bugün

Bir gün tekrar sevebilir ve aşık olabilirsem,o ilk cicim aylarının birinde mümkünse yaz aylarında arabaya atlayıp,yanıma da hatunu otutturup son ses aşk yeniden parçasını dinleye dinleye sahil yolunda turlamayı planlıyorum.

Bu hayal içimde öyle büyüdü ve dallanıp budaklandı ki,tekrar aşık olabilme savaşında en büyük bayrak hayal bu oldu içimde,sırf bu amaç uğruna tekrar hayatın bir ucundan tutuyorum.
Bugün odamı taşıdım. Ve her yerim ağrıyor sözlük 7 8 saat ayakta durdum sürekli iş yaptım vallahi öldüm ya. Normalde yapmam neden yaptın derseniz ders çalışmamak için. Evet o derece ders çalışmak istemiyorum.
(#19341891) devamı gibi bir şey:
nereden başlasam anlatmaya tam olarak karar veremediğimden en uygunu budur diyerek iki yıl önceki bir kareden girelim mevzuya. sözlük, iki yıl önce gayet düzgün giden bir ilişkim vardı en azından ben öyle biliyordum...
her insanın hayatta fazlaca duyarlılık gösterdiği konular vardır. ben de kitaplarım konusunda biraz hassasım ve onları başkalarıyla paylaşma konusunda bencillik gösterebiliyorum hele o kitaplar imzalı ise durum biraz daha ağırlaşıyor. sevgili dediğim insan kişisi benden kitaplarımdan birkaçını istedi. sen onları geri vermezsin bana hem ayrılırsak bir daha isteyemem sen de kalır onlar diye şakayla karışık oldukça salak bir laf ettim. etmez olaydım. bencil sadece kendini düşünen karşısındaki insanın düşüncelerine önem vermeyen birisi olduğum ana fikrinde birleşen bir yığın şey söyledi. cevap vermedim. hem biz hala beraberken nasıl olur da ayrılacağımızı düşünürsün bu kadar mı senin inancın sevgi anlayışın bu mu dedi. değil öyle demek istemedim dedim. o an hak verdim ona ve ışık hızıyla tiksindim kendimden. ama bunu ona söylemedim tabi ki. neden çünkü benden başka kimse haklı olmamalı. kavga ettik kaçınılmaz olarak ardından ayrılık geldi. 4 senelik ilişkimiz süresince daha önce de ayrılıkla sonuçlanan kavgalarımız olmuştu elbette. birkaç gün geçti aradan aramadı aramadım. geri döneceğine inancımın zayıfladığı noktada aldım elime kitapları bir de not yazdım: sen her şeyden daha değerlisin ana fikrini içeren. gittim çaldım kapısını açan olmadı. bekledim gelen olmadı. kapının önüne bıraktım kitapları çaresizliğimi anlatan o notla birlikte. nasıl olsa görünce arar diye. bütün gece elimde telefonla bekledim. hayatımda ilk defa telefonu sessiz konumdan çıkardım uyuyup kalırım da ararsa duymam diye. aramadı. iki gün geçti aramadı. bekledim. nasıl olsa okulda görürüm oturup düzgünce konuşurum çok kızgın bana ve haklı hem bu defa haklı olduğunu da söylerim yumuşar diye düşündüm. okula gittim sevdiğim arkadaşlarımdan birine neler olduğunu anlattım. dinledi sağ olsun. hayırlısı ya sıkma canını dedi. canımı sıktım. 2 gün sonra bana sana bir şey söyleyeceğim lütfen anlayış göster dedi. ben anlayışlı insanım gösteririm dedim içimden. kafa salladım bu düşünceyle beraber. ben uzun zamandır ege den hoşlanıyorum. o da benden hoşlanıyormuş senin için sorun olmayacaksa biz görüşmeye başlayacağız dedi. tabi ki neden sorun olsun dedim biz ayrıldık. o ara yaşadığım duyguyu paylaşmak isterdim ama bu şu an bile pek olası görünmüyor. sadece beynimi hissetmediğimi söyleyebilirim. olayın üzerinden 1 hafta geçtikten sonra ben neler olduğunu ancak idrak edebildim. başka bir arkadaşımdan öğrendiğime göre benimle beraberken de onlar görüşmeye başlamış zaten. hanım kızımız toplum baskısından olsa gerek göstermelik bir icazet talep etmiş benden. her neyse bunların ilişkisi 2 ay sürdü. her gün gözümün önünde öpüşmelerini gördüm içim acıdı bir de midem bulandı. 2 ay sonra eski sevgilim gelip ayrıldıklarını sadece beni üzmek için böyle bir şey yaptığını bin pişman olduğunu söyledi. seni s.kerim uzak dur benden dedim. nihayetinde yollarımız ayrıldı. çok sevgili orospu çocuğu arkadaşım günlerce aradı özür diledi ben ettim sen etme hele bir dinle dedi. dinledim hak vermedim ama affettim. orospu çocuğu eski sevgilim ise önceleri her hafta aradı zaman geçtikçe aramalar seyrekleşti derken onlar da yok oldu. ben münzevi bir o kadar da rahat bir hayat sürerken birden bire aklıma o piçe verdiğim kitaplar geldi. direkt kitapları istemek ayıp olur diye önce bir nasılsın merak ettim diyeyim dedim. cevap olarak yalnızca bir gülücük geldi. kan beynime sıçradı hayliyle. üzgünüm rahatsız ettim iyi geceler dedim cevap olarak. mesaj iletildikten sonra fark ettim nasıl bir kezbana dönüştüğümü. aradan henüz bir kaç dakika geçmişken ev arkadaşım benden özür dileyen orospu çocuğu arkadaşımla ne bok yediği belli olmayan eski sevgilimin yeni çekilip ibreti alem olsun diye yayınladıkları fotoğraflarını gösterdi. beynim bu defa kana bulandı. ardından cevap geldi sanırım en iyisi sadece merak etmen olur diye. ben böyle ayar, ben böyle çöküş görmedim. bir kararname yayınlayarak beynimin iflas ettiğini duyurmak istiyorum sözlük.
eyy sözlük

