bugün

yarım saate gelmezsem bilin ki uyumuşum.
uyuma numarasıda yapabilirim.
zaman başlasınn.
saclarim islak simdi uyursam yarin kesin hasta olacam. Ama canim kurutmak istemiyor.
Seneler boyunca durmadan aynı günü yaşamak isterdim...
Ulan bir kişi de insanlıktan anlasın lan, bu yaştan sonra bana ''insanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum .s.s'' tarzı yazı yazdıracaklar ergen gibi, tanıdığım herkes mi aynı olur arkadaş?!
Ahım çıkacak senden. Bunun böyle olmasına Sebep olan herkesten. Kimse kuru bir özürle kurtaramaz yakasını. Ya ben giderim, ya da ben giderim.
itiraf ediyorum 2014 kpss sınavında 88 soru yapabildim.
bir kadın iki erkeğin olduğu ilişkiler en sevdiğim ilişkidir.
Eşim bir yemeği yaptığı zaman o yemeğin şu anda dünya üzerinde yapılmış en güzel yemek olduğunu duymak ister.

Aynı yemeği 2. Yaptığında eğer ilki kadar güzel olmamışsa ve es kaza ben bunu söylediysem bir daha asla o yemeği yapmaz.

Sırf bu sebeple evde kek, sütlaç, nohut v.s. yapılmıyor ve görünüşe göre bir daha asla yapılmayacak.

artık korkudan yemekler hakkında hiçbir olumsuz şey söyleyemiyorum. Hepsi dünyanın en güzel yemeği benim için.
bazen nalet edersin bu dünyaya.

eski bir kız arkadaşım vardı. kız arkadaş dediysem bildiğin normal arkadaş. en son nişanlandı diye duymuştum. kötü bir kansere yakalanmış bu genç yaşta. uğraştım telefonunu buldum aradım az önce.

+duygu nasılsın bakardi ben.
-aa bakardi iyiyim sen nasılsın.
+bildiğin gibi, iş güç. sen gerçekten nasılsın?
-duydun demek ki. açık açık söyleyeyim mi bakardi?
+söyle tabi.
-bakardi ben bir sonraki yaz mevsimini göremicem.
+...
-sen bari susma, alıştım artık. yakın zamana öleceğimi bilmek.. anlatamıyoum çok farklı birşey.
+nerdesin sen şu an.
-çeşmede yazlıktayım.
+yarın basıp gelicem yanına. nişanlın?
-* kim bilir nerdedir.
+amk ben onun. kusura bakma küfür ettiğim için.
-kusur bana baktı be bakardi, sen küfür etmişsin çok mu.
+yarın yanına geldiğimde konuşuruz duygu. ne getireyim sana gelirken, canın ne istiyor.
-sen gel yeter.

kapadık telefonu sonra. ne diyim ki, daha 27 yaşında ulan...

onca şerefsiz, onca orospu çocuğu, onca pezevenk kanlı canlı yaşarken, neden bu melek gibi insan, neden neden neden?
yine baştan, elde var sıfır.
Sözlük evrim geçirdim son 2 yıldır önceden konuşmamın hayal olduğu kızlar şimdi yanaşıyor ben tersliyorum sözlükçüm.
genel yetenekli olduğum kadar, genel kültürsüzmüşüm.. * *
arkadaşlarla bi proje dahilinde tatile götürülmüştük. akşamları çok fazla sivrisinek vardı. tatilin üçüncü günü herkes sinek kovarını bitirmişti. bende bitirmiştim arkadaşlarla sinek ilacı almak için büyüklere danışmıştık ama nafile. yoktu vermediler . ben ve iki arkadaş yan odada kalanların sinek kovarlarını çalmıştık.1 hafta boyunca biz rahattık ama onların başı sineklerle fena halde dertteydi sözlük .
Kafam bozuk
Gönlüm soluk
Dilim donuk
Bu dümende...
nolsun be sözlük işsiz güçsüz dolaşıyorum ortalıklarda sorunlarımla ben...
Sözlükte yazım hatası yapmamak için sürekli tdk Sözlüğünü kullanıyorum.
Bu çocuk bana nasıl teklif eder diye düşünürken eğlence için çıktığını öğrendim iki haftada terketti beni .
en yakin arkadaşımın sevdiği çocukla çıktım herkesten habersiz bir ay sonrada sıkıldım ayrildim .
ağustos 27'de budapeşte'ye gidicem sözlük abimin yanına. oradan belgrad/sırbistan'a geçeceğiz. eylül'ün 10'una kadar oradayız. sırp kızları güzelmiş diyorlar. * ve sonra da almanya... okul mokul ne varsa bırakıyorum. abimin doktora süresi boyunca oradayız. daha sonrasında amerika'ya geçeriz diyor. oradan sonra yollarımız ayrılabilir ama türkiye artık benim için uzaktadır.

