bugün

ben bencil bir adamım. ama bencilliğim asla para konusunda değil, kişiler konusunda. hayatımdaki sadece bir kaç kişinin iyiliğini aşırı umursuyorum diğerleri önemli değilmiş gibi. sanırım tüm bunlar yetişme şeklimden ve dünyanın bize dayattığı kapitalizmden geliyor.
yanlış olduğunu bildiğim şeyler bana daha cazip geliyor.
Bugün başıma gelen süper ötesi olayı unutamıyorum bir türlü be sözlük. izmirde yaşayanlar bilir Konak'tan 169 nolu otobüs ile Balçova tarafına gidildiğini bugün o otobüs hayatımın aşkıyla karşılaştırdı ulan beni. Neyse efenim hikayeye dönecek olursak otobüse bindim Balçovaya doğru gidiyoruz bir durak var böyle meydan gibi bir yer orda çok kalabalık bir insan sürüsü bindi otobüse ve hayatımın aşkıda onların arasındaydı sarı saçları deniz mavisi gözleri ve sırt çantası vardı otobüse bindiği anda farkettim onu oda beni farketmiş olacak ki suratıma bakıp duruyordu hatta geldi dibime glrdi ikimizde ayaktayız o ara gözlerime baktı yol boyuncada kafasını çevirip beni süzdü hatta bir ara botlarımı ve ceketimi inceledi bende ona bakmaya başladım ondan hoşlanmıştım çünkü bayağı adeta bir avrupalı tipi vardı aşık olmuştum kıza feci şekilde. Konuşsam mı konuşmasam mı falan derken kız indi o ara içimde fırtınalar koptu acaba onu tekrar görebilecekmiydim o otobüste tekrar karşılaşacakmıydık ah sarı kız ah yaktın beni.
Bandırma ya gidecem sözlük .
benim bir arkadaşım vardı, yine burdan. biz bunla tanışalı seneler oldu, iyi de anlaşırdık konuşurduk dertleşirdik. sonra çok sıktı bu.. bana vişne saçlı mı kiraz saplı mi ne sikimse bi kızdan bahsederdi amk nasıl sıkıcıydı anlamadım. ben harıl harıl sevgili arıyorum bundan kurtulmaya bahanem olsun diye. neyse buldum ben kel kör bişey. bu artık yazmaz heralde diye düşünürken gene yazdı. face i dondurdum twitten buldu kapağı yeni açılmış japon yapıştırıcısı yapıştı anasını satıyım. sevgili bulanın arkadaşlarını tanımaması bu olsa gerek filan diye söylendi. herkesin kendi süşüncesi dedim kapattım. kezban falan diyor bana allahın sapı bi kız bulsa da biz de kurtulsak... unfollow ettim gitti.
eskiden mutsuz geçerdi günlerim. Şimdi mutsuz bile olamıyorum. Mutsuz olmayı özleyecek kadar dipteyim. Daha derini var mı bu yalnızlığın ?
bu hayatta kadın olmanın zorluğu gittikçe artıyo.hepimiz potansiyel orospuyuz. saçımız, başımız, kıçımız açık. gece dolmuşa biniyoruz, eve dolmuşla gitmek en büyük hobimiz. hepimiz potansiyel tecavüze açığız. orospu çocuğunun biri gelip becersin diye her şeyi yapıyoruz. hep diyorlar ya; kadın milleti şeytan bunlar. hani?
şeytan olsak bir yavşağın kalkmış bir taraflarını indirmek için o kadar debelenir miyiz, ya da bıçaklanır mıyız, ya da yakılır mıyız?

