hala bende
bazı ibneler tarafından takip edildiğimi düşünüyorum. sana sesleniyorum '' lan ahlaksız ibne takip etme lan beni takip etsende ettiğini belli etme allahsız'' bitti.
inancımdadır sevdam.aldığım nefesle bitmeyecek uğurdur,elzemimdir.gülüşü günlerimi aydınlatıncaya kadar and olsun ki inancım sevdamda yaşayacak.
beyza diye bir kız vardı yıllardır beni seven. bugün dayanamamış ve mesaj atmış facebooktan telden de facedende silinmemin sebebi nedir? diye. ilk önce onun bana yaptığını yapıp hiç cevap atmayayım diye düşündüm ama ben yapamam öyle bir şey. attığım mesajda aşağıda copy paste yönemiyle...*
benimde sebebini merak ettiğim binlerce soru var mesela. kimi kimseler şu an sana attığım şu mesaj gibi bir mesaj dahi atmıyorlar. bende kendi sebeplerimi kendim buluyorum bir süre sonra.

sebep: çünkü şöyle bir şey olmuştu

sebep: çünkü böyle bir şey olmuştu

sebep: çünkü şöyle yapmıştım...

sende öyle yap. ne yapacaksın benim derinleştikçe yüzeyselleşen sebeplerimi. kendine şundandır de ve geç. sonra da mutlu ol allah yolunu açık etsin.

kendine iyi bak...

not: aslında bugün o kadar acayip bir gündü ki daha başka şeyler itiraf edebilirdim. lakin yeni geldim eve çok uykum var. kendine iyi bak sözlük...*
milli takımın sol açığında oynamasını istediğim adamın bir yerde karşıma çıkmasını istiyorum, arıyorum, onu seviyorum.

http://uludagbesiktas.blo...rumsuz-sabri-uzulmez.html
her zaman mutlu olmak gerekir.
haftasonum 3 gün. cuma, cumartesi ve pazar günü bos günlerim.

bekleriz.
şükürler olsun, aylar sonra huzuru sağ köşeden dönerken gördüm, gelmesi an meselesi..
şükürler olsun huzuruma kavuşağımı hissediyorum artık.
yaz, kış, bahar hiç farketmez hep buzlu su içiyorum yani hafif ılık bile olamaz mümkün değil. hatta şuan hastalıktan geberirken bile buzlu su içiyorum.**
değil çevremdekilere artık kendime bile katlanamıyorum.
hacı şu itiraflara hakikaten yazacak bi şeyleri olan adamlar ne bileyim ergen olmayanlar yazsın allah aşkına. özledimdi, şöyleydimdi, böyleydimdi tipler andaçlarda falan boy göstersinler.

amına koyim ben mecbur muyum ergen çirkinliğiyle yüzleşmeye?

nahit: aha ergen var lan. şşş kuytuya git abim sen. ne işin var sözlükte?
biranönce kpss ye ve alese hazırlanmaya başlamalıyım ama kitabın yüzünü açasım yok. hep başlangıç tarihini erteleyip duruyorum. ahanda şimdide kasım 1'e erteledim. nolcak halım bilmem.
ayaklarım yerle temasını kesti. bildiğin uçuyorum *
wolksvagen scirocco çok güzel alet be sözlük. adamın kanına giriyor. git bankaya diyor. al kredi diyor. sonrası allah kerim diyor birde. çok çalışmak lazım sözlük, çok.
haftaya vizeler başlıyor ve ders çalışmıyorum, dersi dinleyemiyorum, derslere giriyorum ama o da fiziken. aklım da dakikada bir zaman, mekan değiştiriyor..
güncel Önemli Başlıklar