bugün

Kocaman bir ömrü tek vucütta geçirmek gerçekten çok sıkıcı.
devlet baba, bursu kesince parasız yaşamanın yollarını buldum, işinize yarayabilir:

torrente inen filmi neredeyse anı anına kovalamak
pdf kitaplara yönelmek
bu süre içinde sadece internette yayınlanan dergileri okumak

bunun için sınırsız bir internet lazım tabii, o işi ben baba yoluyla hallettim. komşu vs yoluyla da halledilebilir.

bir de mutlaka akbile yatırım yapın, onun kolayını bulamadım henüz. en azından yol parası hali hazırda bulunsun.

pdf kitaplar için ekleme: yeni çıkan kitapları tabii ki bulamıyoruz bu şekilde. bunu halledebilecek her türlü arkadaşın duacısıyız.
huzursuz bacak sendromu mu her ne kılçıksa, bugünde uyutmayacak sebep bulmamda pek yardımcı oldu doğrusu.
gencecik yaşımda ne çok evhamlanır oldum böyle sağlığıma.
film izleyeyim diyorum hangi filmi izleyeceğime karar veremeden sıkılıp vazgeçiyorum.
uyuyayım diyorum uyuyamıyorum.
uyuduğum zaman uyanamıyorum.
yanımda okuyacak bir kitap kalmadı, istediğim kitapları bu memlekette bulacağımı sanmıyorum.
sözlükte bir şeyler yazayım diyorum yazacak bir şey bulamıyorum.
müzik bile dinlemek istemiyorum.
çıkıp dolaşayım diyorum şuan bulunduğum yerde dolaşacak bir yerler yok vazgeçiyorum.
bunalımda değilim ama fena bunalıyorum.
ergenliğe geri döndüm amına koyayım.
fena halde kendimi kadıköye vurup bira içmek istiyorum.
oooh yeni bir aşk yeni bir iş sözlük tekrar ayağa kalktım felis geri döndü.
Sürekli yağmur yağan bir yerde yaşarsam kesin erkenden ölürüm.
Armudun sapı üzümün çöpü derken yalnız göçeceğim dünyadan.
edit: Evlendim çok mutluyum. Her nasip vaktine esirdir diye boşuna demiyorlarmış.
taktım kafaya bölüm birincisi olacağım. tabi kimsenin haberi yok,siz kayışı kopuklar tayfası hariç.
sözlük az önce içtiğim gazoza kolum çarptı ve her yer battı. iki yudum almıştım ya sadece hevesim kursağımda kaldı..
akpye o verdim pişmanım. lpgye zam gelmiş şimdide. arkadaş bu hükümet bizim ferah yaşamamızı istemiyor. bok gibi bir hayat sürelim istiyor. bok gibi hayat sürersek onlara ihtiyaç duyacaz çünkü.

vermeyin arkadaşlar akpye oy. vermeyin lan zam zam zam. yeter. gidin chpye verin. mhp bitti artık. mecliste akp chp bdp var sadece. oyunuzu chpye verin oyları bölmeyin. en azından bir parti durabilsin akpnin karşışında.
her günün standard bitişinden sıkıldım.
Bi gün babanem köyden yatılı bize geldi. benim odada yattı. kuran öğrenmeye hevesliydi. gece kuran çalışmak için kalkmış abdest almaya dışarı çıkmış. uyanmıyim diye ışığı açmamiş. bende geç yatmıştım uykuyla uyaniklik arasında çıktığını farketmemişim. birden kapı yavaş yavaş açıldı gözümü hafif aralayıp baktım. içeriye beyazlar içinde ufak tefek bisi süzüldü. gözlerim faltaşı gibi açıldı tabi. ranzanin ikinci katında yatıyordum. birazda ondan midir ne daha bi küçük gözüktü gözüme. tövbe bismillah one demişim korkuyla. korkma guzum korkma benim demesiyle derin bi oh çektim.
demiş miydim ki acaba benden bi bok olmaz diye.

