bugün

tanışalı ve ayrıları toplasan bir ay olmadı. işten güçten konuşmaya fırsat kalmıyor diye sms paketi aldım. e ayrıldık gitti umurumda da değilde ben bu 12000 küsür sms'i ne yapacam şimdi. her ayrılıktan sonra elimde kalan tek şey günlük hayatta hiç kullanmayacağım konunşma ve sms paketleri oluyor. komik mi diyeyim tuhaf mı ilginç ya? ya şimdi koca adam elaleme zırt pırt mesaj da atamam ki, mesaj dediğin kız kısmına atılıyor. neredesin, ne yaptın geldin mi, gittin mi uyudun mu falan filan işte.

neyse salla gitsin gereksiz bir detay gereksiz şeylerle beynimi meşgul etme huyundan bi vaz geçemedim?
hakkariye kar yağmaya başladı. 3.5 metre yağabilirmiş. Heyecanlı bir bekleyiş içindeyim.
şimdi işe gitmek zor geliyo. ama yapacağım iş sıcak bir odada bilgisayara döküman geçirmek.
olum tam anlamıyla mala bağladım bugünlerde. *
sabah erkenden aydına gitmem gerekiyordu, 9da orada olmam yeterliydi. 8de yola çıksam otobandan basıp 1 saatte izmirden aydına varırdım.

telefonu saat 6.30a kurdum, ertele ertele ertele 7de sürünerek kalktım yataktan. duşa girdim çıktım, fırından boyoz aldım geldim güzel bir kahvaltı yaptım, saat tam 7.40de evden çıktım.

arabanın başına geldiğim an dünyam yıkıldı, anahtar yoktu. orama baktım, burama baktım ama yoktu işte. evden çıkarken aldığımı hatırlıyordum sanki. yedek anahtarsa kaybolalı aylar olmuştu. yıkıldım çöktüm resmen.

geri döndüm eve ve altını üstüne getirdim ortalığın ama namussuz anahtar yoktu. az önce volkswagenci arkadaşla görüştüm ''bakardi abi sana anahtar yetiştiremiyoruz'' dedi, haklı eleman, valla haklı.

her şerde bir hayır vardır hesabı bu işler. 2 aydır kayıp olan bir saatim vardı onu buldum az önce ehehe.

o değil de anahtarı ararken ayak serçe parmağımı koltuğun kenarına vurmasaydım iyiydi. *

öffffff nerde bu anahtar ulan!
sözlük birazdan self evaluation formuydu, lesson plan iydi saçma sapan işlerle uğraşacağız. eğer onlar olmasa ne güzel uyuyacaktık ne güzel off.
ulan yeni klavye aldım çok feci yazasım geldi girdim baktım sol frameye adam akıllı yazacak başlık bulamadımm herkes trolleşmiş be sözlük kalite yerlerde ve artık gerçekten çekilmiyor nerde eski uludağ sözlüğün sıcak aile ortamı nerde uludağ sözlüğün kalitesi burdan soruyorum moderatörlere mutlumusunz ulan.
teşekkürler makina.
yine işe geçkalıcam ve bu benim suçum.
(bkz: uyku)
(bkz: iett)
lanet tarağın üzerinde 12 mm yazıyordu 3 numara oldu saçım kendi belamı kendim verdim sözlük, favorileride düzgün kesemedim biri uzun biri kısa. kafam çok üşüyor sözlük.
Yemin ederim kafeye gidip garsonu kesicem diye cebimde para kalmadi. Burslarim harcliklarim hepsi gitti bugun aile fertlerinden topladim yarin nasil alcam bilmiyorum ama bildigim tek sey artik yeter be oglum azcik sev beni. Sakaryada okuyorum ama hep istanbuldayim gidemiyorum okuluma lan.
allahtan bir isteğim var geriye dönük. bir şans istiyorum birini cezalandıracagim, bir sans sadece.
ordan burdan alıntı yaparak entry'ler girmeye çalışan zat.
biraz ergen tribi olacak farkındayım ama, sıkıldım be sözlük. etrafımdaki sahte insanlardan çok sıkıldım. kendi derdini anlatıp rahatladıktan sonra sen bişey anlatırken hayırlısı demelerinden, işi düşünce aramalarından çok sıkıldım sözlük. öyle bir hale geldim ki kendime bile yabancılaşmaya başladım sözlük. kendimi tanıyamıyorum artık. yeni insanlarla tanışmaya korkar hale geldim sözlük, onların da sahte olacağını biliyorum sözlük. uzun zamandır durum böyle sözlük, sıkıldım artık değişssin bazı şeyler. saçma sapan bişey yapmaktan korkuyorum sözlük. biliyorum yediğim önümde yemediğim arkamda ailem yanımda vs. ama yaşama sevincim yok be sözlük. her gün okula gidip gelmekten, milletin saçma sapan muhabbetlerini dinlemekten bıkkınlık geldi sözlük. yardım et sözlük. iyi günler sözlük. kendine dikkat et sözlük.
daha ne kadar uzaklaşıcam insanlardan bilmiyorum. sizinle bir alakası yok, ben mal ve odunum. söyleyeceklerim bu gadar.
ben erkekler dünyasında kendimi kabullendirme çabalarındayım galiba *. bizim türk erkekleri de kadından emir almaya alışmamış durmadan yokuş yapıyorlar. yok olmaz bu iş oyle olmaz. yani illa benim mi erkek olmam lazım tipine ettiklerimin. ağzımı bozayım sonra hayvan gibi bağırayım. aynı dili konuşmuyoruz abi diyor bana ulan sen hangi dili konuşuyon.* bir kadını mı dinliycez ya git allanı seversen.

rahatlama biçimi olarak küfretme. yok kadına küfretmek yakışmazmış. bencede yakışmıyor. ama kadından kadına değişiyor bu. bazı kadınlar küfrederek detoks yapıyorlar. yoksa orta yerinden çatlarsın. bunlar küfür bile sayılmaz. latife latife bunlar.* dolap ne zaman olur zamana bakar diyor bana bak bak densizin kurduğu cümleye bak hele. portlak gözlü dinozor seni. yani illa belden aşağı dövüşücem sizinle. sinsiler sizi. kadından çok dedikodu yapıyorsunuz. sonra erkeğim ben. yılanın başı bellide ezmek için zaman lazım. çok sinsi, çok hain. *
rengini çözemedim senin diyor. ulan sen herkesin yüzüne gülüp arkasından konusuyorsun. işine gelmeyince dayak atıyorsun o zavallı insanlara. kaç mimar dayak yemiş bundan. zibidi. ben zaten bir erkek olsaydım şimdiye dişlerini eline vermiştim. *

iyi ki varsın be sözlük seninle dertleşince içim hafifliyor. bunları kimse dinlemez. dinlese bile sıkılır. ne diyon sen ya falan diye kulak arkası eder. bende bunu bildiğim için kimseye söylemiyorum.
Çakacağım ona kaçışı yok.
Sanırım depresyondayım. Okula gitmememin, günün 20 saati uyumamın baska bir açıklaması yok. Etrafımda kimseyi de istemiyorum zaten. Gitseler de kurtulsam diye düşünüyorum.
az önce lana del rey'i ilk defa dinledim. born to die şarkısı oldukça güzeldi.
bir erkeğe mesaj yazarken bana nasıl kıyacaksın yerine, bana nasıl kayacaksın? yazdım.
1 saat önce çok değişik seviştim hatunla.
Bu siralar hayatim cok olayli geciyor.bugunde oyle.ama bugün kotu, pek iyi degil.
ustelik cok yorgunum ve uykuluyum.
Allah sonumu hayretsin.
birkaç aydır küfür etmiyordum sözlük, bırakma kararı almıştım. çok sinirlenmedikçe, zor durumda kalmadıkça küfretmiyordum. hoş bir şey değil sonuçta biliyorum. ama çok sıkıldım artık sikimde değil. garip bir his var içimde ama hiç bir sıkıntımda yok çok şükür, anlayamıyorum.

bu da böyle boktan bir itiraf yazımdır. saygılar.

there ain't no grave can hold my body down...
http://www.youtube.com/watch?v=i9DirXo_-xQ
Birinden çok hoşlanndım ama olmayacak sanırım, tam bir ergen çıktı. Hayallerim yıkıldı.
ayna karşısında spor yaparken bacaklarımı izleyip ilginç bir şekilde mutlu oluyorum. son günlerde farkettiğim saçma sapan bir özelliğim daha!
sözlük 6 yıldır bifiil çalıştığım sektörden ayrıldım. tam da uzman kıvamına gelmişken. e-ticaret ve bilişim sektörüne gireyim dedim, hani geleceğin mesleği ya, hani herkes sike sike internete mecbur ya... Hayırlısı be gülüm diyorum kendi kendime. Ha bu arada 1 ay içinde bankalardan götümü kurtarmam lazım o da ayrı bir konu.
gündüz şarabı insana eskiyi hatırlatır. eskiyi hatırladıkça pişman mıyım değil miyim arasında gidip gidip geliyorum. buradan geçmişime bir mesaj yollamak istiyorum sözlük aracılığı ile;
türk, öğün, çalış, güven gerisini merak etme sen. aşk neyine sevda neyine burası istanbul, fransa'da bir kasaba değil.