bugün

bir gun oturup acik oturumlari izleyecegimi hic dusunmezdim. tipki babama benzedim.
hayat güzel ,kuşlar uçuşuyor ! olsaydı keşke ahh memleketim ah.
Bu sözlüğe fazlayım. Bu yüzden sözlüğü bırakmaya karar verdim. Bu kadar çok boş insanın olduğu yerde kalmak bana artık acı veriyor. Özellikle 10. Ve 11. Nesil tam ergenler topluluğu. Artık daha huzurla yaşayacağım sahil kasabasına yerleşeyeceğim. Yüzde 99'u boş insanlarla dolu sözlüğü siz boş tiplere bırakıyorum. Evet.
efsane nesilin (11. nesil) yazarı olmaktan gurur duyuyorum.
(bkz: milsiz kahin) hesabım silindi ben de bu hesapla sözlüğe geri döndüm hepinizi çok özledim. teşekkürler. artık gene birlikteyiz. evet.
Sonuna kadar hdp sonuna kadar serok demirtaş ulan!

görsel
Ayaklari 37 numara olanlari kiskaniyorum.
Babamı asla affetmeyeceğim' dir.
Sabir diyorum sürekli sabir. Acı gerçekten insani olgunlastiri mi? Bazi şeyleri kendime yakistiramiyorum; affedemiyorum kendimi. Zaman diyorum ama gecen tek sey zaman. Acıya mi meyilliyiz yoksa anlayamiyorum. Kendimle yuzlesmeyi seviyorum ama. Bazi seyler yasanmamali-ymis keske demek. Denir mi ki? Denmeli mi? Bu acizlik değil midir? Ne yapmali peki o zaman? Yine sabir denmeli?.. Zaman geçiyor fakat su da bir gercek ki zamanla beraber ben de tukeniyorum, bunaldim cok. Her seyi icimde yasamaktan yoruldum..
yarın lys sınavım olmasına rağmen bu gece davula cıktığıma zerre pişman olmayacağım.
görsel
Sinirlerim bozuldu.
insanlara çok fazla yüz veriyorum ve sürekli tepeme çıkıp, ağzıma sıçıyorlar. bu huyumdan nefret ediyorum..
her gün fotoğraflarına bakıyorum.
şundan bana 2 ay önce aşk nedir diye sorsalar ''toplumun cinselliği meşrulaştırması için uydurulan kılıf'' diyebilen ben artık aşk nedir sorusuna ''sen'' diyebiliyorum.
hani seni değiştiren,hayatına yön veren radikal kararları almanı sağlayan kişi bendim?
aynen çok güzel kararlar aldın.bırakıp gittin.

birisi bana desin kalp acısı nasıl geçiyor.
göz yaşları nasıl diniyor.
birisi bana desin bir insan nasıl unutuluyor ve birisi bana desin aşktan nasıl vazgeçiliyor.

ne olur lan..
bu ülkede kafa dengi bir insan yok.
öyle yalnızım ki.
göçmeye meyilli bir ruhum var.
isterim ki ne benim özgürlüğüm gasp edilsin ne de başkasının...
sürekli öğrenmek, gelişmek...
hiçbir din ve ırk ayrımının yapılmadığı bir ülke isterim.
prensip olarak instagramda nişanlı, nişana beş kala, düğününden 18 gün geçmiş, balayı, isteme, evli, sevgili kısaca çift fotoğrafı layklamıyorum.
hayır arkadaşlar bu bir kıskançlık, hasetlik ne bileyim kafalarına koyunla vurma, karınlarını deşme isteği değil. bu bir dik duruş! bir tepki! ona müsamaha buna müsamaha göster göster, sonra buralar hep zina.. olmaz öyle şey. kıskanmak mı hahahaahaajsjsühühühüh...
prensip.. prensi.. prens.. prensim.. benim Prensim nerde ya!
Evde herkes uyuduktan sonra telefonun flaşıyla odama giderken dışarıdan bakan birinin evde hırsız var sanma ihtimalini düşünüp tedirgin oluyorum.
uzun zaman oldu sözlüğe gelmeyeli.

çok değişmiş.

üzüldüm.

birisi yardımcı olsa da yeni tasarımı çözebilsem.
4 yıl evvel bugün ne yapıyodum? ne düşünüyoddum acaba? hayatımdaki her şey daha mı güzeldi? ya leyla ile mecnun'u bekliyormuşumdur, ya da fener maçını. böyle değildim, böyle hissetmiyordum ama biliyorum.
mısırda dedem çıksın istiyorum. hanları hamamları hatta hatta piramitleri bırakmış olsun.
itiraf ediyorum...

Her gün farklı bir parlatıcı sürmemin nedeni şu...

Bir gün hiç tanımadığım bir erkeğin aniden dudaklarıma yapışacağını ummam...Komik ama bende bir alışkanlık oldu be abi
üzerime düşeni yaptıktan sonra varsın o çok istediğim şey olmasın.

şunu bilirim "keşke" demekten daha kötü bir şey yok.

olmayacaksa bile şansımı denerim, sonuna kadar. olmuyorsa biraz üzülür, yoluma devam ederim. ancak asla "keşke, yapsaydım, etseydim.." demem.

demek hayırlısı değilmiş der, geçerim. en azından içim rahat olur, üzülsem de.
Saçlarım uzasaydı ve tabi yakışacak olsaydı uzatırdım. .
Biraz önce rüyamda 1 A sınıfından yeniden başlıyordum. Eski arkadaşlarımı görüyorum biri asker arkadaşım biri liseden şimdi doktor kız. Biri nedense eski manitam buz okeyi oynuyoruz teneffüste bir saat falan sürüyor olm diyorum lan geç kaldık hoca yok yazmıştır bişey olmaz bi dersten diyorlar. La olm o Üniversite de burda bütün gün oluyor diye aklımda kalan. Hadi ya diyorlar koşup gidiyoruz. Elimizde edebiyat tarihi kitapları var. içeri giriyoruz kütüphane gibi bir sınıf çocuk dolu. Hepsinin önünde yemek var çorba pilav patates kızartması menü tarzı ben tertibe diyorum ki olm şuraya geçelim cepheden görüyor burası hocaya çok uzak tamam diyor orda doktor arkadaşı da görüyorum diyorum filiz gel sende kalkıp geliyor. Ben hocanın yanına gidip diyorum ki hocam sınıfı ararken geç kaldık. Yok yazmış olabilir misiniz du bakayım diyor o defteri bulamıyor hakkını helal et diyor hocam diyorum helal olsun lafı mı olur. Sonra uyandım. Demek ki neymiş efendim 1A ÖNEMLiYMiŞ. TE ALLAM.
öyle bir boşluktayım ki sözlük anlatamam. sınavlar bitti bu sene de sınıfı geçtik gibi henüz finaller açıklanmadı ama olsun. yok acayip bir boşluk var. film dizi gani ama hiç bir şey yetmiyor. ramazan tabi bi de insan bir yere falan da gidemiyor havalar da sıcak. yapacak bir şeyler bulmam lazım acilen yoksa tatilde kafayı yerim.
hayattaki temel problemlerimden biri, sürekli bir mucize beklentisi içinde olmam galiba.

risk almıyorum, bi mucize olsun diyorum. ee haliyle olmuyor tabi. böyle sik gibi yerimde sayıyorum bu yüzden.

ben ve bu garanticiliğim, sonumu bu getirecek sanırsam.
güncel Önemli Başlıklar