bugün

pkk, ypg, ışid mışid ne kadar sikimsonik örgüt varsa hepsinin amına koyim. orospu çocukları ülkeyi ne hale soktular.
kalbimin üzerinde tepinmek istiyorum. daha da fazlasını hakediyor.
atom bombası üretseydik böyle olmazdı ne işidi ne pkksı ne ypgsi atardık dağ taş temizlenirdi bence.
Gündemden ayrı bir itirafım var Sözlük bu yıl dershaneye başladım ve ortamı ne yazık ki sevemedim gecen sene kendim bireysel sınavda ki istek ne yazık ki yok ne önerirsiniz Sözlük yardım istiyorum.
itiraf edeyim,itiraf ayağına siyaset kasan adamlarda 2 gram beyin olmadığı kanaatindeyim. adam itiraf diye ışid e pkk ya falan sövüyor. arkadaş ne alaka yahu,ne alaka ?
ölüm çanları bizim ailenin üzerinde çalıyor malesef. 3 ay önce (babamin babasi) dedemi kaybettim henüz daha onun acısını içimizde soğutmamışken, simdi diğer dedem yoğun bakımda ve herkes ümitsiz.en fazla iki gün ömür biçtiler.sanki müneccim boku yedi hepsi.allahın işine karşılır mı? ister bir gün yaşatır, ister bir sene. onlar da ne yapsın, görünen köy hesabı. neden atarlandıysam doktorlara?

annem haliyle perişan. bir de patavatsızın bayraklısı teyzem var,bu gün aradı kadını; gözlerini kapatmışlar ölüme hazırlıyorlar, diye. ulan ayıptır yahu, bu kadınında coluğu çocuğu var(annem yani). ya kalpten gitse, ya tansiyon fırlasa zaten panik atak kadın, çamaşır dolabı kapaklarından korkuyor. alıştıra alıştıra söylemek diye birşey var.koskoca kadın olmuşsun 3 tane kızını evlendirmişsin. azıcık mantık yahu.
gece gece teyzeme de iyi giydirdim. özünde iyi kadındır ama, ekmeklidir vs.

yani anlayacağın . bu sene bizim ölüm yılımız olacak gibi.
olmasın ama ya. annem dayanamaz.
gelen giden başlık açıyor siktiğim yerinde.

otur lan ana başlıklara yaz ne yazıyorsun?

sonra da der ki "okşo sozlok bozdon noyo oyo?" diye.

bak lan oraya kaç tane başlık var sonra buraya bak.

ulan hadi açıyorsun da bari adam gibi entry gir.

başlığı açıyor salakça bir tanımla entry'yi giriyor.

ulan ah ulan ah.
8 bin lira maaşım olmasına rağmen, ek hesaplarım full ekside ve daha 1 sene ödemem gereken bin tane borç var ve çok alakasız şeyler, ay sonu pederden harçlık alıyorum amk.
Defterim dolsa da suçlarla, siyahtan korkmam.
Saat 3 oldu bende felaket bir baş ağrısı. Pazartesi görünümlü çarşamba. Ve sabır.
bok gibi hissediyorum.
Sülalemin yarısı kemalist, diğerleri kızıl solcu. Ben kızıl solculardanım, kemalist tayfa bizi sevmez biz onları sevmeyiz. Yalnız anlam veremediğim olay, gezi direnişinde hep beraberdik kardeştik, devlet atatürk' ün kafayı bir de bayrağı yaktıktan sonra, suçlusu bizmişiz gibi bize sallıyorlar. Kaos ortamı yaşanıyor şu anda, sosyal ağlarda filan birbirimize sataşıyoruz. Bizimle başa çıkamıyor kemalistler fakat çok kafa sikiyorlar. Yani kitap okusalar gam yemicem ama kitap bile okumuyor bu geri zekalılar, bir tek nutuk okumuşlar, onu da anlamamış mallar, yanlış anlamışlar, oradan saldırmaya çalışıyorlar. Bu kemalistler gerçekten salak... Devlet maymunun gözünü açar ve kaçar, kolay gelsin herkese.
(bkz: ateistim ve ışid i şimdilik destekliyorum)
Ateşim çıktı ve evde yalnızım. Yanlızlık hasta olunca daha da bir zormuş.
attığım twitlerdeki gibi bir hayat sürmüyorum. tamam, kendi hayatımdan bir şeyler katıyorum ama o kadar deli değilim ben ya! anlattığımdan daha fazla olma ihtimali var o kadar yani.
sarhoşum.
Ailemi çok özledim, uzun zamandan sonra ilk defa bu kadar çok özledim. Oysaki onlardan kaçıyordum.
Ders programını karıştırıp 9'da zorunlu dersim var diye uyumadım. iki saatlik yol gideceğim için.
Ders 10'da başlıyormuş. Yoklama alınmayanından.
Hay anasını ya.
bazen cok acimasiz ve sogukkanli bir insan oluyorum. bana yapilan pisligin intikamini cok fena aliyorum, sonra uzuluyorum ama haketmisti diyorum. hele de aldigim intikam yuzunden sarsilan, "kontra ataktan gol yedim" diye ava giderken avlanan olunca ayri uzuluyorum. keske yapmasaydim diyorum ama baska turlu akillanmiyor bazi adiler. en azindan baskasina pislik yapmaz artik diye kendimi avutuyorum.
Okula gitmek istemiyorum . Okumak istemiyorum. Ruhum ve bedenim şu an savaş halinde sanki . Yorganın dışı çok soğuk ve belirsiz
Tebrik ederim, her şeyi bok ettim.
itiraf edeyim son parama otelde iki kişilik yer ayırttım. (bkz: 250 tl)

kredi kartı borclarım combo yapmış almış başını gitmiş internet elektrik su faturaları extra had shot.

bu durumda bile yaptığım hovardalık tan pişman değilim.
çelik kapıların standart kilidi dışında üstte de ikinci bir kilit mekanizması var. üstteki kilit genelde içeride elle çevrilip kilitlenen tokmağa bağlı. örneğin gece kapınızı kilitlemek istiyorsanız alttan anahtarla çevirmek yerine üstteki tokmağı bir iki tur çevirirseniz üstten kilitlenmiş olur. annem de gece geç saat olunca tokmağı çevirip içerden kilitliyordu bugüne kadar. geç saatlerde eve geldim baktım yine kilitli annemin kapıya gelip tokmağı çevirmesini bekledim. ancak elimdeki üst anahtarın kilidi açtığını yeni fark ettim. bunca zaman annemi uyandırıp kapıyı kilidi açmasını bekliyordum. nasıl böyle bir salaklık yaptım bilmiyorum.
kendimi yemekten feragat ettiğim zamanlar kahve molası veriyorum.
benim uykum var sanırım. şöyle ekiz yatak olsa da uyusak he züleyha?
güncel Önemli Başlıklar