diyorlar ya hani kızlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanırlar diye. öyle diyenlere sorarım bu kızlar nerde?
diyorlar ya hani kızlar zengin erkeklerin etrafında olur diye. öyle diyenlere sorarım nerde bu kızlar?
diyorlar ya hani başarılı olan erkeklerin de etrafındadır kızlar diye. öyle diyenlere sorarım nerde bu kızlar?
diyorlar ya hani azcık tip varsa götürürsün işi diye.. neyse bu konuya girmeyelim..
çok arttırdım sigarayı 2 paketi geçmeye başladı bakkala gitmek için adam tutsam yeri var toplu sigara almayı hep unutuyorum azaltmam lazım ama işsiz, aşık ve çaresiz olunca sonuç bu oluyor olan yine bana oluyor amk...
düzelir sanıyorum her affedişim de düzelir, ilgili karşısındakinin değer yargılarını, duygularını önemseyen bir adam olur diyorum iki gün oluyor ertesi günü tırt. Verdiği sözler havada kalbimden geçen sözler içimde kalıyor.
beni seviyor musun diye korktuğumdan soramıyorum ya la.
Bugün öğle vakitlerinde fotoğraf çekmek için kendimi istanbul sokaklarına attım ve 6 saatlik arayış sonrası sonuç koca bir sıfır,olmadı. Sağlık olsun
anneme "anne ben bir rockstarım" dediğimde bakkala ekmek almaya yollamıştı beni.
Yaşamak için çok sebebim var de ve yak bi sigara moruk... ölmek neğmiş laan daha çekecek çok derdimiz var
aşırı spor yapıyorum. Öyle böyle değil, Resmen kendimi paralıyorum.
kafam taşşak gibi.
15 dakika değil de bana bunun 1 saatlik olanını lazım. hiç durmadan dinleyebilirim. multitasking gücümü arttırıyor yemin ederim.

http://youtu.be/56RR-5p47Ko
bugün evlenme teklifi aldım sözlük Allah kahretmesin.
dakikalardır izlemediğim romantik-komedi film arıyorum sözlük. şöyle friend with benefits tarzı, 500 summer days tarzı.

