bugün

bazen çocukluğumdan sonraki bütün hayatımın delik bir balonu şişirme çabası olduğunu düşünüyorum.
bi kulak çöpü olayı da kulagımı kurcalayaydım az. ıyşşşh. kaşınıyo. kurşun kalem de yokki arkasıya çıgıçıgı oyniyim.
En cok sevdiklerimden korkarım. Cunku onlardan baska kimse üzemez beni.
alarmımı kapatıp uyanmam gereken saatten sonra uyandım ama bie şey değişti mi? hayır. yine jet hızıyla hazırlandım ve bekliyorum.
Bir kızla tanıştım ve 4 günde birbirimize aşık olduk. Bu ne lan?
bütlere kalacam lanet olsun sözlük.
nedir arkadaş bu itiraflardaki karıların eski sevgili hakkındaki tripleri lan arkadaş. adamlar ne sikmiş bunları demek ki.
320 bin euroluk teklifin çıktısında 75 kuruşluk bayat simit yediğim günden beri gelir dağılımındaki adaletsizlik beni rahatsız ediyor.
trip yapmak kötü bir şey evet, trip yapan kadınları kınıyoruz evet. ama bu kadar dillendirmesek miydik acaba bunu diyorum bazen. hayır yani ara sıra da olsa canım çok trip yapmak istiyor, cool duruşumu bozmamak için yapamıyorum, zorlanıyorum.
Paketimde, 4-5 dal kaldığını anladığımda gidip yeni sigara alıyorum kendime bitince tribe girmiyim diye, sonra da o kalan 4-5 dal sigarayı o kadar hızlı içiyorum ki, kendim bile anlam veremiyorum..
akıntıya karşı kürek çektiğimi düşünüyorum son zamanlarda. ruhum yorgun, bedenim yorgun. her gün istemediğin bir işi yapmak yıpratıyor insanı. bazen öfkem öyle kabarıyor ki gazabım bir dünya orospu evladını kavurabilir.
aptallara, art niyetli piçlere, yalancı samimiyetlere, çıkarcı oynaklara kısacası dünyayı çekilmez kılan tüm yamuklara tahammülüm yok. onların yok edilemeyecek kadar çoğaldıklarını da bildiğimden kendimi alıp dağ başında yaşamayı düşünüyorum. paylaşamadığınız ne bok varsa alın hepsi sizin olsun gavatlar diyerekten tası tarağı toplayıp yok olmak istiyorum.
Özlüyorum.. Sadece annemi, babamı, abimi ve dostlarımı.. Bir de komşularımı... Bir de bahçedeki kedileri, hamağımızı... Limon ağaçlarını... Yastığımı, yatağımı... Annemin hazırladığı kahvaltıları.. Abimin salak saçma şakalarını.. Dostlarla yapılan o doyumsuz sohbetleri... Ve içinde sevdiklerimin olduğu tüm günleri... Hepsini geri istiyorum.. Alın herşeyimi.. Çok şey mi istiyorum? Sadece bunları verin bana. Alın herşeyimi.
Merkür gerilemesi bitti ama gökyüzünde dert biter mi? bitmez tabi. patlayasıca 26 da bitecek..bitmedi daha...çeken bilir .
Sozluk hayatimda hic reddedilmedim , sirf reddedilmeyi ogrenmek icin bugun okulda bir cilginlik yapmayi dusunuyorum.
sanırım evlenmek istiyorum lan. .ss
şehiriçinde gereksiz hızlı araba kullanıyorum.
farklı şehirlerde oturduğumuz yetmezmiş gibi bir de farklı şehirlerde okuyoruz. az görüşebiliyoruz haliyle. cumartesi atladım otobüse, 9 saatin sonunda ıspartaya vardım. 2 gün takıldık eğlendik derken pes oynamak istedi. öğrettim. son maçta şut çektikten sonra top falso alsın diye kolu sola yatırdı. bir daha sevdim.
itiraf ediyorum
- basketbol takımında kendi yarı sahamızdan attığım son saniye basketinden sonra kendimi Lebron james olarak hissetmiştim ama maç 50 sayı farkla bitmiş ve yenilmiştik. sonra anladım ki adamları çok fena kızdırmışım.
dükkanının önüne araba parkedilmiş esnaf gibi sinirliyim bugün.
çok uzun zamandır hayal kurmadığımı fark ettim. güzeldi hayal kurmak. istediğin her şeye sahip olabiliyorsun, sevdiklerine kavuşabiliyorsun ya da öldürmek istediğin birini hunharca katledebiliyorsun.
off ya benim neden kendime güvenim yok neden hiç olumlu düşünemiyorum bu nedir ya.
iki haftalığına tatile çıktım. herkes izinliyim sanıyor; oysa benim şimdiki durumum kaldırım mühendisinden hallice.
Özür dilemek;
Sizin haksız olduğunuz, karşı tarafın haklı olduğu manasına gelmez.
"Karşınızdaki insana verdiğiniz değerin egonuzdan yüksek olduğunu ifade eder".
itiraf ediyorum hep bir denizci sevgilim olsun istemişimdir. o beni aldatsın ben onu aldatayım... hahaha saçmalama. batırrım o gemiyi.
sözlüğe alışmam yine zaman alacak gibi görünüyo. bomba gibi geri döndüm ya la.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar