bugün

Ulucuların itiraflarıdır.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)

(bkz: aramaya inanmak)
bugünkü itirafım;

ciddi anlamda bugün çarşıda çok feci azdım, çarşı soğuk, ama çıtırlar kadınlar sıcacıktı.

daracık pantolonlarda ortaya çıkan muazzam hatlar beni mahfetti. 10 gündür de seks yapmamış olmamın verdiği dolulukla gittim avm'nin tuvaletinde mastür çekip oluk oluk boşaldım.

alışmış kudurmuştan beterdir diye boşuna dememişler. bilsem en baştan uzak dururdum seksten.
Görüştüğüm hiçbir kadınla duygusal bağ kuramıyorum. Tek düşüncem öylesine vakit geçirmek.
Daha demin karşı binadaki bir tane teyze kedisine tekme attı gibi ama farkettim ki o kedi bunu oyun olarak algılıyormuş. Tekme sert değil yumuşaktı. O değilde kocasının yediği çekirdekte gözüm kaldı.

Rumuz:gözlüklü cedric.
Seksin hayatımdaki önemi çok fazla. Sürekli hemde.
bu gün sevdiğim bir kişiden vaz geçtim bu güne kadar asla olduğum gibi yaşayamadım hep bir maske ile(mecazen) hep kendimi gizledim.
Sanırım bir şekilde kavga, gürültü, şiddet yüklüyüm, özellikle şu sıralar. Ya da insanlar gelip benim canımı bilerek sıkıyorlar. Hangisinden dolayı ortalığı ateşe veriyorum bilmiyorum. Ama bir gün o ateşin büyüyüp beni yutmasından korkuyorum.
Mutsuzum yalnızım sanki bir boşluktayım bu aralar.
konuşmak istemediğiniz biri sizi aradığında açmayıp geri döndüğünüzde açmaması. cidden bu beni mutlu ediyor. hemen bir kere çaldırıp kapatıyorum, görevimi tamamladım dercesine.
Yatağıma pembe çarşaf serdim.
Evet ulu, itirafım çok değişik.
Öyle bi betimledin ki benim de canım çekti. Bu da benim itirafım olsun.
Vay be ne alemler var dedirtir. Benim itirafım yok bu itiraftan sonra.
Resmen yaşadım ve hissettim o duyguyu benimde canım çekti valla.
Görmüş kadar oldum eyvallah.
Doğada üşümeden uyumak istiyorum.
Sözlüğe giriş amacım kafamdakileri kelimelere döküp bazen boş , bazen dolu konuşabilmekti . Ancak saçma sapan insanların olayları içerisinde buldum kendimi ve umarım bu hesabı kapatıp gitmem .
Eski futbolcuyum. Bilin bakalım kimim.
Sıkılıyorum evde lo.
Şuan çirkin yüzlü güzel vücutlu kadın kriterine uygun birinin götüne hasta oldum. Niyetimi bozduracak bana yeminle.
Uyku tutmuyor sözlük.
Yine bir akşamüstü, yine sıkıcı bir pandemi günü.

Eski uçarı hallerimden eser kalmadı. Şu yasaklar kalksa tamamen gezmeye çıkıcam.
Aşırı seks isteğinden delirmek üzereyim.
Şu haftada bitse de tatile gitsek.