aşk hayatım bitik, sınav hayatım bitik, tus var çalışamıyorum, ne huzur var uyuyabiliyorum ne uyku amk.
özlüyorum bazen geçen günleri. Oysa her zamanki yaptıklarımızı yapardık o zaman da. Ama ne bileyim daha samimiydi ve daha doğaldı her şey. Tahtadan oyuncak yapar ona pet şişe kapağından tekerlek takardık. Pet şişeler yeni çıkmıştı o zaman. Dipleri yuvarlaktı altlıkları vardı. Onları söker oynardık. Saftık o zaman çok Saftık...
Yine eskisi gibi olmaya başladım ben.
Okul çıkışı durakta rastladığım güzel kız.
Hani tanışmak için;
-afedersiniz 8b geçti mi?
-işte bakın geliyo
-Böyle böyle ulaşım sisteminin mınskimm.
-Bişey mi dediniz?
-Yo hayır. Çok teşekkür ederim.
Şimdi sen yoksun durakta ve otobüsün geldiği de yok.
Hala aynı durakta her akşam taptaze umutlarla bekliyorum. Gel artık.
fenalardayım işsizim. okudukda ne oldu bi bok olamadık benden bir bok olmazlardayım, kendine güven diplerde. bir hüloğ bir göt kılı bile olmaz benden sözlük o tek hücrelilerin bile akp ye tayyibe yalakalık gibi meşgaleleri var benim ise şu an 48 tl telefon borcum 130.63 tl kredi kartı borcum var. kısacası parazitim ama kanını emeceğim kimsede yok etrafda alayı çulsuz onlarda para olsada bende emecek karakter yok. bizim apartmanın çaprazındaki gece konducu kadar olamadım adam konduyu sattı 300 bine birde belediyeden yardım kömür aldı onuda sattı başkasına.
aman neyi yazıyorum var olan hücreleride yoruyorum.
işsizim yakında ankarada yoü yaş 27 para kazanmak için bedenini sattı derler ise o benim. doğrun amk 3 tane hıyarlar.
Vay be itiraf ediyorum bi beşiktaş maÇında bando Çalmak Çok istersim anasını sarayım be ya.
Çok isteyerek adım attığım iş beni soğutmaya başladı.
çoh canım sıkıliyi yeaa. burhan altıntop izliyorum çok iyi geliyiii ama.
ulan az õnceki itirafıma ek itirafım var ulan benim bir bok olmadığım fizikden de belli boy 1.81 kilo haftada 50 ile 53 arası gidip gelmekde, göz desen kör amk 10 küsür iki gözde askerden muaf olduk, saçda yarım var %60 keliz amk benim yaşamam evrenin yaradılışına ayıp.

amk onca işsiz var hala en az 3 en az 3 diyolar beyinlerine sıçayım.
kendimi hiç bir insana, hiç bir cinsel yönelime, hiç bir ideolojiye, hiç bir şeye yakın görmüyorum. Görsem bile illa uzaklaşıyorum. Sanki yalnızlığın tanımını yapmak için doğdum diyorum ama 2 hafta sonra bundan da vazgeçerim.

Sigara yakmalıyım sözlük.
tüm çevrem bi sevgilim var diye biliyor,hatta şu an onunla uyudugumu falan belki de.

ama ben yapayalnız 7-24 buradayım.adaletini sikeyim.

acaba sevgilim var diyerek kısmetlerimi mi kapatıyorum.sikmişim ya ne kısmetim talibim olacak benim.
eskiden itiraf ederekten şikayetlerimi dillendirirdim. şimdi tüm sıkıntımı attım sokak itlerinin önüne, onların doyduklarıyla ben besleniyorum.
Günaydın sözlük,
2 hafta önce sınıfa, ben diyet yapacağım şu sınıfa jelibon gibi şeyler getirmeyin, diye girmiştim.
O hafta 4-5 uyuz, bak burada ne var, diye paket paket jelibon getirdi önüme.
iradeli ben, yemedim.
Benimle beraber o hafta 4 arkadaş daha diyet kararı aldı.
Vermem gereken kilo yok, vermeleri gereken 20 kilo var.
Neyse 2 hafta geçti, 3. Haftadayız.
Şu an sınıfta, karşımda kız nesfit yiyor ben ise elimde poğaça önümde çikolatalı süt.
Onları görünce kendime, ne salaksın kızım git bir şeyler ye, dedim.

Ve sonuç... 55.1 kiloyum hala.