bugün

Ne zaman içimden kendimi kesme, kanımı içme isteği gelse gidip yahni yapıyorum sözlük.

Kendimi kestiğimı düşleyerek et doğradığım için de o yemeği asla yiyemiyorum...

(bkz: Afiyet olsun) *
Bu kararsızlık beni çıldırtabilir.
eski kız arkadaşım tekrar yazdı. Konuştuk falan. Sonra tekrar gitti. Ben düştüm bu hataya tekrar tekrar. Siz düşmeyin.
Artık yaslandıgımı düsünüyorum sözlük 18 yasında beyaz saclı göz altı morarmıs biriyim hic kimseyi sevemeyen herseyden tiksinen biri oldum cıktım bu ortamlar bana göre degil istedigim ise tek bi insan 4 yıl öncesine dönebilmek ve o günleri bugunkü kafamla yasayabilmek.
Saatlerdir telefonuma tek bildirim gelmedi. Allaaaağnı seven mesaj bişi yazsın olmadı whatsapp şeedsin. Yalnızım lan halden anlayın.
Ağlamak istiyorum sayın seyirciler.

Edit: O kadar da istemiyormuşum aslında.
Aranızda takla atmadan yem isteyenler var. Onlar kendilerini biliyor.

Olmaz öyle. Takla yok yem yok!
suanı beklenendir. evet sözlük ibneligine ilk entry olabilmek için bekledim, ve bunu altımda ki herkes yaptı ezikler.

00.00 dan sonra en çok eksi yiyen yazar için (bkz: burakyorucu)

o değil de beni skype ta yüz üstü bırakıp uyudu gene ya, konuşurken bir anda uyuyan sevgilim var benim.
Sen mutluysan ben kahroluyorum.
kızlar uzak dursun yeter erkek adam erkek siker.

http://galeri.uludagsozlu...-adam-erkek-siker-471981/
daha ilkokul 3'te aşık oldum sözlük.
senin ben amına koyayım.
Bu 23 nisan'da kızım ilk defa halk oyunları dansı yapacak. Çok heyecanlıyım. Kızımdan çok ben merak ediyorum nasıl yapacağını. Artvin yöresinden atabarı şarkısında oynayacak yavrum.

Bu vesileyle tüm çocukların 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun. Özellikle çocukluğunu yaşayamayan, doğu toplumlarında çalışmakta zorlanan ve çocuk işçi olan, türkiye ve orta doğu ülkelerinde erken yaşta evlendirilip çocuk gelin olan, uzak doğu'da seks turizm'inde çalıştırılan çocukların bir kere daha kutlu olsun. Lütfen çocukları açmadan soldurmayalım, bırakalım çocuklar çocuk olarak kalsınlar.
Yemek yapmayı bildiğim halde öğrenci arkadaşlarımın evine gittiğimde bilmiyorum diyorum çünkü kötü yorum yapıp şevkimi kırmalarını istemem.
ilkokul 4-5. sınıftayken bi kaç defa altıma sıçmıştım.
23 nisan'da koltuğa ben geçsem Meclisi feshedip kaçardım.
Bu gecede karşımdakine kadeh kaldırıp kalbimdekine içiyorum.
25 30 yaş üstü kadınlara prenses gibi davranıyorum. onlarda bunun özlemini yaşıyor bu bir gerçek.
Kendimi o kadar çaresiz, iki arada bi derede hissediyorum ki içimden tüm bunları yazmak bile gelmiyor, gelse bile yazamam elim gitmez. Allah yardımcım olsun.
şurada durmadan nesilleri ezmeye çalışan zibidilere inat gittim eski hesaba geri döndüm sözlük.

küfür etmeyeyim diyorum da işte yine de zorluyorlar insanı. kendileri tdk'ya ömürlerini vermişler .mına koyim sanki.
Sörvayvır daki bi çocuk akrabam çıktı sözlük. Sghaak
Valla he. Akın mı neymiş adı. Uzaktan akraba. Akraba denirse artık.
Annem iZliyordu programı.
"Aaa şu bilmem nenin torunun kardeşinin şeysi değil mi". Dedi. " ay valla o, amma da büyümüş" diye de ekledi.
Ben şahsen izlemiyordum programı.
Akınmış adı. Ama şöyle oldu; arkadaşlarla oturuyoduk. Konu sörvayvır dan açıldı, tam diyecektim ki, akrabama saydırmaya başkadılar sözlük, öğrendim ki sevilmiyor bu çocuk. Allah allah bi insan bu kadar mı pislik olurmuş. Gelen sövdü giden sövdü. Sus pus oturdum diyemedim bi şey.
Sevmiyorlarmış çünkü; erkekler iri oluyor, kızlardan daha çok yemek yemeli demiş.
Benim akrabamdan başka şey beklenmezdi zaten sözlük.

Akın karşim sen raat ol. Çık hele bi hepsinin inlerine ineceğiz inlerine. Agagssg.
nasil kürt oldum, anlatıyorum.
dogum gunumden bugune kadar hep kürtlerle arkadaslik ettim. cesitli sohbetlerde bulundum. dahasi gelmişemli gitmişemli konuşmaya başladim. durum daha da ilerledikçe soru sormak için mi ekini kullanmiyor, fiillerin son hecelerini uzatarak soru sormaya başladım. ane ahmet geldiii veya ane ahmet gelmiiiş? gibi. istanbul ankara gibi buyuk sehirlerde dolasirken kalabalik gordugumde çivili molotof atasim geliyor, bir araba dolusu c4u patlatmak istiyordum. eşeklerin sirtina kaçak telefon, benzin yukleyip mayinli yollardan gecirme fikri çok cazip geliyordu. eve kaçak elektrik bağlama fikri ise kalbimi küt küt attırıyordu. daha fazla bekleyemezdim ilk iş olarak tc kimliğimi yaktım. artik hastahaneye gidip tc kimligim olmadigi için dövlet bize bahmiy diyebilecektim. kürt estetik ve plastik cerrah bulmak ise ikinci işim olacaktı. çeşitli zorluklardan sonra bir tane bulabildim. vucudumda yapacağım ilk değişiklik martı kaş modelini tercih etmek oldu. internetten bir kaç modele baktim ve en beğendiğim pelikan modeli oldu. şu yanlardan sakalla birleşen ortaya doğru kalınlaşan model. ameliyat masasına bok sarısı tuvalet terliği ile giderken, her biji sari terlik ve megri martı megri diyordum. nihayet ameliyat başarılı geçmişti ve ait olmak istediğim ırkın fenotipine bürünüyordum. ameliyattan sonra ćocukluk arkadaşım serhatın koy evine gittim. bana uygun bir meblaya eşeğini satmasını söyledim ve kabul etti. eşeği almamın nedeni kaçak mal taşıttırmak değildi. kürt olmanın ikinci şartını yerine getiriyordum. ahırda eşeğin beline ince dokunuşlar yapıp kalçalarına dokunuyordum. sallanan kuyruğu beni acayip tahrik ediyordu. kemerimi açtım ve pantolonumu çıkardım. ritmik hareketlerle eşeğin arkasında gidip geliyordum. orgazmın bulutlarında uçuyordum adeta. neredeyse tam bir kürttüm artık. ikinci ameliyatım, vücudun olur olmadık yerlerine kıl ektirmek olacaktı. katologdan modellere bakarken "doğuştan kazaklı" modelini beğendim. sırt kıllarıyla göğüs kıllarının ahenk içinde birleştiği modeldi bu. zorlu ameliyatın ardından, kendime tam bir kürt oldun mahoo diyordum. sıra şimdi kıyafetleri yenilemeye gelmişti. en alakasız renk kombinasyonlarını bulabilmek için kürt sanatçıları örnek aldım. kırmızı gömleğin üstüne yeşil sarı çizgilere sahip kravat aldım. füme rengi pantolonun altına sivri uçlu parlak siyah ayakkabı ile kombinimi tamamladım. evime geldim, kaçak elektrigim ve cayimla omrumu tamamliyorum simdi.
birbirimize rastlamadan evvelki hayatımız, sahiden birbirimizi aramaktan başka bir şey değilmiş be adam.
Z: 6,5 yaşındaki yeğenim.
P:pazartesigiydimfesi

P:hadi karşıya geçelim zeynep..
Z:yaya geçidinden geçelim dayııı..
P:hmm peki.
Yaya geçidine gelinir..
P: hadi koş koş koş araba geliyo..
Z:yaya geçidinde koşulmaz dayııı..
P:hmm peki..

6,5 yaşında biri eşşek kadar adam olan bendenizi 40 saniyede iki kere yerin dibine soktu lan,örselendim resmen.
Ben böyle değildim sözlü valla bak hiç böyle değildim.
Haydi hayirlisi.
güncel Önemli Başlıklar