bugün

sözlükten, sosyal medyadan, whatsappten, hayattan bile sıkıldım. camdan falan mı atlasam, ne yapsam.
bu başlığı hiçbir zaman anlayamadım.hayır darbe planımız vardı da geri mi çekildik veya fuat avni mi içimizde nedir bu itiraf?çok uzun itiraflar olduğu için asla okumuyorum.
eppur si muove..
Akacak kan damarda durmaz.bunu en iyi sen bilirsin.
toz pembe hayallerin toz olması çok açı verici.
bu kötü kadere bir bende dur diyeceğim. *
aile kavramı çooookk önemli.
geçen sene ramazan ayında parkta yiyişen çiftleri polise şikayet ettiğim doğrudur. kötü mü ettim sevaba girdim.
Şu yatağa yattığımda yorgan ve çarşafın soğuk soğuk tenime değmesini çok seviyorum. Havalar ısınmaya başlamış ama daha bunaltıcı yaz sıcakları gelmemişken... Off ne güzel bir his.
oruç tutsam mı tutmasam mı çok kararsızım...
Yarın iki tane final sınavım var ve ben burada aptal gibi entry giriyorum çalışmak yerine ha ayrıca ramazanın yaza gelmesi beni çok üzüyor sözlük.
Bu gece ramazan davulculuğunu üstleneceğim mahallenin macerasına atılıyorum sözlük. Allah utandırmasın.
Bu yaz çok mutluyum.. herşey güzel olucak inşallah.. sağlık sorunlarımdan da kurtuluyorum..
Az once s.cem bu hayati diye kufrettim ama icimden.
ramazanın ilk günü hafif bir şeylerle sahur yapayım dedim. niyet edeli 20 dakika oldu. acıktım amk.
Sevgilime uyuyorum dedikten sonra tüm gece sözlükte geziyorum. Gündüzde dükkanda işim var diyerek evde uyuyorum.
Sevgilimle sözlük arasında kalsam sözlüğü seçerim.
(bkz: tercih meselesi)
Üniversite ortamı, arkadaşlıklar, eğlenmeler falan da filan. Ben evimi özledim yahu..
bu eve taşındığıma bin pişmanım. örümceği tahtakurusunu geç, evimde yeni bir arkadaşım var. kertenkele kardeş! hayvanları seviyorum ama evime izinsiz girmesi pek de hoş değil. üstelik ''iyi işte ev arkadaşı bulmuşsun kaçırma, kirayı paylaşırsınız'' diyen arkadaşlarım var. yorum yapamiiciim..
insanları tanıdıkça yalnızlığı sevdim.
Çok inatçıymışım ben ya gerçekten. istediğim olmazsa hiç olmasın daha iyi amk. Nokta kadar menfaat için eğileceğime ölürüm daha iyi.
Yegenim ilk goz agrim minnak sevgilim buyuyunce sevgilisine daha once kimseyle opusmedim derse alinirim.
2 yılık doğum izninden sonra yine geldi tipini silktiğimin karısı, kim diyecek olursan sözlük bu patronun eşi, her mailinde taciz eden, adamın canını sıkan göstermelik iyi görünen biri. nefret ediyorum senden.
En karanlik an , safak sokmeden onceki andir.
Yuregiyle gulumserse insan, unutulmaz bir gulus birakir hafizalarda.
Ben allah'a asigim ya once allah'a sonra dogana ay canim benim ya cok seviyorum onu biran once bu romani bitirsemde onu okumaya baslasam.