ya lütfen dokunmayın gencecik bedenlere gidin elinizi zikin ama yapmayın günah be günah...
bütün duygularımı en azami şekilde yaşıyorum. herhangi bir sevgiye bile sonucunu düşünerek korku ile yaklaşıyorum. oğuz atay ın da dediği gibi kötü yaşarım korkusuyla hiç yaşayamıyorum. üzerinden tam bir sene geçmesine rağmen aynı duyguları yeşertip aynı duyguları çürütebildim. bu da derinlemesine bir absürtlükten ibaretleşti. bildiğin bir şeye tekrar nasıl düşebilir bir insan? bu içinden çıkamadığım duruma dayanamıyorum.
bazı başlıkları açıp okuyorum ve diyorum ki bu yazarlar böyle güzel şeyler yazıyorsa bu iğrenç başlıkları kim açıyor.
insanları mutlu görmeyi seviyorum, onları mutlu etmeyi. Gözlerindeki mutluluğu görmeyi. Lakin her aynaya bakışımda, karşımda duran insandan korkuyorum. Onun gözlerindeki nefreti gördükçe, kimsenin mutluluğu hak etmediğini düşünüyorum. O da hak etmiyordu mutluluğu ve o mutlu olmamıştı da zaten. Peki ya diğer hak etmeyen insanlar. Hepsinin ölmesi gerek, bedava mutlu olan tüm insanların ölmesi gerek sanki. Mutluluk ucuz fakat benliğimden daha pahalı benim için. Mutlu olmak için kendinden vazgeçmek gerek sanki, olmadığın bir insan olman gerek gibi.
Çok yanlızım mnskym. Ne sevgili ne de arkadaş yönünden değil değil ama bilmiyorum içim daralıyor hep. Açıkçası tek başıma ölmekten korkuyorum.
24 yıldır hayattayım... iyi kötü bir şeyler yaşadım, tecrübe ettim kendimce. sevindim, üzüldüm, pişman oldum, utandım, mutlu oldum, heyecanlandım, kızdım, sevdiğimi zannettim...

lakin bugün gözlere baktığımda hissettiğim başka bir şeydi. insanın 24 yılda yaşamadığı çok şey olur da, hissetmediği duygu olur mu amk. oluyormuş demek.

hoş geldin, akşam gözlü esmer.
Sevilmeyen sevilemeyen bir insan olduğumu bugün hayat bir kez daha yüzüme vurdu. Kimseye kızamıyorum heyecanlanamıyorum şaşıramıyorum hayat tepkilerimi almıştı zaten elimden sevgiyi de aldı sonunda ne kaldı ki elimde iş kariyer para. insan mutlu olmadiktan sonra parayı nee yapması gerektiğini bilemiyor işte.
Yıllardır bütün herşeyi mutluluk için yapan ben bugün mutsuzluktan yalnızlıktan sevgisizlikten oluyorum zannettim. Hayatıma anlam katacak insanları da ben mutsuzluğuma dahil edemedim ya da onlar girince hayatıma mutsuzluk çıkacaktı ya hayat istemedi belki de. Hayat gerçekten bu kadar zor mu?
özel günümdeyim belim ağrıyo sözlük anasıtını sattımın her derdini biz ekiyoruz ya lan .
din yükünü bize yükle kadın şöyle giyinmeli kadın böyle giyinmeli.
abazasıyla sen uğraş yobazıyla sen uğraş sexi olsan bir dert olmasan bir dert atar yapsan bir dert oo kezban yapmasan yüz veriyo
sevişsen bir dert sevişmesen bir dert. hamileliğini sen çek doğumunu sen çek adetini sen çek ağdasını sen çek.
ciddi ciddi kendime çük taktırmayı yumurtalıklarımı aldırmayı 95lik memişlerimi kestirmeyi kafalarına kafalarına fırlatmayı birde şu adet olmasın diye bir ameliyar var onu yaptırmayı düşünüyorum.
erkek olduktan sonra mı. aktif gay olup hepinizi tutup tutup zikmek gibi bir düşüncem var güzelmiymiş bakalım.
birşeyleri kendime itiraf ediyorum.

O kadar yalnızsın ki yalnızlık fobin olmana rağmen helal olsun lan sana. evden dışarı çıkmıyorsun konuştuğun kimse yok günlerce konuşmadan mal gibi bakabiliyorsun asosyalsin ne çabuk asosyalleştin la sen yıllar önce sosyal bir hayatın vardı şimdi ise elinde bi kaç dakikalığına telefonu alıyorsun sözlüğe entry giriyorsun bu kadar mı yaşantın. Ulan bakkala gitsen "2 ekmek alabilir miyim?" demeye bile zorlanıyorsun. Üniversite dedin dedin geldin aynı kendin gibi asosyal olan mahalleye ne diyim ki ben sana lan artık ölmüşsün gömenin yok yazık sana la.

Rahatladım sözlük sayende yav. Şükür bir gün daha kendimden utandım.
galiba anlık bi empati kurmaya Çalışmam getirdi beni bu hale.kadın olmanın ağır yükü.ancak erkekler adam oldugunda kadınlar iÇin hersey kolaylasabilir.tabi adam Olmayı becerebilirlerse.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)

hadi bi'de bu çıktı, hayırlı olsun..
asla bir ulu itiraf olamıyacaktır.
sank b*k var da geceleri uyuyamıyorum sözlük bi litreye yakın süt bitirdim yine, kendimide bugün yordum ama uyku tutmuyor.
haaa bir de üniversitede açılacak diye de isteksizlik var içimde evin rahatını özlemişim herşey elimin altında uğraşma yok ütü yok ne rahatmış be sözlük 3 güne bu rahatın bitecek olması çok koyuyor valla.
Sözlük toplum içinde osurunca suçu en yakınımdakine atıyorum. Biz ne ara bu kadar karaktersiz olduk sözlük...

