bugün

herhalde dünyadaki son temiz kalpli kız bana denk geldi. ürkütüp kaçıracam diye korkuyorum.
Yıl 2010 falan. Kütahyada okuyan bi arkadaşım sürekli çağırıyor gel takılırız falan diye. Lan ne var sanki orada diye gitmiyordum. Israrlardan sonra şakayla karışık "kız ayarla geleyim" dedim. Ciddi değildim. Anında görüntü gönderdi. Gönderdiği görüntü ciddi anlamda ilgimi çekti. ilk defa cinsellik için şehir dışına gittim. Bu konuşmadan 3-4 gün sonra kütahyaya gitmiştim. Arkadaşın evinde sağlam bir cinsel grup seks vardı. Eşcinsellik olmayan geniş bir geceydi.

Sabah uyanıp otogara gidip eve dönmüştüm. Sonra arkadaşla hiç görüşmedim.
Evde mutfakta sigara içildigi için duvarların sarardigindan şikayet eden iş arkadasima bizim de evde sigara içildigi zamanlarda aynı durumda olduğumuzu söylüyorum.

Oysa ısrarla ama bi gelip görmen lazım diye hain bir gülümseme gönderiyor.

Yok canım öyle demek istemedi. Olmaz öyle şey.
Sevgili sözlük halkı... Bilen bilir ne zaman kalbimde kelebekler uçuşsa burada paylaşırım. 2 yıldır böyle bir paylaşımda bulunmuyordum. Ama bikaç haftadır içimde tarifsiz bir mutluluk var. Bir insanın sesini dahi duymadan etkilenmenin mümkün olmadığını düşünürdüm. Bir insanın kokusunu dahi duymadan hislerin anlamsız olduğunu. Ama hayatımda ilk kez "o" dedim. ilk kez tereddüt etmedim. Yüzünü görebildiğim birkaç fotoğrafı santim santim ezberledim. Her ayrıntıyı... Her noktayı... Bilmiyorum nereye gidiyoruz. Nasıl bi yol alırız. Aynı şehirde olmamanın verdiği hasrete ne kadar dayanır duygularım... Bilmiyorum... Bugüne kadar yaşananları hiçe saydım. Yaşattıklarımı yok saydım. Yeni bir sayfa açtım. ilk kez. Emin adımlarla. Belki aramızda en ufak bir ilişki dahi olmayacak. Belki de ilerde bu yazıya istemeye geliyorlar editi atıcam. Sonu ne olursa olsun bana bu duyguları yaşattığı için bile sadece teşekkür ederim. Okuyan yazar kişilerinden bi hayırlısı olsun duası alabilirim. Sevgilerle..
Öğrenci evimi özledim. öğrenciliğimi özledim. öyle özledim. söyle özledim. böyle özledim. eskişehiri özledim be ulan..
sanırım bi okb liyim ama tamda emin değilim deli miyim neyim.
başlarda kiminle sex yaptığının önemi yok.
sonra biriyle yaptığın sexi başkalarında aramanın niye önemi var?
burada aşk mı devreye giriyor?
neden sadece fiziksel değil? kafalar kafalar.
demin bi yazarı sırf yakışıklı olduğu için açık oyladım. allah affetsin.
Ekşi'ye yön veren başlıklar açıyorum ama burada gece vakti sokak lambasının altında titreyen aç bir it gibi hissediyorum kendimi.
Ankara da belediye otobüsü şöforleriyle kanka olmuştum, abiye dalgasına abi beni bizim sitenin önünde atar mısın ? demiştim
o da bir durağa girmedi, mahalleden dolandı beni attı bizim siteye.
bugün sözlükte kavga eden arkadaşlar gördüm. ya abi burada bile kavga ediyorsunuz ya. yazın, çizin, gülün, eleştirin ama ölçülü bi şekilde. ne gerek var kavgaya. illa kavga edeceğim diyorsanız özel mesajlarla edebilirsiniz. zira çok komik oluyorsunuz.

edit: yaw zira ne demekti?
bu aralar ben ben değilim de, kimim , neyim , ne biliyorum , ne düşünüyorum? bunların hepsini düşünmekten bildiklerimden de oluyorum. uzun lafın kısası bu aralar ben ben değilim. incecik bir çizgiyi geçmek üzereyim. bilmem anlatabildim mi?
O asla yapmaz dediklerim yüzünde sinir stres sahibi oldum da, bi aklı başında olamadım ya yazıklar olsun.
bazen gerçekten inanıyorum tamamen unuttuğuma, ama bir an geliyor, bir yerden yürürken kendimi tam o anda buluyorum. zamanda geriye yolculuk yapıp saniyenin binde biri bir süre için onunla olduğumuz anı yeniden yaşıyorum ve unutamadığımı farkediyorum. unutulur elbet...
perşembe günü psikiyatra gidiyorum. ilaç verecek o kesin de, intihar etme riski var deyip hastaneye yatıramaz di mi lan ?

edit: bunun nesini beğendiniz lan, ne olsun istiyorsunuz ?
Düştüğünde kendi başına kalkmayı öğrenemediğin zaman yanında kimin olduğunun bir önemi kalmıyor.
Aylardır bunalımdayım beni yaşadığım çevreye bağlayan hiçbir şey yok.
onunla olmasın başkası ile olsun, o zaman az görürüm üzülmem fazla...
hissedilen hava sıcaklığı -5 derece nedir, açıklayabilir misiniz?

adanalıyım birde ben. daha kasımda bu kadar soğuk. adana'nın o hep laf ettiğim sıcağını, kışın ki o hafif soğuğunu çok özleyeceğim galiba.
her gün arayan gizli numara aramadığı zaman üzülüyor hatta ne oldu diye merak ediyorum sözlük.
Metro durağında beklediğim sırada metronun yanaşmasıyla birlikte insanların birbirini böcek gibi ezmesine insanlık onurunu ayaklar altına almasına katlanamıyorum sevgili sözlük.
Nereye baksam sensin değişmeyen tek şeysin. Kimi görsem sensin çok zor.
"boş yere mağaramdan çıkarma beni alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna tedirgin etme beni bu sefer geride bir şey bırakmadım tasımı tarağımı topladım geldim neyim var neyim yoksa ortaya döktüm beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim bir kere çavuş olduktan sonra bir daha amelelik yapamayan zavallı köylüye dönerim beni uyandırma"
Bu gidene kadar ki son iş günüm. Bugun de hicbir işim yok aslinda işyerinde kendimi metal dinlemeye adadim. Boyle cok agresif ve neseli sarki onerisi olan varsa alayim.
Üzüntüden başımdaki ağrı dinmiyor, ağlamaktan gözlerim şişti, yüzümde benekler çıktı. iğrenç görünüyorum. Çok uzun zamandır mutsuzum. Dik durmamı sağlayacak motivasyonum yok.
güncel Önemli Başlıklar