ben biliyorum diyen güzen insan bir mesaj atı verirsin herhalde?
Hayatımda hiçbir zaman yaptığım iyiliğin karşılığını göremedim. Ağlayanın yanında oldum. gülene hep uzaktan baktım sonra kötü ben oldum. Zamanla alışsam da yine de koyuyor bu bana.
en yakın arkadaşım dediğim bile artık beni takmıyor umursanmıyorum bir insanın doğal olmasından daha güzel ne olabilir. artık hemcinslerimi anlamıyorum gerçekten çok tuhaflar. insanı çileden çıkarabiliyorlar.
Her zaman insanlar mutlu olsun diye kendimden taviz verdim çalıştım çabaladım yok olmuyor. Çok doldum çok bunu belki onlarca kişi okuyacak ama onlara ait değil bu sözler o yüzden içleri yanmayacak. Söylemek istediklerimi söyleyemediğim kişiler okuyamayacak biliyorum ama insan yazınca bir nebze de olsa rahatlıyor. Onun için neler yaptım bir bilsen ama kıymetim yok hep yalan sözler .
ağlıyorum evet bunları yazarken ölmek istiyorum artık ben bıktım bu hayattan.
fakirlerden nefret ediyorum, gölgelerinin bile bana değmesini uğursuzluk kabul edip o gün holdingte günümün kötü geçeceğine inanıyorum !
bugün evde yalnız olduğum için eniştemler yemeğe beni çağırdı, davete icabet etmek gerekir diyerekten gittim bende. acayip geniş bir ev, lüks eşyalar ve malikaneyi andıran mekan. hemen sonra yemeğe geçtik, sofrada bi ben yokum zaten, her şey tastamam. benim hayatımda yiyemeyeceğim yemekleri bir bir dizmiş yengem. harika bir yemeğin ardından içeri geçtik. antep fıstıklı, kasede dondurmalarımız geldi. samsung full hd televizyonda hd kalitesinde lig tv den galatasaray maçını seyrettik. evet sözlük hiç bu kadar net seyretmemiştim bir maçı, şaşırdım biraz ama belli etmedim. maç bittikten sonra eniştem iphone 5'ini çıkartıp internetten kuponunun tutup tutmadığına baktı. tutmamış. üzülmedi bile. kim bilir kaç para yatırdı oraya, neyse. iphone'u da masanın üstüne koydu, ipad'ini çıkartıp size bir şey izleticem deyip hemen youtube'tan kısa bi video açtı. beraber gülüştük. sonra evi biraz dolaştık ve ben müsaade isteyip eve geldim. anasını satiim acayip rahat hayatları var, bok gibi para, her şey bol bol. itiraf ediyorum kıskandım amınakoyim.
Raki bana yaramiyor, bu gece buna kanaat getirdim arkadas, paso melankoli bu ne lan.
ezgi senden nefret ediyorum. ergenlik değil bu harbi habri nefret ediyorum. karşıma çıkma. salak salak insanlar hakkında konuşmasın haberini almim bana yeter fazla bir şey istemiyorum ne halin varsa gör.
bir masalım daha götümde patladı. umudumu tamamen kaybettim artık.

çok az kişiye söylemişimdir "bana insanlar adına umut verdin" diye. sağolsunlar hiçbiri de sektirmedi bu lafımı götüme soktu.
Yenilgiyi kabul etmekten nefret ediyorum. Üstelik başka çarem de yok.
ben de yedim ya salak zannediyonuz gerizekalılar gerçekten çok salaksınız.
bbp'yi ve rahmetli muhsin yazıcıcoğlu'nu çok sevdiğim halde oylar bölünmesin diyerek ak parti'ye oy verdim şimdiye kadar, sonraki seçimlerde oyumu mhp'ye vereceğim.
liseli ergenler gibi takılıyorum.
ordan oraya ,sınavlar da olmasa.
hayat devam etmiyor sözlük,hayat yeni başlıyor.
satır satır itiraf yazdım az önce. sonra sildim.