(üç nokta koyim de duygusal olsun)
unutamıyorum sözlük. unutmak çok zor amk dünyasında.
(bkz: hedef 1 milyon itiraf)
buraya bile itiraf edemiyorum.. acılarım yiyip bitiriyor beni.
gunaydin sözlük. yine patavatsızlık oldu. biraz fazla gerçekleri yüzüne söyleyince insanların üzülüyorlar, içerliyorlar. bunlarda böyle varlıklar. ben gerçek olduğunu bildiğim için söylüyorum sonra bu insanlar üzülünce bende üzülüyorum. çok konuştun diye kendimi suçluyorum. insanlara gül, aptal aptal hikayeler anlat zaman geçsin torba dolsun senden iyisi olmaz hep tercih edilen insan olursun. ben de onlardan hiç olamadım. lugatıma ters hareketler.
neyse akşam yine oturuyoruz arkadaş gelmiş morali bozuk. sebebi de bir buçuk yıl çıktığı erkek arkadaşı evlenme teklifi etmemesi. sen et dedim. olmaz dedi.
evlilikte sonuçta yasal seks yöntemi diye ben konuşunca haydaa film bana sardı. yok ben efendim nasıl böyle düşünebilirmişim. bu benim fikrim arkadaş sana ne.
bir imza aşkın ispatı mı. yok artık. kadın kendini güvene almak için evlenir erkek de yasal seks yapsın diye. hayatın düzene giriyormuş. belki giriyordur denemedim. ama bu bizim zatı arkadaş zaten sevgilisiyle yaşıyormuş. burası ayrı bir dava. ben şimdi imza olayına çok sıcak bakmayınca ultra modern bir tavır sergiliyorum ya. ben aynı ev olayını duyunca.
adam seninle neden evlensin ki dedim. zaten istediği herşey var. ev, yatak, yemek, temiz çamaşır. adam için imzaya ne gerek var keyfi yerinde. zaten evli gibisiniz. evlenmez o seninle dedim. haydaa bu düşüncem de onlara çok yobaz geldi. yobazlıkla alakası yok sadece türk erkek profilini düşünün adam zaten kısıtlı cennete girmiş çıkmak ister mi. en ufak kavgada da alır bavulunu gider. avrupa da olsa bir nebze tamam derim çünkü yaygın bir şey imza yok ama aynı evdeler, çocuk bile yapıyorlar gayet de mutlulular. bizzat gördüm. ama şimdi bunları çocuk yaptığını da düşünsenize aileler işin içine girer. çocuğum çok ayıp muamelesi görülür.
ben cidden bunu yeni yeni farkediyorum. bir yanım çok modern, özgürlükçü öbür yanımda tutucu, biraz geri kafalı bile diyebilirim kendime. ve bu çizgiler bende o kadar ince ki. karşımdaki insan ondan ona nasıl geçtiğimi anlamaz.

işin açıkçası da kız eski sevgilisiini unutmamış ama bu çok kazanımıyormuş arkasında duruyormuş. s. gidin lan. ben erkek olsam b.k evlenirim sizin gibilerle. çıkarcı pislikler.
zaten daha geçen ay erkek arkadaşından ayrılan bir arkadaş daha var. yok ben ondan bir şey istemedim diye bana anlatıyor. ulan güzel evladım. ev almazsan seninle evlenmem diyen dedem miydi. çocuğun piskolojisini bozdun. çocuk kredi araştırmaya başladı aldığı 2 lira mağaşla. bırakın bu işleri. aşk bu mu?
erkeklerde hiç konuşmasın. onlarda iki bacak arasını o kadar merak ediyorlar ki. en kralı gelse orasını görünce aptala dönüyor. aşk bu mu?
ilişkiler günümüzde maalesef böyle.

onu bunu bırakın da siz hiç kulak ağırısı çektiniz mi. insanın aklına ne aşk geliyor ne para geliyor. bambaşka bir boyuta geçiyorsun. allah hayırlı insanlar nasip etsin, hayırlı bir ömür nasip etsin.
Bazi seyler hayatta bir kere oluyor.

Iffet guzeldir.
Bayan da oldu mu daha guzel.

HaLkin bu kadar cinsellige ac olmasi genc bir kiz olarak beni korkutuyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar