bugün

Sıkıldım ve bıktım.
şimdi dövüş kulübü 2 dediğimiz şey roman mı yoksa çizgi roman mı? biri bana açıklayabilir mi, boşuna heveslenmeyeyim.
çıkma teklifin reddetdiğim bi kız ağlayınca şöyle yaptım;

+iyi gel en azından deneriz
yaa saçmalama kabul etsen ederdin işte .ss napalım uyuşmadık demek ki
+ya gerçekten çok anlayışlısın hadi iyi geceler
sig yuzune kapattigin saclarimi bugun kisacik kestim.
çünkü ayrılık da sevdaya dahil
çünkü ayrılanlar hala sevgili.
Kafama tek kurşun veya göğsüme üç beş şarjör mermi boşaltılması sonucu ölmek istiyorum. Bir nevi infaz diyelim.

Asabilirler. Çok tercih etmem ama o da olabilir. Kafamı kesmeleri olabilir keza. Ama öyle bıçakla değil amk erkek gibi. Alacak kılıcı çat diye koyacak. Baş ayrı gövde ayrı yerde.

Psikolojim gayet normal bu arada. Deli diyeni sikerim.
babamdan hala piersinglerimi ve dövmelerimi saklıyorum ayrıca 4 dersden büte kaldım falat babama söylemedim. Üstelik bütünleme ye başvurmak için tarihleride kaçırdım ne yapıcağımı bilmiyorum.. Sanırım genetikçi olamaycağım
Kardeşim banyodayken ışıkları kapatıp acayip sesler çıkarırım.
Tam bir dediğimi yap yaptığımı yapma insanıyım.

Söz konusu arkadaşlarım ve onların ilişkileri olunca tam bir aşk doktoru, ilişki uzmanıyım amk. Sanki çok şey yaşamış gibi akıl veririm, işin komik tarafı onlar da bunları dinler, ciddiye alır ve uygular.
en ufak sorunda tekrar bana akıl danışırlar. Ben de yeni bir strateji önerir ve kendimi bir halt sanarım. Çoğu zaman da 'sen ne anlarsın patty' dememelerine gülerim içten içe. Her neyse sizi seviyorum canlarım.
Konu bu değildi, bu başlıkta saçmalamak serbest olduğundan ve kimse okumadığından düşündüğümü yazıya dökeyim, 'maksat kalabalık yapsın' dedim. Ehehe.

Ne diyordum, çok güzel akıl veririm, ama birini bile kendim uygulamam. Gider 'şu ibneye yüz verme' derim, kendim başkasının götünü kaldırırım. 'Bu ilişki yürümez, kendini üzme' derim, oysa ben o sırada bir şeyleri devam ettirmek için dil döküyorumdur. 'Sakın sen özür dileme, bak aşağılıyor seni' derim, gider haklı da olsam Özür dilerim bir başkasından. Neden? Çünkü küs kalamamak gibi aptalca bir özelliğim var. Sorun neyse içime atar, gerekirse yutar, yok ederim. barışmak için bir tarafımı yırtarım.
Yaptım, yapıyorum da.
Ki bu hayattaki en aptalca davranıştır, çünkü sonuç yine hüsran oluyor.
Özür dilediğiniz zaman değeriniz düşüyor, defalarca deneyimledim bunu. Özür dilemek erdem falan değil amk. O yüzden yapmayın, siktir edin.
Gurur önemli, gurur her şey!

Dünyada milyarlarca insan varken, kaybetmekten korkmayın. Bunu söylüyorum çünkü eğer bu korkuyu aşarsanız gelin bana da anlatın nasıl yaptığınızı. Dediklerimi başaramamış biri olarak, bu korkuyu yenmeyi de beceremiyorum elbette.

