bugün

Sanırım birinden hoslanmaya basladım.
nereye gideceğimizi bilsek buralarda durmazdık.
bu sözlüğe gelince bir şeyler oluyor bana. aslında siyasetle hiç ilgili değilimdir yani ilgilenmek istmiyorum ama buraya gelince direkt siyasi başlıklara yazmaya başlıyorum.
en iysi artık çıkmak. yoksa bu başlıkların sonu gelmez. *
Bugünleri özleyeceğim.
şimdi nasıl söylesem ki arkadaş kimse inanmaz. 1-2 ay önce kadar adriana limayı rüyamda gördümdü, böyle sevgilimmiş falan, hani arzu ettiğimi düşünmeyin, sadece kulağıma bu isim çok fazla geliyor, ondan dolayı bilinçaltıma girmiş olsa gerek.. neyse asıl bomba ise şu: gs maçından bir gün önce c. ronaldoyla da kankaymışız, ama gelgelelim yenge hanım ise, yani ronaldonun karısı ise benim iki ay önce sevgilim olan adriana'ymış. lan psikolojim bozuldu, ama neden sonra bilmiyorum, rüyanın ilerleyen safhalarında ronaldoyu ex ediyodum yaa. ama iyi arkadaşmışız herifle. demin de ikiziyle buluştuğu haberini alınca kıskandım la adamı. tabiii yardım ettiği yetim ve bakıma muhtaç çocukların varlığını öğrendikçe de sempatim arttı ronaldo'ya, hele israil çıkışı ise son noktayı da koydu diyebilirim.
ambole olmuş boksör gibiyim.
bugün kasıtlı bir şekilde fotoğrafa bakmadan eğleniyor havası verilen bir fotoğrafa dahil oldum.aman allahım ne boş hatun arkadaşlarım var. *
Dün geceki Madrid maçında angry birds ve diğer ecnebi sevdalısı unsurların ağır tahriklerine kapılıp gollerden sonra format mormat dinlemeyip ağzımı bozdum biraz ve bu sabah kendimi çaylak(megastar karmalı yanlız , dikkat)olarak buldum. Çok büyük bir bunalımdayım bugün. Ben bir megastarım; ilgisiz , artısız, feedbacksiz yaşamamam, ölürüm daha iyi. Yazdıklarım görünmüyor gibi, kimse oralı olmuyor gibi. Moderatör beni duymuyor, yazıyorum yazmıyor gibi. Ah sözlük bu acı büyük, kobra gibi. Moderatör abi, ablam affedin beni. Please forgive me i would anything for you. Ne iş olsa yaparım abi. Ich komme von der Stern ich bin ein megastar 9. Generation be abi. hadi be abi alın beni yüreğinizin götürdüğü yere. Ferrami sattım da geldim yar, yazar yapın beni.
"Bazen o kadar acıkıyorum ki ekmeğin arasına mutfağı koyasım geliyor."
bugün benim doğum günüm. ve ilk defa bir şeylerin düzelebileceğini düşünüyorum. güzel bir gün geçirdim.
annem de yazar olmuş.

(#19304671)
Ümit Karan yeni parladığı yıllarda adama tapıyordum.hatta insanlar "ulan bu adamın nesini beğeniyorsun?" diyorlardı. çocukluk işte. zaman geçti survivor da gördüğümde anladım ki eski sevgilim adama çok benziyor. ve ben şimdi ümit karan ı izledikçe eski sevgilimi görüyorum sanki. hali, tavrı.. sanki çok susamışım da kana kana su içiyormuşum gibi..
görsel
Ossuruğumun kokusunu bazen çok seviyorum.
Yaşamak için sadece nefes almanın yeterli olacağını düşünürdüm. Ama bazen sadece nefes almak yetmiyormuş bunun farkına vardım. Başka şeylerde gerekliymiş işte. Olayın en basit haline bakış açını çevirerek sadece nefes almak yeterli demek mantıksızmış.
bu kadar saf oluşuma çok üzülüyorum. kendi kendimi nasıl kandırdım inandım. ne kadar hayalperestim.. bu yüzden kimseye kızıp sinirimi çıkaramıyorum. sonra hadsizin biri hayallerimi elimden almaya kalktı sanane sanane! diye suratına hönküre hönküre bağıramadım.
insanlar bazen nerede duracaklarını bilmiyorlar.
film izlerken saçlarımı düzleştiren ellerim otomatiğe bağlamış bir buçuk saattir saç düzleştiriyomuşum, film bitince farkettim. iyi yanmadılar. yaşasın kendini bilmezlik.
Şirincedeyim, 20 yıldır ilk içkimi burada tattım. Şaraplar mükemmel!
odun bir kız arkadaşım var, tam anlamıyla odun. erkekler odundur, anlayışını yerle bir edecek kadar odun.
itiraf ediyorum: Geçen gece elimde 5 tane yumurtayla balkonda gizlenip karşı dairenin camına 15 dakika aralıkla yumurta fırlattım. adamın her ettiği küfüre veleddalin amiiin diye bağırdım.
bim bam bom çok şükür dostlar, benim de artık bir sevgilim var.
keske daha erken dogsaydim da, candan ercetin'le evlenebilseydim.
acımasızlık değil benimkisi. kırgınlık,mutsuzluk,mahvolmuşluk.yaşadığım acının haddi hesabı yok.ki bundan sonra anladım ki benim hiç bir şeyi çekecek takatim yok.kalmamış,bırakmamışlar.atlatmaya çalışmak,her gün ağlamak,özlemek,acı çekmek yok bundan sonra bu duyguların hiç birine yer yok.bir yıl önce kendimi nasıl yıprattığım geliyor gözümün önüne depresyonlara girip çıktığım geliyor,ve kendi yoluma tek başıma gitmeye karar veriyorum.
arkadaşımın nişanlısının ev arkdaşından çok hoşlandım. ama arkadaşıma ayıp olmasın diye bi bok yapamadan elim kolum bağlı oturdum kaldım. bi haftadır bekliyorum kız ne facebook'tan ekledi ne de twitter'dan takip etti herhalde pek hoşlanmadı. arkadaşıma ve nişanlısına ayıp olmasın diye tek kelime edemiyorum sadece akşamları bi kaç kadeh rakı içiyorum.
Aylardır kesik kesik uyuyorum.

Hani 12de uykum gelse 2de kalkıp 4e kadar uyanık kalıyorum,4'te yatıp 5de geri uyanıyorum falan.Halbuki uykuyu deli gibi seven bir adamdım ne oldu bilmiyorum.