bugün

geberirsem insanlığımdan, iyi niyetimden, vicdanımdan gebericem. yeminle bak.
Tarihe baktım da, 1 temmuz.
1 temmuz 2012de ilk defa aşık olmuştum. Tam 1 yıl geçmiş, ve sevinerek söyleyebilirim ki ben onu unuttum. Artık nefret bile etmiyorum ondan.
(#20294009) sırf şu entryi gammazlamak için gecenin 5 inde bilgisayar açtım amk.

hayır sen kimsin lan? kim oluyosunda eksi verene orospu çocuğu diyosun. napalım eksi butonlarını ? münasip bi yer göster oraya tıkıştıralım.

nasıl bi kafa lan bu. adam beğenmemmiş eksi vermiş, sen gibi ana bacı kaysın mı bundan sonra seni beğenmeyenler?

bak şöyle yapalım;

senin entrylerinden eksi butonları kalksın, eksi vermek isteyen direk sana mesaj atsın aynı içerikli? nasıl.

bi de sen eksi verme, eksi vereceğin arkadaşa söyle, o da sana ana bacı kaysın. nasıl amma? iyi de mi.

ha silinir falan entry;

--spoiler--
gece gece aklıma düştün lan, arayıp hal hatır sorayım diyorum. sonra ı ıh, acına eskaza bir salaklık eder, tuz basarım diye vazgeçiyorum gecenin bir vakti.

zaten geçen aradığımda da ulaşılamıyordun. aklıma geldin lan işte... anıyorum seni zaman zaman, haberin yok inşallahlarla bitiriyorum cümlelerimi.

amin...

edit : bu yazıyı serefsizimbenimaklimagelmisti nin nick altına yazacaktım, hangi kafa ile buraya yazdım bilemiyorum, neyse. linki kopyalayım.

bu entry e eksi veren orospu evladına selam ederim, annenlere selam söyle...
--spoiler--