son olarak muzlu puding seven insanlara selam ederim.
Hepinizi öpüyorum mutsuz yalnız, paranoyak ve muzlu puding aşığı insanlar!
Ne saçmalık di mi sözlük..
30 yaşında, neon festivaline gidip kafadan kafaya koşmak için büyükannemin emekli maaşıyla alıp kuranının içine zulaladığı eurolardan patlatsam caiz midir? Hem festival biletlerinin hem büyükannemin zulasının euro olması bi işaret olmalı.
Sıkıcı.
Bayramınız Mübarek Olsun.
Sözlük çaylak durduğum için beni yadırgama. Bir yerlere üye olma, bir gruba dahil olma gibi konularda pek başarılı değilim. Her şey yalnızlıktan. O kadar yalnızım ki yalnızlıktan kusucam repliğinin karşılığı olduğum için artık ben de bi sözlüğe üye olayım dedim. Sözlük bütün eski sevgililerim evlendi ya. Çok içime oturuyor. Oturuyor. Bi çay içmeye gelmiştir diyorum. Yemeğe kalıyor. Yemekten sonra kalkar diyorum, bi kahve yap da içelim diyor. Sonra meyvedir, çerezdir derken yatıya kalıyor. Pijamalarını da yanında getirmiş namussuz... Nasıl edek?
hiç cok sevdiğin birinin sana olan sevgisinin eriyişini izledin mi?
Dur ben anlatayım sana hemen..
Basta yok lan abartıyorum diyorsun küçücük bir seyden nem kapıp, sonra bir durup Allah Allah diyorsun, sesinde, gözünde, yürümesinde, kolunu kaldırmasında, her şeyinde görmeye başlıyorsun sonra. Sonra çırpınıyorsun her şeyi ama her şeyi düşünüyorsun acaba ne yaptım da böyle oldu? Acaba ne yapsam düzelir? bir yol arıyorsun. Fakat bazen işte hiç gitmeyecekmiş gibi gelenler, ne kadar uzun kalırlarsa kalsınlar ikinci kez düşünmeden, dönüp arkalarına bile bakmadan gidiyorlar. Izlerken olan ise en kötüsü. Bunun olacağını daha olmadan biliyorsun. En kötüsü. Yapacak bir şey yok çünkü bazen. Keşke senin icin daha iyi bir ben olabilseydim diyorsun. Son konuşmayı bekliyorsun. Bazen hiç olmuyor. Hep bekliyorsun. Itiraflarimizsa bunlar, ben hala beklediğimi itiraf etmeye geldim.
ben kendimi işsiz bilirdim, aramızda benden daha işsiz olanlar varmış. babamı arayıp ona sözlükteki olaylardan bahsettim. telefondan neredeyse boynuma sarılacaktı sana işsiz dediğim için özür dilerim kızım diye.
iyi bayramlar herkese. Kazasız belasız, huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.
Sivrisineği havada yakalayabiliyorum.
kız milletini bi türlü anlayamıyorum. iyi davranıyorum, yanımdaki kızı kıskandığımı belli ediyorum, gece 12 yi geçirmeden evine bırakıyorum ailesi laf söz eder diye ancak onlar gidip yine kendileri hakkında ortamlarda abuk subuk konuşan kişilerin peşine takılıyorlar. illa biz de mi böyle olalım. yok mu lan helal süt emmiş temiz kız ? şu bayram gününde yine aklıma geldi böyle şeyler.
ama yok abi. ben kendimi bozmıcam. ben de biliyorum akşam eve dönüşte 'bana gel' demeyi. ama yapmıyorum işte. o kızın da ailesi var diye düşünüyorum be sözlük. umarım karşıma benim gibi birisi çıkar. gevşek kızlardan hoşlanmıyorum. kaç kere vazgeçmişliğim var bu yüzden.
Ekmek almaya terlikle gidiyorum.
Sanırım artık şiir yazabiliyorum sözlük. Gerçekten yazamadığım şiirleri yazabiliyorum artık.
iyi bayramlar sözlük yazarları.

Biz aday öğrenciler için bugün sonun başlangıcı olacak. Umarım hayallerimize kavusuruz.

iyi geceler.
"that's what she said" kalıbına bağımlı oldum resmen.

bürodayken "6098 SAYILI TÜRK BORÇLAR KANUNUNDA DÜZENLENEN GENEL iŞLEM KOŞULLARININ KONU BAKIMINDAN UYGULAMA ALANI" başlıklı makaleye bakıyordum çıktısını aldım stajyer kız geldi baktı,

+ yalnız bu çok uzun yaa
- thats what she said...

mırıldanarak söylüyorum allahtan da insanlar anlamıyor efendim? diyorlar yok bi şey diye geçiştiriyorum ama resmen her diyalogta fırsat kolluyor gibiyim şu kalıbı yapıştırmak için, salak salak sırıtıyorum bi de.
Bugün bu şehre tasinali üç sene oldu. Saka gibi daha dun tayinin çıktığı günü hatırlıyorum deli gibi aglamistim. O zamandan belliymis uç sene aglicagim,hic mutlu olmicagim. Beklentilerim vardı aslinda güzel olacağına dair. Ama yanlış arkadaşlarım oldu, ben yanlış insanlara guvendim. Çok canım yandı,çok üzüldüm. Ama birçok şeyi de su üc senede öğrendiğim için mutluyum. Herkese inanmamayi beklentilere girmemeyi öğrendim. Bu sene yakin olduğum bi arkadaşım da çok yardım etti bana. Sanırım o olmasaydi atlatamazdim. Simdi önümde yeni bir donemec var. Yeni şehir,yeni okul,yeni arkadaşlar. Bu sefer en bastan iyi başlayacağım. Uzun bir sure hayatımda yeni bir insan olacağını da sanmıyorum açıkçası. Herkese güvenip kendimi kirmicam tekrar. Dibe vurmanin ne olduğunu gördüm şimdi tekrar en yukarı tırmanmanın zamanı.
Eski kırığımla en yakın arkadaşım çıkmaya başlamış. O kadar sinirliyim ki face e laf sokmalı bir durum yazmak istiyorum.vay arkadaş insan böyle böyle demet akalına dönüşüyor işte.