bugün

komplekslerden kompleks beğeniyorum bazen. aslında genellikle. kompleks yığınıyım.
mutlu olmaktan korkuyorum. ailem bozdu defalarca bunu. gerek ayrılmaları gerek hayatlarına yeni insanlar sokmaları ve beni hayatlarının merkezi değil de kıyısı yapmaları beni öyle bir üzdü ki artık sevgilimin beni mutlu etmesine bile izin veremiyorum. çünkü o da bana sırtını dönerse beni yıllardır mutlu eden tek insanı da kaybetmiş olacağım ve alıştığım sevgi gene beni hayal kırıklığına uğratmış olacak diye ödüm kopuyor..
sözlük ya bugün en yakın arkadaşımın nikahı vardı gerçi en iyi arkadaşımdı desem daha doğru 1 yıldır kırgındık birbirimize küstük yani anlıycağın ne o nikahına çağırdı ne ben gittim ama otobüsle nikah salonunun önünden geçerken tam da saatine denk gelmişim düğün arabasını gördüm be sözlük bi tuaf oldum beraber büyüdük 12 yıllık arkadaşım ama yanlış yapmıştı bana affedemedim o da affettiremedi kendini mutlu olsun diyorum ancak burdan diyebiliyorum.
3 dersten ortalama yükseltme sınavlarına gircem. ve en küçük şekilde ne çalışma isteği var içimde, ne de oturup çalışıyorum zaten. okulumun uzayıp uzamayacağı çok fena şekilde bu derslere bağlı. kendimden kestim umudu ama, yapamayacağım, okul da uzayacak. inşallah sene içinde aklımı başıma alırım da çalışırım, şu son final dönemindeki gibi.

not: ne ara okudun da eksiledin be ibne? zaten sinirim tepemde, insanı sülaleni kalaylamaya mı teşvik ediyorsun?
itiraf ediyorum, şöyle güzel ve kelepir itiraflar yazmadan şuku almak istiyorum.. hocu mahremimiz kalmadı her şeyi döktük anasınısatim ya..
".... sana karşı boşum, diyemem. seni gördüğümde içim cız etmiyor, değil.
ama tevekkül edip katlanmak zorundayız."

sen seversin. o da sever. ama olmaz. olamaz.
bu durumda ağlamayıp da ne yapılır peki?

daha da önemlisi.. nasıl dayanılır?
sözlük burs bulabilirsem isveç'e gidiyorum lan okumaya.

olm hiç yok mu zengin? destek pls... hehehe.
itiraf ediyorum.. küçükken televizyonda yer altı dünyası insanlarından bahsedince gerçekten yer altında ayrı bir dünya olduğunu ve bu insanların yer altı dünyasında mutlu mesut yaşadıklarını düşünüyordum..
bir erkek -ne yaparsa yapsın- bir kadına asla yaranamaz...
dün burada güzel mubabbetler dönüyormuş da ben kaçırmıştım,şimdi geldim bir şey bulamadım sözlük.spesyunek arkadaşımla bekledik bir şey çıkmadı,sen yoluna ben yoluma reddesine geldik. (bkz: sözlük bir şey yap lan allahsız) *
sözlük formatı yüzünden aklımdaki bir sürü şeyi yazamadığım için sözlük formatına sıçmak istiyorum.
resmen dünkü muhabbet ortamı için geldim bu kez başlığa sözlükçüğüm. baktım yalnız değilim. herkes dünkü ortamı arıyormuş. ama anasını satayım biri de muhabbet açmamış ki, devamını getirelim. keyfimizi bulalım. of sözlük of. canım sıkıldı.
cennetteki homoseksuel karı arıyormuş sözlük. bir tuhaf oldum. kendimi kandırılmış gibi hissettim. lan hani entry-nick uyumu. haani??
itiraf ediyorum.

