bugün

kangren olmuş uzvu kesmek iyiliktir kişiye
Fakat kimse teşekkür beklemesin
Uzvunu kesene sempati duyamaz insan.
ne kadınlar sevdim de şu sonuncusu koydu lan.

kadın, bul beni...
mavi jojoba tanesi olmuşum. sözlüğü boşladığım için çok üzüldüm bu yüzden.
Takintili, uyuz, hastalik hastasi bi insanim. Bi de bu aralar "olum korkusu" bas gosterdi.
sabahtan beri iki insanı barştırmak için uğraşıyorum, yemediğim söz kalmadı arkadaş.
siktiğimin hayatından yoruldum. dönem sonunda okulu da bırakıp siktir olup gidiyorum. 3 senedir akademik bir geleceğimin olmadığının farkındaydım. belki de fazla zeka en başından beri iyi değildi. yapamıyorum. yapacağımı biliyorum tamam fakat uğraşmak istemiyorum. ne düzgün bir aileye, ne doğru düzgün bir ilişkiye ne de düzgün bir arkadaş çevresine sahip olabildim. bıktım artık. pes ediyorum.
Birini sevdim galiba sozluk. O narin saf dusuncesibi. Digerlerinden farkli olmayan tarafini sevdim. ilginc olmayan yuzunu sirdanligindaki safligini.
bazen malca iddaalara girebiliyorum sözlük.

günde iki saatim otobüslerde geçtiğinden otobüste çok uyuyorum, boynum tutuluyor haliyle. arkadaşlar gaza getirdi otobüste atel tak diye, takarsın takamazsın derken iddaaya girdik. amk atel taktım, otobüse bindim, bir sürü boş yer varken bir amca kalktı bana yer verdi ya la.
küçükken yine böyle teyzemler gelmişti istanbul dan. gelirken şu jelibon gibi şekerlemeler var ya onlardan getirmişlerdi. ama envai çeşit... o zamanlar eskişehir de bi bok yok ki.. şekerleri görünce dibimiz düştü tabi. tam elimi attım yiyicem bi tane, teyzemin kızı engel oldu, biz onu dedeme getirdik dedi. zalım, 70yaşında adam şeker mi yiycek! o günden beri sevmiyom o kızı.
gece uyandığımda birini istiyorum baktığımda içimi ısıtabilecek korkularımı aklıma getirmeyecek.

birisinin uyurken saçlarımla oynamasını, ellerini yüzümde gezdirmesini öyle uykuya ve öyle uykuya dalmak istiyorum.
otobüsten bağırarak şarkı söylemek istiyorum, kimseyi umursamadan.
havalar güzel ve ben hasta olmak istemiyorum, çabuk insin bademciğim. sabah sabah geldim işe candan erçetin den saçma saçma adlı şarkısını dinliyorum, neden böyle melankoliğim. canlanamadım. kışın yatan ayılar gibiyim.
uyanıacam ama az kaldı. korkuyorum dediğimde korkma desin bana,.
daha çok itirafım var tabi ki ama yazmayacağım çünkü çok çakalım.
karşısında erkekten hoşlanıp ona yüz vermeyen kızlardan nefret ediyorum sözlük. neyin tribindesiniz kızım? ondan sonra çocuk gidipte başka biriyle birlikte olunca kızarsın bozulursun. hiç kusura bakma canım, ne sen vazgeçilmezsin, ne ben de naz çekicek hal kaldı. sevgili ol amenna çekeyim nazını da olmadan olmaz o iş.

bunu yapmayın kızlar, öpüldünüz...
akşam galatasaray real madrid maçında real 5 atarsa hiç üzülmem dedim.
ama real 1-0 öndeyken bir gol kaçırdı ya hani alda at denilen o golü kaçırdı ya.
bu ipneler bizi küçümsüyor dedim ve galatasaray ı destekledim.
maç 1-1, 2-1 ve 3-1 olunca yusuf yusuf etmelerini görmek güzeldi.
acaba sorusunu yaşatmak güzeldi.

