bugün

sevdiğim kızın, sevgilisini ağız suları aka aka anlatırken dinleyecek kadar zavallıyım.
Kadına ten ve beden olarak değil de gönül istikametinde, bir anne ve yarına eş nazarında bakabilseydik eğer ne ölümsüz aşklar doğardı öyle.
allah beni böyle yaratmış.
Kendi tercih etmediklerimi şimdi bir öğrencime ettirip kısmen deney yapıyorum. Ve deneğimin bundan haberi yok. Lisans eğitimine bakıp 4 yı sonra benden iyi yere gelirse intihar ederim heralde. Kısmet.
Yazamıyorum artık.. Ciddi manada yazamıyorum.. Eskiden olsa bir şeyler karalardım en azından, yazdıklarım birkaç satır ederdi.. Şimdi o da gelmiyor içimden, beceremiyorum.. Acı çekmeyen adam yazamaz diyorlar, ama fazla acı çeken de yazamıyor sanırım bir süre sonra.. Çok canım sıkılıyor.. Hiçbir şeyden tat alamıyorum.. Her şey, öylesine.. Sigara içmek bile haz vermiyor.. Beni tanıyan bunun ne kadar büyük bir probleme delalet olduğunu bilir elbet.. Alkol teselli vermiyor, vermedikçe daha çok içiliyor.. Sonumun varacağı noktadan korkuyorum.. insanlardan tiksiniyorum.. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması bir kenara, eskisinden daha beter hal alması midemi bulandırıyor.. Tam daha kötüsü olamazken en kötüsü nasıl her seferinde başıma gelebiliyor çözemiyorum.. Aldanmaktan ve aldatılmaktan bıktım usandım.. Yalanlardan bıktım.. Bazı şeyleri siktir edemiyorum artık, tek başıma başa çıkamıyorum.. Yazının da devamını getiremiyorum zaten..

Neyse.. Siktir et..
göbek deliği ne işe yarıyor lan.
Çok gerizekalı bir arkadaşım var be sözlük. Gerizekalı demek bile gerizekalılık kavramına hakarettir. içimi sıkıyor varlığı. Hiçbir halt bilmeyen sikik beynini havaya uçurmak istiyorum. Bana yaptığı bir şey de yok, ama sıkıyor hacı baba sıkıyor. Siktirip gitse hayatımdan varlığını siktiğimin hayvanı.
uyumam lazım bok varmış gibi yine internette takılıyorum. en iyisi national geographic izleyerek uyuyayım.
85 sonları, bilemedin 86 başları;

o gün annem beni teyzeme emanet etmiş.

şimdi çoğunlukla eski fotoğraflarda gördüğümüz sallanan beşikte teyzem tarafından uyutulmaya çalışıyormuşum. uyumamakta ısrar ediyormuşum. *
teyzem bir kaç saniyeliğine ocaktaki yemeğin altını kapatmak için ayağa kalkıp arkasını dönmüş.

kafasını çevirdiğinde ben yüzükoyun yerde yatıyormuşum. başımın etrafı kana bulanmış. kafa üstü atmışım kendimi beşikten.

bayılır gibi olmuş teyzem. zar zor ayakta durmuş toparlanmış. doğru hastaneye tabi.

her aynaya baktığımda silik de olsa hatırasını görürüm. *
ben ona hiç yalan söylemedim, o da bana hiç inanmadı, elini tutmak istedim, başkasına sarıldı, söyledim anlamadı, sustum bağırdı. sarı dedim hiç lacivert demedi, oğuz atay'ı turgut uyar'ı dizi karakteri sandı, seni seviyorum dedim, işte çöl de orda dağ da, ben küle dönmem dedi. neyse çay olmuştur içer miyiz?
hayatimda hic papaya ve mango yememistim. bugun ilk defa yedim ve oyle degisik bir seyi yokmus. karpuz daha guzel bence sulu sulu ohhh.
halil sezai çok meşhur olmamışken yani yeni yeni popüler olmaya başlamışken ergenlik yapıp bir albümünü teyit ettim. isimleri yanlış olabilir "fırtına, esme, kırlangıçlar, sevda tanrıçası, seni beklerken" gibi birkaç şarkısını dinleye dinleye bıkamadım. adamı tvde görünce kanal değiştiriyorum ama gizli gizli de dinliyorum.
şampiyonlar ligi ön elemesinde fenerbahçemin rakibi paok olsun istiyorum lan sözlük. gerekirse 5 yıl ceza versin uefa şike var diye ama paok çıksın. paok çıkarsa var ya, sadece fikirtepe'nin apaçileri değil, bu sefer tüm selanik onların "help! help!" diye bağırışlarını, otobüs şöförüne "go go" diye baskı yapışlarını görecek. tabi bu sefer otobüsleri de olmayacak. toumba'yı yakarız var ya yakarız. paok gelsin diye dua ediyorum resmen.
hayat felsefemde imkansızlıklar yok sürekli olsun ben yaparım ben hallederim ben onu düzeltirim modundayım. nasıl bir psikolojik çıkmazın içindeyim bende bilmiyorum. umarım bir yere çok fena toslamam.
inat bir beslenme biçimidir. hırsın sütte bekletilmiş halidir. kişi ayırt etmeksizin hayat enerjisini sömürür. mesele ayırmaz konuya odaklanmaz. bir kelimeden bir tonlama şeklinden beslenir.

itirafımdır.

inadım karakterimin mutfağıdır.
bugün bir arkadaşımın mesajına cevap yazıyordum kız kardeşimde yanımdaydı. çaktırmadığını sanıyor ama resmen virgülüne kadar okuyordu. bende mesaja okuduğunun farkındayım yazdım önce alındı sonra güldü.

neyse kız kardeşimi seviyorum.
çabuk bitmesin diye pudingi çay kaşığıyla yiyorum.
kendi hayal gücüme yenilmek üzereydim.
Kutuplar iyidir iyi. Çayini demliyceksin, alacaksin sigarani , üstüne de 40 tane battaniye oh mis.
Her gece ışığı söndürüp ağlıyorum. Annemi düşünüyorum , ağlıyorum. Sonra sabah oluyor. insanlara gülümsüyorum. Çok komiğim , çok sempatiğim. Yerim beni.
3 ay oldu ama çok özledim onu sözlük. ikimizde gururdan kaybettik.
akil ve vicdan gerektiren konularda ama diyeni atomlarına kadar ayrıştıran bir kitle imha silahı üretimini destekliyorum.
Bir yıl boyunca harika bir tatil hayal ettim gün boyu gezcektim o avm senin bu avm benim dolasacaktim ama evde aksama kadar yatıp aksamlari da halisahaya gidecek kadar yalnizim.
sözlüklerle ilk tanıştığım zamanlarda belli bir sayının üstünde + oy alınca nesil atlanıyor sanıyordum..
Buraya onu sayfalarca yazabilecegim halde kendimi daha kotu hissetmemek icin bu entry ile yetiniyorum.
Kendi kendime kavga ediyor gibiyim sozluk.