bugün

Hastayım, gelmeyin üzerime. Burnum bir tıkalı bir akıyor, boğazım ağrıyor kuru ve kuru kuru öksürüyorum. Onca ilaç, buhar terapisi, tavuk çorbası, nane limon, mendil, vicks ve zencefilli bal. Biraz rahatlatıyor sonra yine aynıyım.

ah Yatar oldum hep yatar oldum, mecnundan bin beter oldum, bir ölüm yeymiş bin ölüme ben her gün bin ölür oldum. Kara sevda bu merhem ne çare, lokman neylesin yürekte yara.
zaman zaman çok boşluyorum.
3 yıldır hep aynı sevgi bi bitmedi amk.
hayatımda bindiğim en iç tasarımı hoş toplu taşıma aracına bindim.
- türkiye'yi terk ediyorum, dünya umurumda değil. 2 sene önce bunun olacağını bana söyleselerdi siktir lan nerede o günler derdim.

- en son bir buçuk sene mi ne önce sözlüğe yazmışım, hakkında entry yazdığım eski sevgilim benimle temasa geçti. kendimi kaybetmedim, bir şey hissetmedim. eskiden yazdıklarıma falan bakıyorum da çok yol gitmişim. hayır şu an görüşmüyoruz. geldi geçti kendisi.

- geçmişten gelen hiçbir şeyi kabul etmeyin. sanırım kendime güvenerek, gönül rahatlığıyla verebileceğim iki üç hayat tavsiyesinden biridir.

- destiny 2'nin çıkışı beni taşınacak olmamdan daha çok heyecanlandırıyor. hiçbir koşul altında normal bir insan olma iddiam yoktur.

- çoğu zaman insanlarla tartışacak enerjiyi bulamıyorum, sadece kesip atmak, tamam deyip geçmek çok çok daha kolayıma geliyor. herkesin kendi yanlışlarını yaşayarak öğrenmesinden yanayım.

- iş ve sosyal hayatındaki becerilerim birbirine karışmıyor. çalışırken insanları bir şeylere ikna edebilirken dışarıda uğraşmıyorum bile.

- muhtemelen yine uzun bir süre yazmayacağım.
Birşey arıyorum ama ne aradığımı bilmiyorum. Görsem tanırım sanırım.
Is yerinde bostum Cok entry girdim, aksama kadar tel bekledim beklerken yine entry girdim yani fazla entry girdim. Yoruldum. Hayır tel de gelmedi ben ne diym.
Bir çocuk ne kadar hızlı yaşlandırılır?
Bunu cevaplayıp ölmek istiyorum.
şu an bi bardak buz gibi kola yı gömerek başlıyorum sözlük.

çok bir şey yazmayacağım lan. diyorum ki ...

dua dilendim lan tanıdığım herkesten dua dilendim. adaklar adadım senin için haysiyetsiz adi .

iki kitap okudun götün kalktı. kitaplığımda kaybolursun diye sesimi çıkartmadım iki kitapla götün kalktı. ve birazcık bilgin vardı onunla da kendini rezil ettin.

zannımca çok ağırlarını hak ediyorsun ama sana bir şey demiyorum. asıl kısım her şey bittikten sonra başlayacak. planımın devamı ahiret hayatında.

benden başka dokunduğun her el haram olsun sana ve bu sözlerin çıktığı dil dudak ağız, cürretini bilir ... tozun toprağın olsun yorganın olsun ... örtün işte al bu dil e kulaktı müşterin... örtün işte bu dil kefenin olsun..
Olm o kadar boktan ve sıkıcı bir hayatım var ki doktorum tarafından psikiyatrik bir hastalığa sahip olduğumu öğrenmem beni mutlu etti. Ha "mal mısın lan hastalıkla nasıl mutlu oluyorsun" diyeceksiniz ama oluyormuş. Bi aksiyon olsun artık hayatımda. Yeter valla sıkıldım.
ona kıskançlıklarımı anlatsam beni terk eder diye korkuyorum.
hayatımda yediğim en güzel pizzayı bir pideci yapıyor.
Bi Şizofreni lavukla Calisiyorum bakalim nolcak.
hala çocuksu hayallerim olduğudur.
Allahım daha maaaşımı almadan borçlandım. Gerçekten alışveriş bağımlısı olma olasılığım var mı acaba çok üzücü varsa çünkü param yok. Bugün bir müşterimiz indirim yapmış tamam çok çılgın indirim 1000 küsür liralık saatler 50-100 lira. Ama Yöneticimin kartıyla aldım yönetici ya .neyse allah affetsin.
Sen doğdun ya;

imanın şartları vardır bilirsin.

seni tanıdıktan sonra bana en yakın gelen (Allah'a imandan sonra) 'meleklere iman' oldu sanki.

günlerden salıyı, aylardan haziranı, şarkılardan herhangi birini, kitaplardan ne olursayı, kadınlardan da seni sevecektim artık.

seni sevdikten sonra kiraz sapının mucizevi etkisine, boş konuşmanın da insana iyi geldiğine inanacaktım.

genç sevgililer adlarını kumlara yazacaktı, deniz o yazıları yüreğinde tutacaktı.

dünya küçülecek, hayat veresiyeden vazgeçecekti.

gün doğmadan uyananlar uykularına doyacak,
sigaraya başlayanlar sigarayı bırakacaktı.

rüyalar kayıt altına alınacak, sabahına tekrar izlenecekti.

üşümek insana, titremek hayvanlara has olacaktı.

Buzullar daha az eriyecek, gözyaşlarına dönüşecekti.

bugünün tüccarları, yarının matbaacısı olacak, sana duyduğum sevginin kitabını yazacak, 30. baskısını basacaktı.

bir gün iskenderiye'de bir gün meksika'da bir gün de hatay'da uyanacaktı dostluklar.

dünya turuna senden başlayacaktı 'umut'lar.
aynı yöne gidip yine sana dönünce hem sana olan sevgisini hem de dünyanın yuvarlaklığını ispat edecekti kaşif 'umut'lar.

pazartesi sendromu tarih olacak, sensizlik sendromu başgösterecekti.

Bu sendromun çaresini arayanlar yeni bir bilim dalına ulaşacaktı.

önyargılar yıkılıp cam gibi parçalanacaktı. Parçaları sığ beyinlere saplanacaktı.

sinirliyken gülmeler olağan, gülerken ağlamalar sıradanlaşacaktı.

sen doğdun ya;

yalnızlıklar umursanmadan yaşanacaktı.

dünyalar sonsuzlaşacak, ışıklar ışınlara, ışınlar güneşe dönecekti.

boncuktan yapılma kolyeler boynunu süsleyecek, boynun şenlenecek, gözlerim hep teninde kalacaktı.

sokak kavgaları muhabbetle bitecek, başlangıçlar anlam kazanacaktı.

şairler şiirlerinde az biraz senden bahsedecek, bundan sonraki yaşamın önsözleri ise 'sen' kokulu olacaktı.

sivrisinek sokmaları senin sarılmalarına dönecek, uzay yolculukları hep sana olacaktı.

sen doğdun ya...

Hayat 'umut' oldu benim için.

sana baktıkça dünyam değişti ve kimsesizliğim yalnızlığa evrildi.

sen aklıma her geldiğinde 'sen' doldu içim. haliyle yalnızlığım da savruldu kimsesizliğim de.

yol üzerindeki her bir ağaç ve her bir taş şahit ki sen doğdun ya ben de doğdum...

sen doğdun ya...

Doğum günleri daha bir anlamlı oldu.

Mutlu yıllar...
Nişanlı ama ayrılmayı düşünen ev arkadaşım yeni sevgilisiyle dışarı çıktı. Evet şaka değil. Yarı türk melez bir yabancıyla çıkıyor. Ben geç oldu çıkma dediğim zamanlarda vicdan yapıyor sonra beraber çekirdek çitliyoruz.

Ben Yanlızlığa iyice alışıyorum, alıştım hatta. iflah olmam. Sorun hep bendeydi biliyorum ama sorunu olmayan insanlar da kafayı sıyırmış gibiler. Ben bir buçuk yıl eski ilişkimin yasını tuttum. isteyerek mi yaptım bilmiyorum...
Her akşam 7 buçukta arayan annem olmasa bu hayatta hiç gerçekten sevilmedim diye ağlardım.
insanlar ne der diye bir put var işte o putu halen kıramadım.
Çok şey yapasim var ama hiçbir şey yapacak halim yok , kafam karışık ,yalnızım en sonunda yanıma hiçbir şey almadan çıkıp gidesim var buralardan.
Beğensek soylesek sapik saniliriz yada tersleniriz
Sevsek soyleyemeyiz soylesek ya kaçan kovalanir yada elinin tersi ile iter.
Oldu es kaza birşeyler konuşuyoruz diyalog var güven meselesi sikko sebeplerden mesaja cevap gelmez
Sonra vay efendim neden yalnızsın bal gibi yalnızım ve bunun cidden bir zenginlik olduğunu algılamamı sağlayan kadın ırkına teşekküru borc bilirim.
Sanırım insanların arasında olmak beni boğuyor. Bunu hiçbir zaman söyleyememiştim ama şuan kanaat getirdim.
kendimi su siralar koskocaman bir okyanusun ortasinda unutulan adam gibi hissediyorum evet.
Ya bu kızları anlamak harbi çok zor flört takılınca sevgili havalarında geziyorlar durduk yere tribe giriyorlar tam kanser sebebi.
Çok sevindirik oldum akşam akşam sözlükk

Bir siteden parfüm siparişi vermiştim. Bir iki gün sonra parfümüm geldi, ama standart 'kargonuz ulaştırılmıştır' mesajı nedense gelmedi. Aradan iki üç gün geçti. Bu sabah kargonuz ulaşmıştır mesajı geldi okuldayken. Dedim heralde geç sisteme geçtiler ulaştırılan kargomu. Sonra akşam eve geldim. Komşu beni çağırdı gündüz sana kargo geldi diye. Allah allah dedim şaşırdım. Bi baktım yine aynı parfüm gelmiş.d bunlar heralde ilk kargo bilgisini sisteme geçmeyi unutup yine getirdiler, Şimdi elimde iki tane beybim var bana baya uzun süre gider bunlar şanslı mıyım neyim

Kartıma baktım. Ekstra çekim falan da yok*
bugün bir hırsızlık yaptım ve hiç de kötü hissetmedim. bu dünyada kötüysen kral sensin.