bir fenerbahçeli olarak, gururlandım.
en son cimbom u 2000 arsenal maçında bu kadar tutmuştum.
halkın genel düşüncesine hitap eden (en azından çoğunluğun) başlık yada entry girdiğimde eksi oy verenlere uyuz oluyorum.
(bkz: neyin kafasını yaşıyorsunuz amk)
insanlar hayatı sadece kendi sorunları varmış, kendi işleri iğrençmiş, kendi ailesi laf anlamazmış, kendi yaşantısı zormuş gibi yaşıyorlar.
Bundan doğan suratı, tripi ve çeşitli saçma davranışları da biz çekiyoruz.
Sen herkese ağamsın, paşamsın de, "ay ben kimseyi kıramam istesem de yapamıyorumkiii" de sonra gel bana trip at ağzıma sıç.
ohh be ne güzel hayat ulan, yaşayamadık böylesini!!
bazen çok beğendiğim bir entry oluyor. yazarın yanındaki ulupuana bakıyorum eğer bana yakınsa artı vermek içimden gelmiyor beni geçmesin diye. sonra diyorum ki olum yavşaklık etme adam yazmış haketmiş emeğinin karşılığını ver. hırsımı sikeyim.
Bir keresinde bir marketin camında poaça* bulunur yazısı görmüştüm içeri koştum ve dedim ki:

+Abi burada poaça bulunuyormuş doğru mu?
-Evet abim peynirli, pattisli, zeytinli ....
+Süpper! Abi benim poaçam kayboldu ismi Cemşit onu bana bulur musunuz lütfen çok özledim onu?!
-hınını hımınıskti..

ne mi oldu abi herhalde 300 mt. falan kovalamıştır beni.
Önünden geçip seni bir kez daha göreyim diye kaç tabak salata aldım ah bilsen. Erken kalktın ama masadan, hiç adetim olmasa da birinin arkasından yürümek, güvenmek de istemedim şansa. Markete girdin arkadaşlarınla ve saklandım reyonların arkasında. Ve niyahet aslında işinize yaramayacak o müthiş şeyi yerine bırakmak sana düştü; geçiyordun önünden. Merhaba dedim, duymadın sanırım. iki kez tekrarladım sen duy diye. Şaşkın bir 'efendim'den sonra unuttum özensizce hazırladığım tanışma cümlelerimi. Ne okuyorsun dedim, niye dedin. Merak ettim dedim. Bir daha niye dedin ve tekrarlandı üç kez aptalca merak. Biraz gülümsedin o kocaman gözlerle ve Hayır dedin sonunda. Kocaman gözlerinin şaşkınlığına bakıp seninle iki kelime etmenin sarhoşluğu ile ayrıldım oradan. Sonra fakültelerde seni arayacak olsam da. Bugün pusu kuruyorum yemekhanenin önünde haberin olsun. Ve uzun zaman sonra; içime sığmayan heyecanıma kulak veriyorum. Kim bilir...
Huzur içinde ellerimi kavuşturuyor ve bekliyorum.

Rüzgara, gelgite ya da denize aldırmıyorum artık;
zamana ya da kadere isyan etmiyorum, bana ait olan bana gelecek çünkü.*
günaydın sözlük.

bu aralar çok kibirliyim. kibirin çok kötü bir şey ve cehenneme giriş bileti olduğunun farkındayım ama kurtulamıyorum bundan. esir alıyor beni adeta. kalp kırıyorum pişman oluyorum, sonra bir daha kırıyorum. durduramıyorum kendimi.
hepiniz gidin ,ben kendime yeterim.
Günaydın küçük sevgilim, her sabah olduğu gibi bugüne de sosyal medyadaki tüm hesaplarını kontrol ederek başladım.
içimden bir ses "siktir kalk, işine git" diyor. böyle terbiyesizce konuşması da olmuyor tabii. halbuki "yavrum, canım, ruh-ı revanım, iş saatin geldi, hadi üşenme de kalk hazırlan" dese, eyvallah, kalkacağım da böyle ağır konuşması ağrıma gidiyor lan.
birisi bütün itiraflarıma seri artı oy vermiş. neden anlamadım. şukela delisi falan değilim açıkçası umrumda da değil karmamın yüksek olması falan. ama nedenini merak ettim. bunu da okuyorsan eğer, bi çaldır kapat. ben seni ararım.
geometri yazılsına gireceğim iyi geçmeli!
kendime itirafım olacak bu en çok da: bu yaz evlenesim var! çok istiyorum..
sanki seneye ölecekmişim gibi bu yaz olsun diyorum.. ilginç!
hep imkansızı istemek gibi kötü bir huyum var işte.. bu da ikinci itirafım!