zamanında abimi kıskandığım için sevgililerini öldürmeye çalışırdım.
evet evet. direk öldürmeye çalışırdım.
bahçeliydi yazlık evimiz. abimin sevgilisi sema gül suyunu çok severdi.(burdan belli mal olduğu)
bende gider gülleri bi çanak içerisinde toplardım. 2 3 damla lavanta kolanyasıyla püre haline getirirdim.
annem içerisine çiçek dışarısına bişi koymama izin vermeyeceği için kızı doğal yollardan öldürmeliydim.
zehirli olduğunu bildiğim zakkumlar ve palmiyeler vardı.
o zakkumları eldivenle kopardırdım. tırsıyodum ne var?
neyse uzatmadan bütün çiçekleri püre haline getirip üzerine su ekledim. 2 gün kavonozda güneşin altında beklettim.
ertesi gün hep beraber denize gittiğimizde abimle semayı denizde öpüşürken görmüştüm. hemen sinirle aldım kavonozu elime.
içine bide "boklu dereden" su koydum. çiçek kalıntılarını temizledim. sema ya götürdüm senin için yaptım iç dedim.
oda yüzüme baktı aval aval götü yemedi içmeyi.
abimi seviyosan içersin yoksa şuracıkta aaaaaa canım acıyooo bana tokat attı diye bağırmaya başlarım dedim.
mecbur içti.
kusar gibi oldu ama kusmadı.
yaptığım nadide karışıp onu öldürmeye yetmedi ama 15 gün boyunca ateşi 40dan aşağı düşmedi ve ishal oldu.
avizede 4 tane ampul takmak icin yer var da neden takili sadece 1 tane ampul var diye düsünüyorum simdi.
bu başlıkta yazılanların yarısı yalandır. kalanların yarısı gerçek olabilir. geriye kalanlar da zaten gereksizdir.
yirmi üç yıldır ilk defa ailemden, sevdiklerimden ayrı bi bayram geçiricem çok efkarlıyım lan çok.
hemde belki de kazanamayacağım kıçıkırık bi sınav için.
değer mi lan!
he bu arada madem itirafa başladım bişey daha; ilk defa sözlüğe bişey itiraf ediyom anuno goyim.
ben seninle ne bok yiyeceğim bilemiyorum. cidden karar veremiyorum. beynim sikiliyor.
evimizde ntv çekmiyor. paso samanyolu izliyorum ve provakatör lafını duymadan uyuyamıyorum artık.
itiraflarım beğenilmiyor. *
milyon kere gördüğüm başlıktır. Ben buraya itiraf etmiştim zaten . Ama bir daha edebilirim.
itiraf ediyorum.
- Bayram yaklaşmakta ben kazık kadar oldum ama hala gelebilecek bayram harçlıklarını düşünüyorum, hatta babamın elini bir çok kez öpmeyi düşünüyorum.
- Uzun olmaktan nefret ediyorum.
- Günlerim biraz fazla sıkıcı sanki, biraz hareket katmalıyım. Artık nasıl olacaksa.
- Ramazan bittiği için nedense içimde bir sevinç var, oruç tuttum tutmasına da süre bana çok uzun geliyor, dayanmak zor.
- Rezil olmak konusunda üstüme yoktur. Size bunu kanıtlayabilirim. Tuhaf şekilde çekingen insanım. Bu tiplere katlanmak zor.
- Yalnız kalmaktan deli gibi korkuyorum.. Hiç arkadaşım ya da sevenim kalmamasından
- 6.sınıfta eteğim düştü, 4. sınıfta altıma işedim korkudan, 8.sınıfta kopya çekerken yakalandım korkudan devamlı ağladım.
- Kimse beni iyi hatırlamaz. Rezilliklerle hatırlanırım.Artık büyüdüm ama bu sanırım böyle devam edecek.
- 8.e giderken, bir film izleyip cok etkilendim, kiz biri ona bagirirken bakarak esyalari oynatiyordu. Oturup 1 saat boyunca kaleme baktim hareket etmeyince, biri bana bagirmiyor o yuzden dedim. Bagirsin diye babama aptal diye bagirdim. Isin sonu kotu bitti. -Kendi kendime konusuyorum bazen, ya da gülüyorum.
- ufaktan sıyırıyorum sanırım. Fakat daha zamanım var.
itiraf ediyorum, bu sözlükte en sevdiğim başlık bu. kafana göre at koştur yeri. yaz rahatla gibi bir yerde.
gerçi yazıp, rahatlayıp, bir süre sonra sildiğim de oluyor ama olsun. anlık rahatlama peşindeyim zaten.

işbu entry de belli bir süre sonra kendini imha edebilir mesela. ama etmez bence. gerek yok çünkü.
yazarlar bu başlıkta tribünlere oynar.
"söyle ruhum" $arkısını bağıra bağıra söylemek istiyorum..hem de yıldızların altında..
var ya sözlük bunu sadece sana itiraf edicem. arada sırada 'ulan şu bayram da geçse de sağ elime kavuşsam' dediğim günler oldu biliyo musun şu mübarek ay içinde ?