edit kısmına dikkatinizi çekiyorum...
Yine bir haltlar karıştırdım da inşallah yanlış yapmamışımdır.*
hayatımda ilk defa bir kıza bu kadar bağlanmıştım. sevgimi 2 yıl sonra karşısına geçip anlattım. o da, bana karşı aynı duyguları beslemediğinden bahsetti. ama kabullenemiyorum. yani evet, sevmiyor olabilir. ama emin olamıyorum. keşke düzenli olarak her hafta suratıma karşı seni sevmiyorum diye haykırsaydı. haftada olmasa da senede bir gün.
mutsuzum ve umutsuz bir vakayım. Hayattan hiç bir beklentim yok.
sol frame akmıyor, moralim bozuldu lan. dün sabah böyle değildi halbuki. ancak bugün iş günü tabi, millet işe güce gidiyordur. ben böyle amele gibi bilgisayarın başında saatlerimi harcayayım. sonu ağustos böceği ile karınca hikayesi gibi bitmesinden korkuyorum. *
babam zamanında yedek subay olarak konya-antalya arasında bir dağ kasabasında ilkokul 4 ve 5 i okutarak askerliğini yapmış. sene 1960 civarı ve hala öğretmenler gününde arayan 5-6 kişi var hatırını sormak için. ben bu sene doğum gününü unutup aramadığım için o kadar utanıyorum ki, böyle güzel bir insanın.
yine bir avuç bok yığını şeklinde uyandım, sebepsiz yere gelip insanın göğsüne oturan hüzün var ya ben onun ...neyse..
iğrenç bir güne başladım bakalım sonu nasıl olacak. hadi hakkımızda hayırlısı.
şişkoyum.. evet.
hoş sohbet olmuşum niyeyse çok mutluyum.
tıp fakültesini yazdığım güne her gün itina ile küfrediyorum.
0,1 gibi bir puanla büt'e kalıcam galiba, hiçbir hocada da insaf yok ki versinler.
şaka gibi 0,1 ya... eline mi yapışır versen burada 3 haftam daha gidecek! zaten seneye ne 15 tatil var ne yaz tatili.
1 ay dinlenip okula mı başlanır?
Allah ım sen yardım et, geçir beni...
Dua edin bana, çarşamba belli olacak. Ağlamaktan gözlerim kurudu sanırım.
dün kardeşimle konuşuyorduk. dedi ki ben ileride çocuğum kız olursa ismini sema koyacağım falan. sonra bana sordu, sen ne koyarsın? bilmem ki, hiç düşünmedim dedim. belki "şeyime" koyar, "şey" diye de kısaltırım, dedim. çocuk gülerken yataktan düştü. bunda bu kadar komik olan ne anlamıyorum.
cla ve l-carnitine kullanmayı düşünüyorum ve ailemi buna ikna edemiyorum. sanki ölecekmişim gibi davranıyorlar. yan etkisi bile olmayan masum şeyler bunlar.
kafamı sikiyim ya . hayatım boyunca hiç başarılı olamadım , gerizekalı mıyım anlamadım ki . vallahi özürlüyüm ben . var beynimde bir sorun artık bunu ciddi ciddi düşünmeye başladım . Bu sınav sonuçları açıklanınca ne yapıcam ben . Babamın tek istediği güzel bir üniversite kazanmamdı . Kafamı sikeyim ben ebemi de sikeyim işte , bir türlü ben annem ve babama layık bir evlat olamadım . Kaldım 2. seneye çok büyük ihtimal 2. seneye kaldım evet ne güzel muhteşem hem de çalıştığım halde öküz gibi çalıştığım halde bütün sene bilgisayar başına adam gibi oturmadığım halde başkaları dershanede ilk dersi kaçırmasına rağmen ben her zaman erkenden gittiğim halde kazanamayacam . bunun da sebebi ne . sınavda heyecan yapmak . heyecanın amına koyim. Böyle işinde amına koyim . neden ya neden . ben hakediyorum kazanmayı ben çalıştım çünkü neden ya sorun ne . ailem hayırlısı diyor , neyin hayırlısından bahsediyorsunuz Allah aşkına ya ben o sınavda heyecan yapmasaydım , elim ayağım birbirine karışmasaydı böyle mi olacaktı . ölmek istiyorum lan .
regl oldum cok hastayim.
bir ton borcum var. cebimde 20 tl ile dolaşıyorum kaç gündür.
zorlu center'a abim ve
kardeşime ziyarete gittim.
Şirketin sorumlusu burada çalış
dedi, diyalize bağlanmam
nedeniyle teklifi kabul
edemedim:( hasta olmasaydım çalışıp en az 1500 tl maaş
alırdım.
sınav sonuçlarını gören babamın yüz ifadesini ve yapacaklarını düşündükçe dehşete kapılıyorum sözlük.
bugün dogum günüm ve gece 12den sabah 5 e kadar agladım. Ben onların dogum gününde ordan oraya koşturup surpriz partilerine yardım ettim. Tamam okul tatil oldu herkes kendi memleketinde ama 1 kuru mesajlada geçiştirilmemeliydim. Karar verdım seneye oda arkadaşımın dogum gününü aynı odada ona mesaj atarak kutluycam. Hakettiler bunu.
bugün rüyamda çok hoş kızıl saçlı bir hatun vardı. çok güzeldi. sanırım aşık oldum rüyamda. ama o beni bırakıp gideceğini söylüyordu.tam giderken, ellerimle akan gözyaşlarını sildim. öptüm. seni seviyorum dedim. benle kal dedim. kaldı. özlemişim bu duyguları.
arabayla geri geri donmeye calisirken baskasinin arabasinin anasini siktim sozluk valla cok uzgunum sonrada kactim.
çikolatalı gofreti çok seviyorum. hatta nick bile olur.
artık cidden kimse umrumda değil. hani böyle lafta falan değil. öyle sıkıntısı varmış, böyle sorunları varmış. neler çektiğimi bilmiyorsun diyeni, çok dertliyim diyeni, bilmemne diyeni hiç biriniz umrumda değilsiniz. kendi derdim kendime yeterken elin sorunlularıyla, psikilojik tedaviliklerle uğraşıp kendimi hasta ettim lan sizin yüzünüzden. allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın. şimdi sktrin gidin.