korkmayın lan yine ara ara gelip yine trollük yaparım. sıkıntı yok yani.
ne umutlar bağladığımız kpss elimizde patladı. hayırlı uğurlu olsun. nasıl bir boşluktayım bilemezsin. şimdiden eksiklik hissetmeye başladım. neyse ki uzun sürmeyecek çünkü agustostakı sınava calısmaya başlayacağım. ama keşke pazartesi kalkınca gideceğim bir işim olsaydı, bu kadar koymazdı emeklerimin çöp olması. sınavın analizini yaptım durdum kafamda; şöyle olsaydı vs gıbısınden ama sonuç degısmeyecektı bılıyorum cunku bu kadarmış nasıp. ıkı pısmanlıgım var sınava daır: keşke bu kadar çalışmasaydım. cunku calısmakla olacak bır sınav degıldı. dıger pısmanlıgım ıse keşke battı balık yan gıder deyıp bos bırakmasaydım soruları. doğruysa çıkardım yoksa batardım. su an aradayım. bır seye yaramaz alanda yanı. ama gerçekten uzuldum sozluk. cok emek verdım biliyorsun değil mi? kolay sorsun demiyorum ınsan gıbı sorsun dıyorum. oyle sorular olmaz olsun. içimin rahat olduğu tek nokta şu: ben bir sene daha calıssaydım da yapamadığım soruları yıne yapamazdım. kpss seçme sınavı falan degıl. çok bılmıs mılletı gectım aıleme karsı cok mahcubum. bır kez de tamam bıttı dıyemedım su sınavlar konusunda. utanıyorum ne deyım.
işim de yok. arasam da bulamıyorum. işim olaydı tesellim olurdu.
hiç mi olmayacak acaba. kötüyü istemiyorum tabi ama hayırlı olan da gelsin artık. gelmeyecekse de net şekilde haber versin. allah dese ki şeffaf rahat ol emeğinin karşılığını vereceğim bu dünyada, senin de güzel mutlu bir işin olacak. tamam diyeceğim rahatım. işim olsun ne olursa olsun demiyorum elbette, hayatımdaki güzellikler devam etsin, güzel de bir işim olsun istiyorum. şer istediğim yok yani. sınavlar dışında benım nerde ısım olacak ki? meslegım bıle yok kı çıkayım da iş arayayım. aradım gercı ama bulamadım. o yüzden tek cıkıs sınavlarda. onlar da ya olmuyor ya da mülakatta patlıyor. zekamda, kapasıtemde bır sorun mu var acaba dıyorum- olabılır ayıp degıl- gecmısımde bunu onaylayacak bır sey bulamıyorum. gerıye nasıp kalıyor. nasıp dıye dıye...
ben de haftasonları arkadaşımla, sevgılımle planlar yapmak, güzel vakıt gecırmek ıstıyorum, haftasonlarının bır anlamı olsun ıstıyorum. bır "ohh" demek ıstıyorum. cok sukur rahatım, ıyıyım, mutluyum ama tamamlamaya calıstıgım eksıklerımı tamamlayamıyorum. allah başka dert vermesın ama cok mahcubum ne yalan soyleyım.
Hicbir yere hicbirsey yazmak istemiyorum.Samimiyetsiz insanlarla konusmak istemiyorum.Sadece guvendigim insanlarla konusmak istiyorum.Su guven denilen duygu ne kadarda degerli bi duygu .Sayilari okadar azki.Yada uzaktalar.Bu yazin gecen yazdan bi farki yok.Bu yilin gecen yildan bi farki olmadigi gibi. Belki bu yil benim icin farkli olur.Kimbilir.Simdi okudugum kitapta yazan bi cumle "affetmek kendine iyilik yapmakmis"diye.Ben niye kendime iyilik yapamiyorum??affedemiyorum bana yapilan bi yanlisi bi sozu ?bir davranisi?Neden kin tutuyorum?yuregimde bu yuklerle yasiyorum??Belkide hayatimin tek basarisizligi bu.Affetmeyi basaramamak.sonra bi sairin bi sozu geliyor aklima "affettim ,cunku senden vazgectim."kafiyeli ama anlamsiz geliyor bu soz bana.Affetmiyorsam vazgecmisimdir ben.Affetmediklerim ;vagectiklerim.bu kadar.net.Yine kitap okumaya basladim.Bu iyi bigelisme.Oysa cok zor gunler.Kimseye yuregimi gostermemem gerektigini bi kez daha hatirladigim gunler.Sadece bana deger veren insanlarla muhatap olmam gerektigini hatirladigim gunler.Digerleri cemberin disinda kalacak.lafta degil davranista "deger".Ben lafa degil icraata bakarim sozunu hatirliyorum bi an.Ve diyorumki Bana iyi gelen insanlari istiyorum hayatimda,beni yormayanlari.Beni dinleyenleri .Beni gercekten sevenleri.
amk kpss de matematiği ful salladım. sayısal loto gibi işaretledim. eğer atanırsam loto bana çıkmış gibi olur lan. napayım amk zaman yetmedi bende baktım cevap anahtarında o kısım bombos duruyor allah ne verdiyse karaladım. anlayacağınız işimiz allaha kaldı.
Adam çıkmış meydanlarda atatürk diyor. Lan koskoca kpss de bir tane atatürk ilkelerinden soru sordurtmamışsın göçme yerleştirme merkezine sonra gelmiş bir de atatürk diyor. Yok milletimiz, yok atatürk bik bik. Dinlemedik, kapatıyoruz tabi alışkanlık oldu artık. Ne yavşaklık lan o konuşmada yaptığın! Senin tayfan atatürkten haz etmez yalnız koçum, yanlış oynadın, bok ataydın iyiydi onlar için.

Not: tv ye ülkemin cumhurbaşkanı, başbakanı çıktığında zap yapmama lüksüne sahip olmak istiyorum sözlük. Ayrıca konularda adaletsiz soru dağılımı yapan sisteme de lanet olsun. Kadron senin olsun lan it! Münasip yerine sokarsın!
yemin ederim ciddiydim o şans işinde. risk budur demediğim için anlamadın tabi. neyse sağlık olsun. bol şans.
Biz mahallece bamya severiz ve yeriz.
güncel Önemli Başlıklar